Floslek, Seria Regeneracyjno - Odżywcza, Krem pod oczy z wit. C i aktywnym kompleksem roślinnym

Przeznaczony jest do pielęgnacji delikatnej, wiotczejącej skóry wokół oczu, ust i na szyi. Jest dobrze tolerowany nawet u osób nadmiernie wrażliwych na kosmetyki. Spłyca zmarszczki, zmniejsza tzw. "kurze łapki", likwiduje nadmierne złuszczanie naskórka i łagodzi podrażnienia powodowane preparatami do demakijażu. Odpowiednio nawilża i delikatnie natłuszcza skórę, zwiększa jej elastyczność i jędrność, wygładza ją. Systematycznie stosowany wyraźnie poprawia wygląd skóry - odzyskuje ona naturalną delikatność i gładkość.

Tłusta maź

Zdecydowanie nie przypadł mi do gustu. Jest bardzo tłusty i ciężko sie wchłania, nie stanowi dobrej bazy pod makijaż. Nie zauważyłam efektu jakiegos wspaniałego odżywienia skóry, za to na powiekach zaczęły mi się tworzyć grudki, jakby zapychał pory, okropnie to wyglądało. Koncówkę kremu zużyłam do rąk, bo już nie miałam siły się z nim męczyć.

fajniutki

Swietny kremik,zwlaszcza na noc.Cudnie nawilza,lekko natluszcza,niweluje male zmarszczki mimiczne.Nie budze sie z podpuchnietymi oczami,co w moim przypadku naprawde jest cudem;)Stosuje go rowniez na szyje i wokol ust,tam rowniez sprawdza sie znakomicie.Ladnie pachnie,konsystencja jak dla mnie w sam raz,zwlaszcza na noc,na dzien moze troszke za gesty,zreszta kwestia gustu.Wchlania sie srednio szybko,nie walkuje sie,ani nie klei:)Poza tym jest tani,kupuje go w aptece za 13zl.Goraco polecam

Bardzo dobry wybór!

Krótko i na temat : dla mnie ma bardzo dobre działąnie nawilżające a, a nawet natłuszczające. Po nocy oczy są bardzo dobrze odzywione. Nie podrażnia ani nie piecze nawet wrażliwych oczu. Super Polski - tani kosmetyk!

cudeńko!!!

Fantastyczny kremik pod oczy i to za małe pieniądze ! Konsystencja lekka ale jednak tłusta więc kremik mimo, że ładnie się wchłania pozostawia tłustą warstewkę co wyklucza robienie makijażu (przynajmniej dla mnie) ale na noc sprawdza się rewelacyjnie :D Rano skóra pod oczami jest dobrze napięta i elastyczna, dobrze odżywiona i nawilżona a leciutkie zmarszczki się wyraźnie wygładzają.Stosuję go również na okolice ust. Może ma ciut za intensywny zapach ale przynajmniej nie śmierdzi :) I jeszcze ta pojemność 30ml - czego chcieć więcej? No może żeby go było łatwiej dostać, choć mieszkam w dużym mieście udało mi się go kupić dopiero w esentii (za 11.40zł :) ).

niezły

Fajny, tani i dobry krem. Moim zdaniem dobrze nawilża a raczej odżywia i natłuszcza skórę tak więc jest raczej odpowiedni na noc. Ma dużą pojemność i jest bardzo wydajny. Dobrze pielęgnuje skórę wokół oczu ale nie można się po nim spodziewać likwidacji zmarszczek- prasuje jednak niewielkie ich zaczątki.Za taką cenę warto mieć go zawsze od ręką.Według mnie przebija jakością i skutecznością LRP hydraphase czy też Iwostin elixine.

ładnie pielegnuje

Plusami tego kremu sa z pewnoscia niska cena (niecale 15 zl) i duza pojemnosc (30 ml). Kremik ma przyjemna konsystencje, bladorozowy kolorek i delikatny zapach. Nie wywolal u mnie zadnego podraznienia, ladnie natluszcza, pielegnuje i odzywia skore pod oczami i na powiekach. Uzywam go tylko na noc bo na dzien jest dla mnie troszke za tlusty. Podoba mi sie to ze jest tresciwy , choc nie oszukuje sie ze krem za 15 zl zdziala cuda tak wiec moje pierwsze zmarszczki mimiczne sa jak byly :)
W systuacjach gdy portfel swieci pustkami naprawde bardzo go polecam, na pewno poprawi wyglad skory pod oczami.

Idealny :)

Kupiłam go (dzięki wizążankom ;)), gdy skóra wokół oczu jakos mi sie wyszuszyła i dziwnie wyglądała, na dodatek każdy krem który kładłam od razu powodował pieczenie.
Idealnie nawilża, trochę natłuszcza, odzywia, regeneruje zwiotczała skórę. Do tego konsystencja tez dobra, ładny kolorek i zapach tez ogólnie bez zarzutu ;) Po kilkudniowym stosowaniu od razu kondycja mojej skóry pod oczami się poprawiła ;).
Wszystko mi się w nim podoba, jednak mam wątpliwości co do jego wydajności.. Fajnie by było, gdyby producent dołozył do niego jeszcze jakieś filtry ;)

warto kupić

Naprawdę dobry krem. Nawilża, trochę wygładza zmarszczki i wcale nie podrażnia. Używam codziennie na noc i jestem bardzo zadowolona. Zwłaszcza za takie małe pieniądze.

brawo dla Flos-leku

Bardzo dobrze nawilża i po tygodniu stosowania juz miałam efekt lekkiego natłuszczenia bo wczesniej przesuszyłam skóre pod oczami i na poczatku nakładałam 2 warstwy. Co do zmarszczek to nie wiem jak działa bo takowych jeszcze nie posiadam ale dobrze odzywia. Krem ma ładny cytrynowo kwiatowy zapach, nie wiem czy go jeszcze kupię bo lubie eksperymentowac i kupowac rózne kremy, ale warto po niego sięgnąć.

Tylko dobry.

Zacznę od plusów - krem ładnie nawilża i natłuszcza skórę w okolicach oczu, wygładza drobne zmarszczki, nie powoduje uczulenia ani "mglistego spojrzenia".
A teraz minusy:
- odjęłam jedną gwiazdkę za konstystencję - krem źle się rozsmarowuje, trzeba rozciągać skórę, a to w przypadku okolic oczu niedopuszczalne,
- drugą gwiazdkę odjęłam za brak współpracy z podkładami - większość przeze mnie używanych wałkuje się na tym kremie albo staje bardzo widoczna.
Podsumowując - dobry krem, ale mógłby być lepszy - może producent coś w nim zmieni (oby na lepsze...).

BARDZO DOBRY

Większość kremów pod oczy nie było w stanie utrzymac poziomu nawilżenia skóry pod oczami przez noc. (nie udało się to AntyGravity i ANR EL) Zawsze wstając rano miałam wysuszoną skórę. Od kiedy używam Flos Leku skóra pod oczami jest ładnie napięta i nawilżona. Krem nawt po dostaniu sie do oka nie podrażnia i nie powoduje uczulenia. Ma bardzo dobrą konsystencję i ładny. ale nie mocny i nie drażniący zapach. Daję cztery gwiazdki, bo uważam że jest rewelacyjny, ale wierzę, że jest jakiś, który będzie miał właściwości Flos Leku i dodatkowo zlikwiduje sińce (FL nie dokońca sobie z nimi radzi). Szkoda, że tak trudno go dostać. Niestety nie udało mi się znaleść go w sklepie i zamawiałam przez internet.

ilość zużytych opakowań: 1

Na 5

Kupiłam go po przeczytanych recenzjach na wizażu. I się nie zawiodłam. Bardzo dobry krem za niewielkie pieniądze. Jest bardzo wydajny. Stosuję go wieczorem. Bardzo dobrze się wchłania, doskonale nawilża wrażliwą skórę pod oczkami. Do tego nie uczula. A moje zmarszczki mimiczne zostały "rozprasowane". Brakuje mi tylko filtrów, żeby można go było stosować w dzień. Godny polecenia!