Sensique, French Manicure, Lakier do paznokci z formułą tefpoly

Sensique, French Manicure, Lakier do paznokci z formułą tefpoly

Trwałe lakiery do tworzenia klasycznego francuskiego manicure.
Nowoczesna formuła:
-przedłuża trwałość lakieru
-zapewnia efekt szklanego połysku.
Dostępne w 6 delikatnych kolorach.

całkiem niezły

Mam ciepły beż nr 135. Kolor subtelny, elegancki. Można malować nim paznokcie do pracy i nikt się nie przyczepi.

Lakier łatwy w obsłudze, maluje bez smug, wystarczają dwie warstwy.
Na moich paznokciach wytrzymuje dwa-trzy dni, potem i tak zmywam.
Miałam dwie albo trzy buteleczki. Więcej nie kupię, bo już jest niedostępny.

Nic ciekawego

Posiadam kolor nr 130, chyba najjaśniejszy. Nie używam go do french maniciure, więc oceniam go jako zwykły lakier. Mnie osobiście nie przypadł do gustu, słabo kryje, jest taki nijaki. Potrzeba dwóch, trzech warstw, żeby ładnie wyglądał. Jest na szczęście tani. Szybkość schnięcia i trwałość taka sobie.

Używam tego produktu od: Chyba blisko rok
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Nie najlepszy french

Po kilku miesiącach noszenia jaskrawych kolorów i brokatów przyszedł czas na coś spokojniejszego. Zaintrygowały mnie mleczne, delikatne odcienie lakierów typu french Sensique i wybrałam nr 32 - jasny róż z lila połyskiem.

KOSMETYK: Lakier niestety jest bardzo lejący, ciężko się nim maluje, bo znacznie wykracza poza płytkę paznokcia. Długo schnie, więc trzeba uważać na wszystkie odgniecenia przez około kwadrans, co jak na lakier który prawie nie barwi jest naprawdę długim czasem. Plusem jest to, że raczej nie smuży, za to potrafi stworzyć taką mleczną, nieprzebitą skorupę na paznokciu.

Kolor, jak już jakoś się nim pomaluje, elegancki, z dyskretnym fioletowym shimmerem. Niestety, lubi ścierać się z końcówek, i chociaż nie widać tego na pierwszy rzut oka, to w dalszym ciągu sprawia pewien dyskomfort.

OPAKOWANIE: Wąska i płaska buteleczka, pędzelek mógłby być bardziej okrągły, ale pewnie nawet taki nie dałby sobie rady z lakierem o takiej konsystencji.

CENA/JAKOŚĆ: Lakier kosztuje kilka złotych, ale podejrzewam, że można znaleźć lepsze, tanie frenche. Nie podzielam wizażowego entuzjazmu w tej kwestii.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Średni przeciętniak

Posiadam kolor 132 - jasny melczny z fioletowym połyskiem.
Napaliłam się na niego jak szczerbaty na suchary i po pierwszym użyciu zawiodłam. Po pierwsze trzeba nałożyć co najmniej 3 warstwy, żeby złapał kolor, choć całkiem paznokcia i tak się nie pokryje.
Najgorsze jest to, że już następnego dnia końcówki zaczęły się ścierać i pomimo jasnego koloru były bardzo widoczne.
Trwałości nie wydłuża też lakier nawierzchniowy, może o jeden dzień dłużej lakier wygląda dobrze.
Dodatkowo, po pięciu dniach widoczne były pęknięcia na lakierze.
Używam tego produktu od: dwa tygodniewIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

jest ok

Lakier jest całkiem dobry.

-Podoba mi się szklana tafla jaką widać na paznokciu
-Szybko schnie
-Jest tani i łatwo dostepny

Z minusów to chyba to że trzeba pomalować 3 warstwy a nie 2 jak sugeruje producent. Przy 2 warstwach paznokieć dosyć mocno prześwituje-ale co kto lubi. No i odpryskuje średnio po 3 dniach.

Ogólnie polecam ale na pewno są lepsze.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Trwały w ładnych kolorach.

Ładnie wygląda, nadaje elegancki połysk, szybko schnie nawet przy nadłożeniu kilku warstw. Maluje nim paznokcie u nóg, świetnie wygląda do sandałów. Malowałam paznokcie 3 dni temu i lakier nadal bardzo dobrze się trzyma.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Dwa

Doskonały

Kupiłam zachęcona opiniami na Wizażu. Pomalowałam i ... trzymają się już tydzień bez żadnych korekt, a zmywam i sprzątam, była nawet ręczna przepierka. Nałożyłam na odżywkę Eveline, gdyż miało być"na próbę" - chciałam wstępnie zobaczyć, jak wygląda na paznokciach.

Cechy:
- trwały
- elegancki - paznokcie wyglądają na zadbane, ładnie błyszczą
- nie kryje, daje lekką poświatę (132) - mam 3 warstwy
- dobrze się nakłada

Jestem zadowolna

Mam 131. Bardzo trwały. Noszę go bez uszczerbku około 5 dni, / muszę zaznaczyć, że zmywam ręcznie/ całkiem przyzwoita cena. ten kolor tez mi odpowiada. Dla moich paznokci w porządku :)

Bardzooo dobry!

Oceniam kolor 131. Osoby szukające czegoś perłowego będą zadowolone. Ja go stosuje solo.
Plusy:
- BARDZOO TRWAŁY
- ładny, jasny kolor
- szybko schnie
- dobry pędzelek
- ładnie pokrywa płytkę paznokcia
- wygląda bardzo elegancko, a przy tym naturalnie
- tani
- nie niszczy paznokci
- nie marze się
Minusy:
- dostępny tylko w drogerii natura

Podsumowując, lakier idealny na każdą okazję. Największym plusem jest trwałość. U mnie wygląda idealnie do 4-5 dni, przy czym inne lakiery utrzymywały się max 2 dni.

Trudno określić...

Chyba oczekiwałam czegoś więcej po tym lakierze, ale może po prostu dlatego, że jest to lakier typowy french, a ja nie takiego szukałam...

Kupiłam go, bo zależało mi na szybkim pomalowaniu paznokci a nic taniego w Naturze nie było, co by mi odpowiadało.

+cena
+mleczny, delikatny kolor
+dostępność
+polska firma
+ładny połysk
+utrzymuje sie ok. 3 dni ( jak na moje paznokcie to standardowo)
+tworzy jednolitą warstwę

-leista, zbyt rzadka konsystencja
-słabe krycie- przy trzech warstwach nadal prześwituje
-długo schnie
-mało wydajny

Są lepsze lakiery, tak sądzę

Używam tego produktu od: styczeń 2014
Ilość zużytych opakowań: jedno ( 2 użycia)

REWELACJA!!!

To jest lakier, na który czekałam całe 23 lata swojego życia :D jest idealny, ma przepiękny kolor (podobny niby do jakiegoś Inglota, ale ja się nie znam) - mam nr 131.

Wytrzymał mi dwa mycia głowy, codzienne zmywanie, poszukiwanie różnych rzeczy w torebce i serię prania ręcznego. I pozostał w nienaruszonym stanie. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. Jestem pod ogromnym wrażeniem i wiem, że jeśli chodzi o efekt ładnych, zadbanych paznokci - zdecydowanie będę po niego sięgać.

Szybko schnie, mój 131 kryje po dwóch warstwach, bezproblemowo się zmywa.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka - wtrakcie

nie mam większych zastrzeżeń

Po komentarzach poprzedniczek spodziewałam się, że lakier nr 130 będzie odpowiednikiem wybielającego Inglota. I tu się zawiodłam :(

Posiadam nr 130 i 131- ze względu na efekt wolę ten drugi.
130 to lakier transparentny, mleczny. 1 warstwa jest niewidoczna na pazurkach,2 warstwy dają efekt lekko rozbielonych paznokci. Potrafi zrobić smugi.
131 perłowy jaśniutki róż. 2 warstwy ładnie i równo kryją.

W sumie dla mnie lakiery nie mają poważnych wad. Trwałość mnie zadowala (trzymają się 4 dni na pewno- po tym czasie zmywam). Stosunkowo szybko wysychają. Przy odrobinie wprawy nawet kolorem nr 130 można równo pomalować pazurki. Zmywają się bezproblemowo. Nie mają żadnego wpływu na stan paznokci.

Fankom delikatnych kolorów polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch