Delia, Eyebrow Expert, Henna pudrowa 2 w 1

Średnia ocena: 4.64/5

Hebe
Kategoria
Marka

Henna pudrowa do koloryzacji brwi dostępna w dwóch kolorach – czarnym i brązowym.
Zawiera naturalne zioła sprowadzane prosto z Indii – chnę i basmę, dzięki ktorym brwi zostają odżywione i wzmocnione.
Produkt do wymieszania z wodą – nie wymaga użycia aktywatora czy wody utlenionej.
Kosmetyk jest odpowiedni do stosowania dla każdej kobiety powyżej 16 roku życia, do każdego rodzaju i kształtu brwi.
Kosmetyk przebadany pod kontrolą dermatologa i okulisty.
W zestawie z henną znajdują się wszystkie niezbędne do wykonania zabiegu akcesoria - pędzelek do aplikacji, miarka do mieszania henny z wodą, słoiczek do przechowywania henny oraz łyżeczka do odmierzania.

w saszetce
proszek
Trwałość
długotrwałe
henny
koloryzujące, pokrycie siwych włosów, odświeżenie koloru

Dla mnie super efekt

Henna do brwi daje fajny efekt jak z salonu kosmetycznego. Tylko trwałość jest slaba i to minus. Juz po tygodniu nie ma efektu. Tak mocnego . Odcień jest intensywny. Wydajność ok.

Naprawdę dobra

Kupiłam ją w ciemno i w zasadzie dziś nałożyłam już samą końcówkę. Na pewno kupię ponownie, bo jest to najlepszy produkt do koloryzacji brwi jaki dotychczas stosowałam. Ale trzeba go wyczuć, popróbować ile trzymać itd by mieć efekt na jakim nam zależy.

Mam kolor brązowy, ale myślę, że kupię też wersję czarną. Brwi mam dosyć ciemne a włosy aktualnie czarne i lubię efekt ciemniejszych brwi, więc tak po 15 minutach trzymania jej wychodzą bardzo ciemny brąz. Nie rude.
Kolor na skórze trzyma się u mnie takie 5/6 dni. Ale nie jest on taki super mocny jak po nałożeniu, więc brwi nie wyglądają jak przyklejone. Ale używam różnych produktów z kwasami na twarz, więc trochę też pewnie chcąc nie chcąc zachacza o brwi, więc myślę, że dlatego dosyć szybko schodzi mi że skory. Jednak żadna farbka czy inna henna (nawet wykonywana w salonie) nie trzymała mi się na skórze tyle dni. Nawet z włosków schodzi mi zazwyczaj w mniej niż 2 tygodnie.
Przy tej hennie prawie tydzień czasu nie muszę w ogóle malować brwi, jedynie przeczesać je mydełkiem.
Z włosków schodzi po 2 tygodniach u mnie.
Dlatego lepiej mi się sprawdza nałożenie jej na godzinę czasu (jeśli mam taką możliwość) wtedy brwi wyglądają super przez jakieś 3 tyg i to jest dla mnie świetny wynik. Ale takie długie trzymanie polecam tylko brunetkom.

Włoski są delikatnie przesuszone, więc przez kilka dni po zabiegu trzeba nałożyć na nie jakiś olejek czy krem bardziej tłusty.

Cena regularna to chyba mniej niż 30 zł. Produkt wystarczył mi na ok.15 użyć, więc cena za jeden zabieg jest bardzo niska.

Instrukcja bardzo jasno opisana. W zestawie mamy wszystkie potrzebne rzeczy, do rozrobienia i nałożenia produktu.

Dla mnie efekt lepszy niż w salonie, więc mega polecam. Dodam, że mam dosyć gęste brwi, mało ubytków, itd.

Muszę zamówić od razu dwa opakowania, bo niestety nie mieszkam w Polsce, więc stacjonarnie nie kupię.

Henna w domowym zaciszu

W zestawie znajdziemy saszetkę z henną w pudrze, słoiczek do przesypania jej po otwarciu, pędzelek i spiralną szczoteczkę do nakładania, małą miarkę i pojemniczek do połączenia henny z wodą. Aplikacja produktu jest bardzo prosta, henna po ok 10 min jest gotowa do zmycia. Ja używam odcienia brązowego, jestem blondynką i sprawdza się ok, nie jest zbyt intensywny a ja osobiście wolę efekt delikatny, ale przy dłuższym trzymaniu preparatu odcień bardziej się nasyca. Efekt utrzymuje się na długo.

Super produkt

Kupiłam ją w drogerii Hebe. Cena koło 25 zł. Opakowanie ładne i przyciągające uwagę. Rozrabia się ją łatwo dzięki specjalnej miarce. Zapach ma taki trochę nieprzyjemny . Nakłada się ją łatwo ale ja do tego używam swojego pędzelka bo jest mi szybciej. Po starciu kolor bardzo ładny i żywy - zawsze kupuję czarną. Sama na brwiach utrzymuje się przez kilka dni zważywszy na to że ja codziennie zmywam makijaż przez co i ta henna nie ma za bardzo roli do popisu . Czynność powtarzam regularnie co dwa tygodnie aby wyglądały brwi fajnie. Polecam ją

delikatny, naturalny efekt

Miałam okazję wykonać sobie już tą hennę kilka razy. Wcześniej używałam kremowej lub żelowej od tej samej marki i muszę przyznać, że chyba bardziej mi odpowiadają.
Efekt tej henny pudrowej jest bardzo delikatny, naturalny co jest oczywiście na plus. Mam jednak wrażenie, że nie trzyma się tak długo i dobrze na brwiach jak obiecuje producent.
Hennę rozrabia się z gorącą wodą i miesza przez dłuższą chwilę aby składniki mogły się aktywować.
Zestaw zawiera wszystko (oprócz oczywiście wody) czego potrzebujemy do wykonania zabiegu.

Delikatny efekt

Hennę używam od dawna i mogę śmiało stwierdzić, że jeżeli ktoś lubi delikatny efekt podkreślenia brwi to będzie to świetny produkt. Ostatnio zmieniłam trochę nastawienie do moich brwi i właśnie taki efekt jaki daje ta henna jest dla mnie wystarczający na co dzień. Przy tym zaoszczędzam chwilkę, bo nie muszę już malować brwi. Hennę powtarzam co 2-3 tygodnie.

Fajna, ale zawiódł mnie kolor.

Wybrałam tą hennę bojąc się o to, że będzie to rudawy brąz. Henna przygotowana wg. zaleceń producenta trzymana na brwiach 20 minut. Tak jak wspominałam bałam się, że kolor będzie za rudy, a wyszedł popielaty... Brązowe to mam włosy, brwi różnią się diametralnie wpadając w czarno-szare tony. Poza tym nie mam zastrzeżeń, henna trzyma się bardzo dobrze.

Niestety u mnie się nie sprawdziła

Hennę robię od kilku lat i wciąż szukam idealnego produktu. Niestety u mnie henna nie trzyma się długo.

Zawartość- opakowanie zawiera saszetkę z henną, słoiczek do przechowywania henny, łyżeczkę, kieliszek do mieszania oraz aplikator. Jest to dla mnie zdecydowanie plus. Wszystko w jednym.

Działanie - ja posiadam hennę w kolorze brązowym. Kupiłam zestaw razem z tuszem w bardzo dobrej cenie. Cenię to, że henna jest naturalna. Jednak sam efekt mnie nie zadowolił. Wszystko robiłam zgodnie z instrukcją. Moje włoski faktycznie były brązowe. Wyglądało to fajnie. Ale zafarbowała również skóra. Kolor skóry był okropny, rudawy, żółty. Nawet niewiem jak go określić. Niewiem dlaczego. Mimo że robiłam wszystko jak należy. Faktycznie utrzymuje się dłużej niż inne henny. Ale szczerze boje się jej już używać. Stosowałam 3 razy i niestety brak zadowolenia. Wolę jak henna krócej się trzyma ale ma ładny kolor. Z mojej strony nie polecam. Niestety u mnie się nie sprawdził

Z natury mam jasne brwi i potrzebowałam czegoś co przyciemni moje brwi na dłużej niż zwykłe codzienne malowanie ich. I odkryłam tą oto hennę pudrową w kolorze brązowym. Jest łatwa w samodzielnej aplikacji i opłacalna ponieważ można nią wykonać kilka stylizacji brwi. Na opakowaniu producent zawarł kolejność kroków więc nakładanie henny nie stanowi problemu dla osoby początkującej. Efekt po koloryzacji nie jest przerysowany i wygląda naturalnie. Długo się utrzymuje. Nie mam również obaw o osłabienie włosków bo ta henna ma właściwości pielęgnacyjne. Polecam przed wykonaniem henny zrobić próbę uczuleniową i sam producent też to podkreśla na opakowaniu bo objawy uczulenia nie są za ciekawe.

Wspaniała:)

Znudzona kolejnymi "hennowymi" porażkami , postanowiłam dać szansę hennie pudrowej Delii i nie żałuję. Mam sztywne brwi o niejednolitym kolorze - ciemny blond wymieszany z jasnym, większość produktów nie barwi mi wszystkich włosków, ta zaś robi to doskonale, mało tego wypełnia jeszcze kolorem luki w moich brwiach. Na włoskach utrzymała mi się około 2 tygodni zaś na skórze kilka dni.
Ok, nie przygotowałam skóry pod hennę np. nie zrobiłam wcześniej peelingu co mogło spowodować, jej krótszy pobyt na moich brwiach i skórze:)
Niemniej oceniam produkt bardzo dobrze i go polecam .
Dodam jeszcze, że kolor brązowy jest dla mnie idealny - naturalny.

Najlepsza henna jaką miałam

Sceptycznie podchodziłam do henny pudrowej
Tym bardziej, że do tej dodaje się tylko wodę.
Postanowiłam zaryzykować, byłam bardzo miło zakończona .
Długo się trzyma, efekt intensywny.
W zestawie jest słoiczek , pojemnik, pędzelek więc w zasadzie wszystko jest . Jednak wolę swój pędzelek .

Działa!! :P

Zmieniam opinie trzeci raz, bo jednak musiałam poużywać, żeby móc ocenić.
Po pierwsze - jeśli ktoś pisze, że henna mu nie łapie, to źle ja przygotowuje.
Mieszam dwie miarki proszku z dwoma gorącymi markami wody i jest to kluczowe, aby barwnik się aktywował.
Zakupiłam kolor czarny, efekt? Fajne, ciemne brwi. Swoich nie mam prawie wcale, ale henna łapie skórę dzięki czemu mam ładne i wyraziste, jakbym miała permanentny makijaż.
Efekt jest faktycznie pudrowy, nie ma ciemnej błyszczącej krechy jak po "hennie" w kremie czy w żelu która wygląda jak marker, w dodatku tą hennę świetnie się aplikuje i ma super pędzelek, dzięki czemu łatwo zrobić idealnie proste grubsze brwi. :)
Ogólnie to po ok. tygodniu nakładam ją znowu, u mnie mniej więcej tyle się trzyma zadowalający efekt, bo później już są za jasne.
Dzięki temu, że ma lepszy skład można ją nakładać częściej.
Swoich brwi prawie nie mam właśnie przez używanie zwykłej henny w kremie, która ma tragiczny skład i niszczy włoski i skórę.