Artdeco, Hot Chili Lip Booster (Błyszczyk powiększający usta)

Artdeco, Hot Chili Lip Booster (Błyszczyk powiększający usta)

Kategoria
Marka

Błyszczyk powiększający usta. Zmysłowe usta dzięki dodatkowej objętości. Produkt może dawać efekt lekkiego szczypania, będące efektem pobudzenia mikrokrążenia. Zawiera drobinki rozświetlające, dzięki czemu usta wydają się pełniejsze, a ich kontur jest bardziej regularny. Gwarantuje intensywny, trójwymiarowy połysk. Nie klei się i nie przesusza ust

w płynie /z aplikatorem
powiększające usta
Efekt
z drobinkami

Podoba się :)

Błyszczyk kupiłam w Douglasie; cena wysoka, ale zdecydowałam się go wypróbować. Skusił mnie efekt powiększenia, w końcu mam hopla na tym punkcie. Błyszczyk ma gęstą, nieco lepką konsystencję. Po nałożeniu nieco piecze, ale to dzięki temu możemy liczyć na minimalne powiększenie. Uczucie pieczenia nie jest jednak niekomfortowe, po pewnym czasie od nałożenia błyszczyka ustępuje. Można się przyzwyczaić. Efekt optycznego powiększenia ust gwarantują również zawarte w nim drobinki. Aplikator nakłada odpowiednią ilość produktu. Błyszczyk lekko ściera się przy piciu i jedzeniu, ale można poprawiać w zasadzie bez lusterka. Ma eleganckie opakowanie.
Można spróbować.

piecze i nie kojarzy się z niczym miłym

Mam jeden od ponad roku i pewnie go nie zmęczę. Mam kolor przeźroczysty z brokatowymi drobinkami, ot taki neutralny. Jego użycie jest dla mnie dyskomfortem, to pieczenie i mrowienie warg wywołane domieszką chili uważam za bezsensowny zabieg. Moje usta są i tak pełne. Ładnie nawilża i nieklei się - t0 na plus. Eleganckie, klasyczne opakowanie. Ogółem nie wart swojej ceny,

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Jeden z lepszych błyszczyków

Zuzyłam juz 2 opakowania tego błyszczyka.
Bardzo się polubiliśmy, choć szczypie dość mocno w usta-ale mi akurat to pasuje:)
Spulchnia wargi, wyglądają na pełniejsze, większe, zmysłowe. Ma niewielkie drobinki dzięki czemu optycznie dodatkowo powiększa.
Wydobywa naturalny kolor ust, stają się bardziej czerwone po aplikacji.
Należy uważac z nakładaniem-jak wyjadę poza kontur ust mam zaczerwienioną skórę.
Wiadomo-kwasu hialuronowego nie zastąpi, ale na pewno dopełni w drodze do pełnych, zmysłowych, pulchniutkich usteczek:)

Używam tego produktu od: kilka mcy
Ilość zużytych opakowań: dwa