L'Occitane, Rose 4 Reines, Concrete de Parfum (Różane perfumy w kremie)

L'Occitane, Rose 4 Reines, Concrete de Parfum (Różane perfumy w kremie)

Perfumy w kremie o przyjemnym zapachu róży dzięki swojemu rozmiarowi możesz mieć zawsze przy sobie. Bez dodatku alkoholu.

w kremie/sztyfcie
kwiatowe

mała rzecz - a cieszy

Kosmetyk - gadżet ale za to bardzo dobrej jakości i cieszy. Kupiłam przypadkowo bo jakoś nigdy nie byłam fanką perfum w kremie. Teraz jednak widzę, że po prostu były one kiepskiej jakości - a tutaj L\\\'Occitane wypuściła porządny kosmetyk.

Krem jest twardo zbity w opakowaniu lecz nieco rozgrzany ma lekko oleistą konsystencję - niemniej nie świeci się na skórze, nie lepi się, nie klei. Jest przezroczysty, gdy rozsmarujemy go na skórze.

Zapach - prawdziwe cudo :) To najprawdziwsza róża - ale nie lekko-kwiatkowa (jaka występuje teraz praktycznie w każdych perfumach, nowoczesna i &quot;płaska&quot;) - tylko oleista, bogata w zapach Królowa Róż, przywodząca na myśl zapach róży w gorący dzień w Krajach Południa. Nuta bogata, cięższa, długo utrzymująca się na skórze, obłędnie uzależniająca.
Bardzo lubię używać tego zapachu w &quot;leniwe&quot; dni - mogę wąchać nadgarstek cały dzień. To zapach, którym można się delektować i absolutnie się nie nudzi.

Produkt nie zawiera alkoholu więc z powodzeniem nada się na wakacje. Bardzo wydajny więc cena jest usprawiedliwiona. Muszę spróbować innych kosmetyków z serii różanej L\\\'Occitane gdyż spełniają moje wymagania odnośnie prawdziwego zapachu róży - niby prosta sprawa a ze świecą szukać w perfumeriach.
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze - doskonała wydajność, przewiduję używanie na następny rok

Przyjemne...

Bardzo fajny gadżet. Perfumy zamknięte w malutkim metalowym pojemniku. Można je bez obaw wrzucić do torebki, wszystkim ceniącym ciekawe rozwiązania spodoba się formuła L\'Occitane. Mam podobne Yves Rochera uzupełniające moją ulubioną piwoniową linie tej marki. O ile tamte (YR) są wyłącznie gadżetem, o tyle te cenie sobie wysoko.

Estetyka: pierwsze opakowanie miałam takie jak to na zdjęciu powyżej. Teraz nabyłam perfumy w puszce w kształcie serca i te mi bardziej odpowiadają, są śliczne :-)

Zapach: nie jest to typowa róża jaką znam z innych produktów, których zapach określany jest tym mianem. Zapach jest mocniejszy.

Trwałość: zadowalająca. O dziwo, nie trzeba podnosić nadgarstka aby poczuć ich zapach. Jeżeli zaaplikujemy je na różne części ciała ( za uszami, w okolicach szyi, na nadgarstku) długo towarzyszyć nam będzie subtelna woń królewskich róż.

Cena: nie jest niska, ale....

Używam tego produktu od: Miesiąca

Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego