St. Ives, Invigorating All Over Apricot Body Scrub (Peeling do ciała)

St. Ives, Invigorating All Over Apricot Body Scrub (Peeling do ciała)

Błyskawicznie usuwa martwy naskórek i odkrywa gładką, świetlistą, pełną życia skórę.
Dla każdego rodzaju skóry.

Cena: ok. 30zł / 300ml
/m/

Z tych delikatniejszych..

Rzadko kiedy widze go na sklepowych polkach.Dlugo sie nachodzilam za nim nim moglam go wreszcie na sobie przetestowac;D W zasadzie peeling niczym mnie nie zachwycil,chyba liczylam na cos wiecej.Ma konsystencje kremu,z delikatnymi drobinkami.Zapach identyczny jak w morelowych peelingu do twarzy,z tym ze drobinki od tego duzo mniej inwazyjne!Moim zdaniem powinno byc nieco na odwrot:) Dosc przyjemnie mi sie go uzywalo.Nie spadal z reki,latwo bylo nim sie wypeelingowac.Skora rzeczywiscie byla po nim napieta,bardzo dobrze nawilzona.Nie potrzeba po nim uzywac balsamow do ciala.Jednak na naprawde potrzebujaca zdzieraka skóre nie polecam! Produkt dosc tani i wydajny,starczyl mi na dlugi czas.Raczej do niego nie wroce,nie podbil mojego serca..

Używam tego produktu od: ok rok temu
Ilość zużytych opakowań: mialam jedno

Super!

Peeling kupiłam tak właściwie w ciemno - wpadł mi w ręce w Bootsie podczas wizyty w Londynie i nie miałam nawet okazji sprawdzić jego recenzji. Teraz jest w nowym, jeszcze ładniejszym, nieprzeźroczystym opakowaniu. Z biegiem czasu okazało się na szczęście, że to był świetny zakup :)

Zacznę od konsystencji - peeling jest bardzo gęsty, treściwy, z grubymi ziarenkami, które porządnie ścierają. Skórę pozostawia gładką, dobrze oczyszczoną, delikatnie rozświetloną, nie nawilża jakoś rewelacyjnie, ale i nie wysusza. Pięknie, niechemicznie pachnie, może niekoniecznie morelami, ale nuta bardzo przyjemna :D Wydajny - wystarczy naprawdę niewielka ilość, tak "przesycony" drobinkami jest ten peeling :) Używam go 1-2 razy w tygodniu od 2 tyg. i zużycie jest nieznaczne. Wyrokuję, że w takim tempie jak obecne, może starczyć mi nawet na 3-4 miesiące :D Do opakowania nie mam zastrzeżeń. Mogłabym ponarzekać jedynie na cenę, ale że to był zakup z okazji wyjazdu, to raz na jakiś czas można sobie sprawić taką przyjemność :>

Uniwersalny, niezbędny. W porównaniu do naszej polskiej Naturii, której dotychczas używałam - zachwycający! Na pewno kupię, kiedy kolejnym razem będę miała okazję. Polecam.

Pachnie niesamowicie

Pachnie niesamowicie a opakowanie jest dosc poreczne. Mysle ze jest dosc tani i oplaca sie go kupowac. Pozostawia skore gladka ,odrzywiona i jasna. Jest dostepny w bialym opakowaniu po 300ml.

Używam tego produktu od: miesiaca

dobry i tani

Edytuje, tak jakby, swoja recenzje i poprawiam na lepsze :)
Nie wiem, co sie stalo z poprzednim peelingiem od St Ives, ktory wpadl w moje rece, bo ten, ktory kupilam wczoraj jest ZUPELNIE inny a takie samo opakowanie :)
Wiec , zaczynam ;)
Spodobal mi sie ten od Soap&Glory ale cena mnie zniechecala (8 funtow za 300ml) i pomyslalam,ze w ramach planu oszczednosciowego wyprobuje znowu "nienjagorszy" jak poprzednio ocenilam, peeling St Ives za jakies 5.50.
I jestem bardzo zadowolona! Jak za ta cena, to swietnie sobie radzi z peelingowaniem i zostawianiem skory gladziutkiej! I oszczedzilam pieniazki :)
Od poczatku- ten rowniez jest w plastikowym opakowaniu, szybko i latwo sie otwiera.
Wita nas naprawde drobno zmielono granulki i tym razem zauwazylam rowniez, ze konsystencja jest o wiele bardziej sliska, wyglada nawet jak krem! Ale to wszystko na plus, gdyz juz po styknieciu z mokra skora peeling ten SWIETNIE do niej przylega, nie kapie, po prostu robi, co ma robic :)
Na dodatek przez ta swoja konsystencja jakby lekko kremowa jest wydajny, bo zuzylam mniejsza ilosc niz np Soap&Glory a efekty podobne. Tylko, niestety, St Ives nie nawilza tak fajnie jak S&G, ale producent tego nie obiecuje, wiec tego nie bede oceniala.
Ogolnie sprawdza sie naprawde dobrze i wiem,ze kupie go ponownie. Wszystko wygladza, zluszcza, peelinguje i, co rowniez wazne, jest wydajny i nie kapie, dobrze przylega do skory.
Dobry!

Rewelacyjny :)

W chwili obecnej St.Ives wg mnie maja najlepsze peelingi zarówno do ciala jak i do twarzy.

Peeling pachnie bardzo podobnie,nie wiem nawet czy nie tak samo,jak morelowy peeling oczyszczajacy do twarzy.

Drobne,ostre granulki,pozwalaja na perfekcyjny peeling calego ciala.
Po uzyciu,skóra staje sie niesamowicie miekka,gladsza oraz jasniejsza.

Wg mnie jest to najlepszy peeling w chwili obecnej.

PLUSY
-ostre male drobinki
-poreczne opakowanie
-cena
-skutecznosc dzialania
-latwosc w uzyciu
-przyjemny zapach

Minusów brak :)

Polecam z czystym sumieniem :)

Peeling jest w tej chwili dostepny w bialym opakowaniu.

Używam tego produktu od: dluzszego czasu
Ilość zużytych opakowań: okolo 10 opakowan