John Frieda, Root Awakening, Strenght Infusing Conditioner for Normal Hair (Odżywka wzmacniająca dla włosów normalnych)

Odżywka z wyciągiem z eukaliptusa nawilża skórę głowy, a także odżywia włosy od cebulek, aż po końce.
Nadaje włosom zdrowego blasku, wzmacnia je, a odświeżający zapach mięty i eukaliptusa towarzyszy nam jeszcze długo po myciu głowy.

Cena: ok. 22zł / 250ml
/m/

Lubię..

Odżywka i lotion te dwa specyfiki,urzekły mnie zapachem:)Orzeżwiający,dodający animuszu..Moje włosy są długie.Szukam nawilżenia i odżywienia.Lekka formuła,nie obciąża.Czasami daję na suche włosy i tak sobie w domu łażę:)Miły jest widok,miły jest dotyk po umyciu....Włosy zadbane,pachnące..Zawiera witaminy i extrakt z eukaliptusa.Sa produkty,jak same wiecie,co inne reklamują jako KCW..Ty kupisz i kosz..W tym przypadku -kosza nie będzie.Nie jest to jakiś magiczny KCW ,ale napewno porządne produkty,warte kupna i przetestowanaia.Mąż ma żel z tej serii do włosów.Także rodzinnie się Friedujemy:):)

Używam tego produktu od: 6 mcy
Ilość zużytych opakowań: 1 odżywka,2 lotiony

Rewolucja w nawilżaniu!

Mam długie, cienkie, rzadkie włosy, które plączą się niesamowicie. Po każdym myciu, przy czesaniu wypadała mi ich cała masa. Odżywka radzi sobie świetnie, włosy są bardzo nawilżone rozczesują bez problemów, zapach przyjemny i świeży, POLECAM!

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4, piąte w toku

super super

Kupilam tę odżywkę przypadkiem i jestem mega mega zadowolona. Od kiedy nalożylam ja po myciu na glowe i poczulam odświeżająco-kojący chłod na glowie stwierdzilam ze to jest moj typ.
Wlosy sa widocznie odzywione od cebulek az po koncowki. Golymi oczami widac ze mam zdrowsze wlosy.
Pięknie pachnie.
Uratowal moje wlosy bo byly juz naprawde zaniedbane!
Są swietliste i miękkie.

Opakowanie jest równiez przyjemnie w użyciu.

POLECAM POLECAM POLECAM

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

5 gwiazdek ode mnie, szósta od mojego mężczyzny :-)

Tak jak pisałam już w recenzji szamponu, do zakupu kosmetyków z tej linii zachęciły mnie recenzje na YT.
Nie żałuję, bo tak szampon, jak i odżywka, sprawdzają się rewelacyjnie :)

Kosmetyk dostajemy w wygodnej i poręcznej tubie, która bardzo mi się podoba, ale do rzeczy :-)
Odzywka jest kremowa, bardzo gęsta ( choc wyciska się ją bez problemu ), spokojnie moglaby uchodzić za maskę.

Plusy :
- piękny, mentolowy zapach
- nie trzeba trzymać długo na włosach
- ale mozna trzymać i zrobić z niej maseczkę ( polecam :) )
- nawilża delikatnie i nie obciąża
- mimo dość " ciężkiej" konsystencji sprawdzi się przy włosach przetłuszczających się
- dobrze " dba " o włosy, stosowana z szamponem faktycznie wzmacnia
- niesamowicie wprost wydajna ! ( ok. 3 m-ce codziennie i od około półtora m-ca na spółkę z mężem )Plus / Minus :
- na początku miałam wrażenie, ze nie nawilża dostatecznie, ale moze dlatego, ze do linii RA przeszłam z BB, która jest tak nawilżająca, ze wręcz natłuszcza ;-)
Nie odejmuję za to gwiazdek, bo raz, ze mam wersję do włosów normlanych i to wzmacniającą ( jest tez wariant do suchych i linia nawilżająca, ale wiele osób ją krytykuje ;) ), to w rzeczywistosci odzywka sprawia, ze włosy cudnie się rozczesują, więc działa.
- linia niestety ( poki co ) nie jest dostępna w PLOde mnie 5 zasłużonych gwiazdek - za przyjemność stosowania, poprawę stanu włosów ( wzmocnienie ), za zapach ( na długo perfumuje włoski ) i to, ze nie obciąża.
Jesli ktoś był niezadowolony z linii Brillant Brunette, a chciałby jeszcze poeksperymentowac z tą marką - polecam RA :-)

Tak jak wspomnialam w tytule, szóstka od mojego mężczyzny :-)
Mąż jest trudnym kosmetycznie przypadkiem, niechętnym nowościom itd, ale zapach tych kosmetyków na moich włosach ( i zachwyty zony :D ) sprawiły, ze przetestował i ... wpadł po uszy.
Oboje mamy włosy do ramion, ale moje są grube i proste, natomiast mój mężczyzna ma delikatne, falowane i puszące się włosy. Odzywka świetnie sobie radzi z tym problemem, jakby lekko prostuje włosy ( a przy tym nie obciąża ). Niesamowicie wygładza i eliminuje połamane włosy, nadaje połysk, zdrowy blask i porządkuje skręt.
Na pewno namówię męża na testowanie linii JF do włosów kręconych, ale on uważa, ze już nic nie doskoczy do poziomu roqt Awakening. Czy to nie najlepsza rekomendacja ? ;-)