KWC LogobyWIZAŻ logo
Henna brwi

Kama Henna w proszku do brwi

4,6 na 59 opinii

Kupi ponownie: 89% osób
    Mary_0
    15 kwietnia 2014 o 14:26
    Ulubiona
    Farbuje tą henna już ponad rok czasu i najbardziej ze wszystkich właśnie ta mi przypadła. henna jest w proszku, ale nie ma problemów z jej przygotowaniem. miesza się ją z 3% wodą, może być z apteki lub w kremie np ze scandica :) używam do farbowania brwi. Czas trzymania u mnie to ok 2min, ale to zależy od skóry, bo niektórym po 5 min ledwo co złapie. Po zmyciu henny kolor jest intensywny (mieszam czarna z brązem) i farbuje również skórę. Niektórym to może przeszkadzać , ale ja po hennie robię peeling twarzy i mocny efekt znika :) henna ze skóry znika po ok 5-7 dni. Ja wtedy konturuję brwi kredką lub cieniem, bo lubię dobrze zarysowane brwi (zresztą mam ciemne oczy i rzęsy) Na włoskach efekt utrzymuje się przez 1,5 miesiąca. Plusy: - cena!!!! duża ok 13, mała 2,50 - trwałość - (dla mnie plus) farbuje skórę, dzięki czemu ładnie zarysowuje kontur brwi Minusów nie ma :) Używam tego produktu od: 1,5 roku Ilość zużytych opakowań: sporo
    Używa produktu od:rok lub dłużej

wizazkwc
    26 października 2014 o 16:52
    super!
    + bardzo bardzo wydajna, starczy na ponad rok użytkowania + farbuje skórę, dzięki czemu można ładnie zaznaczyć brew + farba trzyma się na włoskch około 1,5 tygodnia, żadna henna nie trzymała się u mnie dłużej (farbuję brwi około 3 albo 4 razy w miesącu) + tania minusów nie ma, po prostu najlepsza henna jaką miałam, nie ma porównania między nią a zwykłą henna typu delia z drogerii, konkretny produkt :) Używam tego produktu od: kilka lat Ilość zużytych opakowań: nie wiem
    Używa produktu od:nie określono

mytime
    20 marca 2015 o 7:18
    5 / 5
    NAJLEPSZA, NAJTAŃSZA I NAJTRWALSZA!!!
    Podpisuję się rękoma i nogami pod pozytywną opinią (szkoda, że jest tylko 5 gwiazdek, bo dałabym więcej) Nie ma lepszej henny od tej! Używam brąz do brwi i czerń do rzęs. Jest bardzo trwała i wydajna. Dostępna praktycznie wszędzie, nawet w sklepach spożywczych widziałam-ja akurat kupuję w necie Zawsze mam w łazience kilka sztuk:) POLECAM!!! Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: mnóstwo!!!
    Używa produktu od:nie określono

Aaaliyah
    11 grudnia 2023 o 20:42
    Znam od lat
    Bardzo dobra henna. Poznałam ją ponad 10 lat temu, gdy uczęszczałam do szkoły kosmetycznej. Produkt niezwykle wydajny, nie podrażnia. Idealnie nadaje się do farbowania rzęs. Do brwi oczywiście też. Henna bardzo mocno napigmentowana. Efekt długo się utrzymuje. Według mnie tania. Mieszałam z wodą utlenioną. Szkoda, że jest słabo dostępna. Jedna z najlepszych, a może i nawet najlepsza na rynku.
    Szczegóły:

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Her666
    11 grudnia 2023 o 19:07
    5 / 5
    Tania i bardzo długo trzyma się na włoskach jak i skórze.
    Jedna z moich ulubionych. Zamknieta w plastikowym opakowaniu. Jest bardzo wydajna, dobrze napigmentowana , na włoskach trzyma się ponad tydzień a na skórze ponad 5 dni, co w moim przypadku jest bardzo potrzebne ze względu na bardzo cienkie, a nawet znikome miejscami włoski. Henna jest czarna, wchodząca w mocny grafit po jednym dniu. I nie ma tu mowy o fioletowym czy czerwonym zabarwieniu, można śmiało stosować tuż przed wielkim wyjściem.
    Szczegóły:
    • Wydajność: