Alterra, Cellulite Hautöl Birke & Orange (Olejek do skóry antycellulitowy `Brzoza i pomarańcza`)

Olejek do skóry antycellulitowy `Brzoza i pomarańcza` to bogata i świeża pielęgnacja. Wyraźnie gładsza i bardziej sprężysta skóra. Każda skóra zasługuje na indywidualną pielęgnację. Olejek do skóry Alterra Cellulite Hautöl Birke & Orange został opracowany, aby zapobiegać zewnętrznym objawom cellulitu. Wyjątkowa formuła pielęgnacyjna z olejkiem limetkowym i olejem z pestek moreli łatwo się wchłania, a w połączeniu z masażem wspomaga podczas nakładania oczyszczenie skóry z produktów przemiany materii i łagodzi efekt pomarańczowej skórki. Olej z awokado, oliwa z oliwek, olej z jojoby, olej z orzechów makadamia, olej z pestek winogron oraz olej z miąższu owoców rokitnika zwyczajnego dodatkowo rozpieszczają skórę, która staje się bardziej sprężysta i elastyczna. Naturalny zapach olejku antycellulitowego `Brzoza i pomarańcza` Alterra Rossmann ożywia zmysły.

Jestem na tak

Zdecydowanie polubiłam olejki z Alterry. Oczywiście nie oczekiwałam od niego antycellulitowego działania, dlatego też nie skupiałam się na tym, czy pod tym względem działa. Jest to jednak przyjemny olejek do ciała, olejowałam nim włosy i również się sprawdził. Ma ciężkie i porządne opakowanie z przyjemnym dozownikiem. Zapach także bardzo ładny. Cena przystępna, dostępny często na promocji. Na pewno kupię kolejne opakowanie

Bardzo dobry!

Przede wszystkim jest to produkt naturalny. Zamknięty w poręcznym szklanym opakowaniu z pompką, która pozwala na wydobycie odpowiedniej ilości produktu. Co do jego działania nie można mieć żadnych zastrzeżeń, produkt zapewnia nawilżenie, wygładzenie, jest miękka w dotyku, a jej elastyczność "poprawiona". Za każdym razem kupuję inną jego wersję i z każdej jestem tak samo zadowolona. Zdarzało mi się także olejować tymi olejkami włosy i przyznać muszę, że w tej roli także się sprawdzają. Włosy po ich użyciu są miękkie, sypkie i odżywione. Niestety jeśli ktoś lubi używać sporą ilość produktu (to zdecydowanie ja) to jest to produkt mało wydajny. Poza tym nie widzę żadnych .

TAK <3

Używałam tego olejku do olejowania włosów i sprawdził się do tego celu idealnie. Miałam tak suche włosy, że chłonęły ten olejek jak gąbka, ale tak pięknie je nawilżał, włosy były wygładzone, miękkie. Piękne po prostu. Polecam każdemu do tego celu, a ten zapach <3
Czy pomaga usunąć celulit nie wiem bo w tym celu go nie używałam

WoW!

#Alterra - Antycellulitowy olejek do ciała (Brzoza&Pomarańcza)

UWAGA! Aktualnie tej olejek jest dostępny w Rossmannie w wersji Brzoza&Grejpfrut.
✅ Olejek posiada pomarańczowy kolor i nietłustą konsystencję ✅ Zapach przypomina prawdziwe cytrusy ✅ Pięknie nawilża skórę ✅ Wyrównuje koloryt skóry i napina ją ✅ Nałożony na mokre ciało po kąpieli + "odciśnięcie" ręcznikiem, robi robotę bez tłustej powłoki! ✅ Wielki plus za pompkę, która pozwala na zużycie produktu do samego końca ✅ Cena ok 19,99 zł ✅ No i następny plus za skład, jest genialny ✅ Jeśli chodzi o wydajność to mi wystarczył na 2 tygodnie, ale nakładałam wielką porcję każdorazowo :)

Świetny do olejowania włosów

[Używałam tego produktu do olejowania włosów i tylko takie działanie olejku oceniam.]
Kupiłam produkt zachęcona wpisem na jednym z blogów, poświęconych pielęgnacji włosów. Uważam, że jest to bardzo dobry produkt do olejowania włosów - nie spływa z nich, ładnie pachnie. Dużym plusem jest też fakt, że dobrze zmywa się z włosów.
Po umyciu włosy są miękkie, nawilżone i błyszczące.
Myślę, że nie kupię go więcej, bo zmieniam olejki, jednak jeśli macie ochotę poświęcić trochę czasu na olejowanie włosów lub poeksperymentować, warto zwrócić uwagę na ten olejek, pomimo że jego pierwotne przeznaczenie jest inne :)

Swietny

Olejek ten swietnie dziala na skore I wlosy. Dzialania antycellylutowego jednak nie ocenie. Cudownie nawilza, odzywia I regeneruje cialo I wlosy przy czym bardzo przyjemnie pachnie. Na plus tez dostepnosc, sklad oraz niska cena.

Świetny olejek

Zalety
- skład - całą gama olejków, które kupowane oddzielnie kosztowałyby o wiele więcej
- cena- patrz wyżej
- dostępność
- działanie - produkt łatwo i przyjemnie rozprowadza się na skórze i długo na niej zostaje; dobrze nawilża, ułatwia masaże,
Nie wiem czy w jakikolwiek sposób działa antycellulitowo, ale i tak z całego serca polecam

Fajny do masażu.

Olejek bardzo uławtia nam życie, gdy chcemy wykonać masaż przy użyciu bańki chińskiej lub też innego masażera.
Daje bardzo dobry poślizg i dodatkowo mocno nawilża. Problem jest jedynie z wchłanianiem się preparatu (trwa to bardzo długo).
Zapach ma bardzo ładny, jak większość ujędrniających kosmetyków zresztą.
Mam zastrzeżenia co do jego wydajności jedynie i co do opakowania, ale to kwestia gustu, jak zawsze. Jednemu będzie się podobać, drugiemu nie.
Produkt jest przyjemny, ale raczej do niego już nie wrócę, ponieważ pałam miłością nieprzemijającą do serum Eveline, a ten produkt skutecznością go niestety nie pokonał.
Jednak jeśli któś lubi olejki i długie masaże, to polecam.

Treściwy olejek

Olejek, jak i pozostałe z olei Alterry sprawdził się świetnie stosowany na włosy. Przepięknie pachnie, doskonale nawilża i odżywia włosy. Plusem jest także bogaty skład i niska cena w stosunku do jakości. Działania na skórę nie mogę ocenić, ponieważ nie stosowałam go zgodnie z jego przeznaczeniem. Mimo wszelkich zalet, moim faworytem pod względem dobroczynnego wpływu na włosy jest jednak olejek migdał i papaja.

Super!

Genialny do masażu ujędrniającego i antycellulitowego bańską chińską.
+daje dobry poślizg do masażu
+wchłania się dobrze
+nie zostawia tłustej warstwy
+dobrze ujędrnia skórę
+nie podrażnia i nie wysusza
+wygodne opakowania z dozownikiem
+tani, dobrze dostępny
+wydajny

wygładzający, ale czy antycellulitowy?

Szukałam antycellulitowego olejku do masażu bańką chińską (Nivea się nie sprawdziła ze względu na wodnistość) i trafiłam na to ekologiczne "cudo". Dopadłam go w Rossmannie w promocji (za ok 18zł, normalnie - 24zł), choć i tak uważam, że cenę miał za wysoką jak na 100ml... i zaczęłam masować. Najpierw zalety: bardzo ładnie pachnie (choć to kwestia gustu), jest gęsty, co jest plusem podczas masażu, fajnie natłuszcza, nawilża i wygładza skórę. Wprawdzie długo się wchłania, ale ja stosowałam go na noc (ubrać się po nim nie da rady dość długo). Narzekałam już na małą pojemność, ale okazał się bardzo wydajny. Co do efektu... antycellulitowego brak. Skóra jest po prostu ładnie nawilżona i tyle, a cellulit jak był - tak jest;-p Dokładnie tak samo jak po bliźniaczych olejkach Alterry (migdały&papaya i limonka&oliwka), które są o 1/3 tańsze, albo wręcz po zwykłej oliwce dla dzieci pięciokrotnie tańszej. Jeszcze mała uwaga odnośnie opakowania - ładne i z funkcjonalną pompką, ale... ciężkie i (o zgrozo) szklane! Szkło + olejki = nieszczęście... (zwykle). Po kilku prawie rozbiciach go o kafelki przelałam go do plastikowej buteleczki. Reasumując - fajny olejek, ale nie do końca spełniający obietnice i raczej nie warty swojej ceny.

całkiem dobry

Olejek kupiłam z myślą o moich udach, na których wraz z przyrostem masy :( pojawił się również cellulit ... Postanowiłam olejkiem z brzozą i pomarańczą walczyć z pomarańczową skórką :P Czy daje to jakieś spektakularne efekty? Niestety, samo smarowanie, masowanie nie wystarczy... Jednak sam olejek bardzo przypadł mi do gustu, miło pachnie i świetnie się wchłania. Według mnie jest godny polecenia, wypróbowania. Bardzo wygodne opakowanie. Konsystencja przyjemna, dobrze się rozprowadza. Ale nie jestem pewna czy jeszcze kiedyś sięgnę po niego... bo jest całkiem dobry, ale nie zachwycił mnie.