Alterra, Pflegeöl Granatapfel & Avocado (Olejek pielęgnacyjny `Granat i awokado`)

Bogata, sprężysta pielęgnacja. Każda skóra zasługuje na indywidualną pielęgnację. Olejek pielęgnacyjny Alterra z wyjątkowym olejem z owoców grantu i bogatym awokado w sposób wyraźny odświeża skórę i pielęgnuje ją szczególnie łagodnie. Wartościowy olej z pestek granatu w połączeniu z olejem rycynowym i olejem z jojoby rozpieszczają intensywnie skórę i pozwalają jej zachować sprężystość. Kompozycja z oleju z awokado, migdałów i oleju sezamowego dostarcza dodatkowej porcji ochrony i pielęgnacji. Skóra sprawia wrażenie zregenerowanej i długotrwale wypielęgnowanej.

uniwersalny

lubie, polecam, zacny. fajnie pasuje do wszelkiego rodzaju maseczek, odżywek, naturalnej pielęgnacji własnej roboty. Zapach na początku męczący ale da się przyzwyczaić. Ładnie nawilża czasem aż za bardzo.
Nie wiem czy tylko u mnie, ale dostępność akurat tego olejku jest straszna, w przeciągu pół roku czy nawet dłużej widziałam go tylko w 2 albo 3 rossmanach.
Wydajność przeciętna, zależy do czego używać. Ja się nim nie nacieram tylko dodaje do kosmetyków.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

sympatyczny :)

bardzo lubie olejki alterry , do tej pory uzywalam trzech roznych i szczerze mowiac nie widzialam pomiedzy nimi wiekszej roznicy (brzosa pomarancza moze byl minimalnie mniej tlusty od granatu awokado i tego z papaja ; nie probowalam limonki,ale wiem ze tez slicznie pachnie). Stosowalam olejek do masazu ciala po kapieli,ale glownym powodem jego zakupu byl dobroczynny wplyw na wlosy. Przejde do rzeczy.
Plusy:
+naturalny sklad , bez parafiny , silikonow , parabenow, zadnych swinst , oblepiaczy itp , ktore dzialaja tylko jak make up
+fajny nawilzacz
+dostepnosc (chociaz teraz sa wycofywane:( )
+wloski po olejowaniu byly sypkie , nawilzone, nie przetluszczone
+mozna bylo go dokladnie wymyc , bez efektu tlustych strakow
+sadze ,ze mial dlugofalowy wplyw na wloski (nie tylko chwilowy) oraz na skore ciala
+nawilzal skore wokol oczu i nie podraznial
+ladnie pachnie i prosty w obsludze . w miare poreczny , w podroz mozna zabrac , bo sie nie wylewal
+dobry do masazu :)
+dobrze mieszal sie tez z balsamami/maslami do ciala
Minusy:
-uzywalam go namietnie i szybko sie skonczyl
-to taki minus na sile , ktory az tak mocno nie przeszkadzal ,ale czasami wylewala mi sie nie odpowiednia ilosc kosmetyku z opakowania
-zapach fajny , mnie nie meczyl , no ale pod koniec dnia go juz w ogole nie czulam

+/- bardziej tlusty niz brzoza&pomarancza, nie wiem czy to plus czy minus :P

Używam tego produktu od: nie pamietam :P, jakos zima
Ilość zużytych opakowań: 1 (oraz jego dwaj bracia o ktorych wyzej wspomnialam)

uniwersalny produkt

Olejek kupiłam gdy zaczynałam swoją przygodę z włosomaniactwem. Nie wiedziałam co włosom służy co nie, ale szłam za tłumem i trafiło na ten właśnie olejek. Na włosy działał dobrze, ale nie rewelacyjnie. Włosy były delikatnie wygładzone i ładnie się błyszczały. Jednak po dłuższym stosowaniu nie spełnił moich oczekiwań, więc zaczęłam stosować go do ciała, do skórek, czy po depilacji. Skóra była nawilżona, bardziej sprężysta - w tym celu sprawdził się zdecydowanie lepiej! Dużym plusem jest naturalny skład.

Minusem jest szklana buteleczka, po której spływa mnóstwo olejku przy nieumiejętnym wylewaniu. Nie przepadam też za duszącym zapachem olejku. Wydajność bardzo średnia. Za taką cenę wydaje mi się, że ilość nie jest adekwatna do wartości.

Zdecydowanie wolę inny olejek Alterry - oliwka i limetka.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

I tak i nie

Nie stosuję na całe ciał, bo zapach by mnie zabił. Bardzo mnie drazni. Ale mam świadomość tego, ze olejek ma w sobie wiele "pyszności" dlatego używamz rozsądku. Dodaję do masek, maseczek, smaruję dłonie, włosy, używam w mieszankach. I w ten sposob dobijam już prawie do dna. Szkalana buteleczka, ktora wielu osobom przeszkadza mi bardzo odpowiadam, moze dlatego, ze nie trzymam go w łazience wiec nie boje sie konfrontacji butelki z kafelkami.

Używam tego produktu od: Pół roku

Fantastico:)

Oceniam ten olejek oraz ten z limonką:
Uwielbiam olejki z Alterry, bardzo mi przypasowały i stosuję do wszystkiego.
Plusy:
-świetny na włosy
-świetny na ciało na suche i na mokre
-na moją skórę głowy działa dobrze, pomógł pozbyć się podrażnień i nawracającego łupieżu
-używam na twarz, na poczatku się bałam, bo wiele olejów mnie zapycha, ale te o dziwo nie zapychaja mnie nic a nic:)
-cena przystępna, UWAGA-to olejek o super składzie, a nie oliwka!
-opakowanie szklane, mnie się podoba

Minusy:
nie ma

Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

zdecydowanie wielofunkcyjny

Olejku używam do olejowania włosów, z ciałem kontaktu jeszcze nie miał.

To mój pierwszy olej i nawet przypadł mi do gustu

+wygodna, szklana buteleczka z której olej wypływa powoli - nie za dużo, nie za mało
+przyjemny zapach
+łatwo rozprowadza się na włosach
+uwielbiam mieszać go z innymi kosmetykami - dzięki niemu udaje mi się olejować włosy ol. rycynowym ;)
+jest bardzo delikatny i nie mam problemu ze zmyciem go z włosów

- niestety w kontakcie ze skórą głowy powodował nadmierne wypadanie włosów

Nie potrafię jednak ocenić jego działania na włosach. Po zużyciu jednej buteleczki nie zauważyłam super efektu na włosach.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy

Nie polecam tego produktu są lepsze i bardziej wydajne

Kupiłam ten produkt poniewaz byl zachwalany na wizazu i raczej sie rozczarowalam:(
1 mało nawilzal moja skóre
2 cena mało przystępna ( za drogi jak na oliwke )
3 szklane cięzke opakowanie
4 mała wydajnosc
Jeden plus tego produktu to chyba tylko zapach :)

Ilość zużytych opakowań: Jedno

dobry, ale bez szału

Ta wersja olejku z Alterry była moim pierwszym olejem do olejowania włosów. Na początku byłam zachwycona działaniem, ale jak teraz o tym pomyślę - zachwyt wynikał z samego faktu używania oleju na włosy, a nie z używania tego konkretnego. Teraz już trochę potestowałam różne produkty i wiem, że są lepsze oleje niż ten alterrowy, jednak uważam, że jest to całkiem dobry produkt - na początek przygody z olejowaniem jak najbardziej się nadaje.

Włosy po tym olejku są nawilżone, ładne - na pewno ładniejsze niż przed zastosowaniem produktu. Skład jest bardzo dobry, mieszanka różnych olejków ma szansę sprawdzić się u różnych osób. Taki dość uniwersalny. Także pod względem zastosowań - można go nakładać też solo jako odżywka do skórek i paznokci (lubię) i - to lubię najbardziej - dodawać kilka kropel jako ulepszenie odżywki. W tej roli sprawdza się świetnie, łatwo się spłukuje i fajnie wzmaga działanie odżywki.

Cena i dostępność jak najbardziej na plus.
Co na minus? Na pewno opakowanie, koszmarne, wylewa się z niego i marnuje hektolitr olejku za każdym razem. Szkalan butelka z odkręcaną zakrętką jest szalenie niepraktycza, nie dość , że łatwo można ją rozbić jak jest cała zatłuszczona, to jeszzcze naprawdę niewygodnie się jej używa. Zapach też jest średni dla mnie - taki kwaskowaty, trochę jak ocet jabłkowy. Ale na szczęście nie zostaje na włosach.

Podsumowując - jak na pierwszy raz - polecam, jest dość tani a sprawdza się - robi to, co do niego należy. Jednak pewnie każda włosomaniaczka po początkowej przygodzie z tym olejkiem zacznie szukać dalej - i dobrze, bo idealny to on nie jest. Ja najczęściej używam go do tuningowania odżywek, w tej roli sprawdza się świetnie - i nie wykluczam, że do tego celu kupię kolejne opakowanie. W sumie naprawdę niezły produkt.

...

Uniwersalne mazidlo do wszystkiego. Do wlosow na noc, jako domieszka do odzywki, na koncowki, do ciala saute, do balsamu etc. Dobrze sie wchlania, swietnie pielegnuje, przy tym bardzo fajnie pachnie. Przypomina owocowy kisiel. Bardzo wydajny, latwo dostepny. Nic dodac, nic ujac.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 i 1/2

Polecam!

Olejek mi bardzo pomógł z "gęsią skórką" na przedramionach i udach :) zdecydowanie je wygładził i już nie są tak szorstkie jak dotychczas, krostki znikają :) i zapach też dla mnie jest na plus :)

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zapach - koszmarek

Mój pierwszy olejek Alterry. Stosowałam do włosów (bez szału) i do ciała (też bez szału).

Jeśli chodzi o włosy, to specjalnego efektu na moich (średnioporowate, falowane, z tendencją do wysuszania) nie było. Zużyłam raczej dla samego zużycia, nie dla przyjemności.

Do ciała - bardzo długo się wchłania, nie nawilża/natłuszcza jakoś wybitnie, podobny efekt daje zwykła oliwa mniejszym kosztem.

Największą wadą olejku jest zapach. Koszmarny, mocny, irytujący. Mi w ogóle nie pasował, ale to kwestia indywidualna.

Na plus cena i dostępność. Ogólnie można wypróbować, jak widać wiele osób go chwali.

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Do wszystkiego

Jest to naprawdę bardzo fajny produkt za bardzo przystępną cenę. Jest on do wszystkiego jak wspomniałam. Używam go do włosów, jak i do ciała. Włosy po nim są bardzo miękkie i bardzo się błyszczą. Używając go po kąpieli na jeszcze wilgotną skórę super ją nawilża. Jedyne do czego mogę się przyczepić to wydajność. Mógłby mieć pompkę.

Bardzo polecam!!

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka