Fitokosmetik, Henna do brwi i rzęs `Kokietka`

Fitokosmetik, Henna do brwi i rzęs `Kokietka`

Farba do brwi i rzęs Kokietka to alternatywa dla kosztownych zabiegów w gabinecie kosmetycznym. Z Kokietką zabieg farbowania w warunkach domowych jest szybszy, łatwiejszy i dostępny dla każdej kobiety. Podaruj sobie wyjątkowe urocze spojrzenie.

Jasne, niewyraźne brwi są problemem dla jednej trzeciej kobiet. A przecież rozwiązanie nie wymaga zbyt dużo czasu, ani kosztów. Chcesz, aby Twoje spojrzenie stało się bardziej wyrazistym i bardziej stylowym? W takim przypadku odpowiednia będzie farba do brwi i rzęs Kokietka , w ofercie proponowanej na naszej stronie internetowej. Jest to skuteczne i trwałe rozwiązanie problemu, które szybko zmieni spojrzenie każdej dziewczyny na lepsze. Henna to idealny sposób na trwałą i naturalną koloryzację brwi oraz rzęs w domowych warunkach. Henna nadaje rzęsom i brwiom wspaniały, intensywny kolor jednocześnie doskonale je odżywiając i wzmacniając.

Wzmacnia rzęsy
Odżywia
Pogrubia

Sposób użycia: 1. Należy dokładnie oczyścić brwi i rzęsy. Na skórę wokół brwi i rzęs należy nanieść niewielką ilość kremu lub wazeliny kosmetycznej.

2. Wymieszać dokładnie obie saszetki umieszczone w opakowaniu (najlepiej w plastikowej miseczce) do uzyskania gęstej konsystencji. 3. Hennę nanieść ostrożnie za pomocą patyczka kosmetycznego. Po 10-15 minutach zmyć hennę mokrym wacikiem kosmetycznym.

UWAGA im dłuższy czas “trzymania” henny na brwiach lub rzęsach, tym bardziej wyrazisty i intensywny efekt. Po 10-15 minutach kolor może wyjść bardzo intensywny, dlatego zaleca się wykonanie próby w krótszym czasie celem ocenienia intensywności koloru. Szczególne środki ostrożności Przed użyciem farby należy zrobić test na wrażliwość, Jeśli skóra jest podrażniona lub ma widoczne urazy nie należy nakładać produktu, Stosuj tylko świeżo przygotowany produkt, Jeśli produkt dostanie się do oczu natychmiast spłucz go dużą ilością wody

koloryzujące
w butelce, w saszetce
proszek
Trwałość
do kilku myć
henny

I tak i nie

Podczas zakupów w sklepie internetowym wybierając tą hennę raczej nie spojrzałam na gramaturę, myślałam że kupuję hennę w kremie i będzie ona w tubce. Zaskoczeniem było, jak otworzyłam pudełko a w niej dwie malutkie saszetki i ulotka... nie wiedziałam czy to pomyłka i czy mam się śmiać...
Dobra przystąpiłam do sporządzenia papki na brwi i rzęsy.
Na początku pomyślałam że użyję do tego zwykłej wody utlenionej a nie tej z opakowania, po rozmieszaniu proszku henna była beżowa. Trochę obawiałam się powstałego koloru, wyrzuciłam to i zrobiłam jeszcze raz dodając aktywator z saszetki z opakowania... na początku henna była jasna ale nie jak poprzednia, po chwili stała się czarna.
Przystąpiłam do nakładania na brwi i rzęsy. Tak na rzęsy nakładam sama- lata wprawy i praktyki... Długie lata... i da się :)
Ogólnie konsystencja mocno glutowata, nie wygląda jak zwyczajna henna w proszku, ale ok. Nałożyłam na brwi i rzęsy. Brwi zmyłam dość szybko, henna zastyga szybko i skleja mocno włoski ale domyłam i ok, jeśli chodzi o rzęsy musiałam zmyć dość szybko niestety oczy tak piekły, że wytrzymałam może ze 3 minuty, Podczas zmywania to samo. Plus jest taki, że henna ma głęboką czerń i fakt ładnie maluje. Za to duży minus te opakowanie, mimo iż są to malutkie saszetki wystarczyłoby mi do pomalowania siostry , mamy i jeszcze kilku osób. Aktywator pewnie będzie do wyrzucenia bo otwarte opakowanie więc całkiem możliwe że zabarwi mi hennę nawet na zielono. Forma henny jest okropna, ale jeśli trafię na taka samą w kremie to na pewno kupię, tej już nie.

ZALETY:
efekt- mocna głęboka czerń

WADY:
henna niby na jeden raz, mimo wszystko wydajna, ale co z otwartym aktywatorem???
podrażnia oczy