Rimmel, Match Perfection, Cream Gel Foundation (Podkład dopasowujący się do cery)

Rimmel Match Perfection Gel dzięki zaawansowanej technologii perfekcyjnie dopasowuje się do koloru cery i struktury skóry. Sprawia, że staje się ona świeża i rozświetlona.
Technologia Smart - Tone imituje strukturę skóry oraz jej karnację, dzięki czemu cera jest nieskazitelna. Zawiera ona barwniki wzbogacone kwasami aminowymi, które harmonijnie współgrają ze składnikami powierzchni skóry (stanowią w głównej mierze białka, duże i złożone cząstki zawierające łańcuchy kwasów aminowych). Pozwala to uzyskać naturalny kolor i efekt końcowy. W formule żelu znaleźć można również niebieskoszafirowe pigmenty, które niwelują żółtawy, niezdrowy odcień cery.
Rimmel Match Perfection Gel ma kremowo - żelową konsystencję, co wyróżnia go pośród pozostałych produktów z tej linii. Dzięki temu jest lekki i łatwo się rozprowadza nie pozostawiając smug.

Skład: Aqua, Water, Cyclopentasilixane, Sodium, Acrylate, Sodium Acryloyldimethyl, Taurate, Copolymer, Hydrogenated, Polydecene, Sorbitan Laurate, Mica, Sodium Pca, Capryl, Glycol, Lecithin, Ascorbyl, Glucoside, Cinnamal, Tocopheryl, Dimethicone, Limoneneailylate, Buthyl Phenyl, Mathelpropional, Sapphire Powder.

Cena: 25zł / 18ml
/m/

świetny!

Leżal u mnie w kosmetyczce nieużywany przez dluzszy czas, dopiero niedawno odkryłam go i zaczelam uzywac. Jest rewelacjny nie mowiac o swietnej cenie!
plusy:
- upieksza skore, skora jest matowa, pory sa zniwelowane i cera wygladzona
-bardzo naturalny efekt, skora wygląda jakby w ogole na niej nie było podkładu
- ladnie stapia się z cera
- jest bardzo lekki, nie czuc go na twarzy i nie zapycha
- nie podkresla suchych skorek!

minusy:
- male i dość niewygodne opakowanie
- nie jest najbardziej trwaly

Polecam! :)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: tylko jedno niestety :(

Całkiem spoko

To był mój pierwszy podkład, kupiłam na specjalne okazje w 6 klasie podstawówki i używałam go około roku.

Plusy:
-cena, 25 zł to niewiele
-lekka, nietłusta konsystencja
-łatwo się rozprowadzał

Minusy:
-trochę "mechacił" skórę, wyglądałam po nim jak piłeczka tenisowa
-lekko ciemniał

Podsumowując, nie był to zły podkład, dobry dla normalnej i mieszanej cery bez większych problemów skórnych i suchych skórek.

Używam tego produktu od: 6 klasa podst.-1 gimnazjum
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Najlepszy!!! Dlaczego go wycofali???????!!!!!!!!! MÓJ KWC

Podkład idealny! Jedyny który nie ciążył mi na twarzy. Probowałam wielu podkładow i po dniu pracy jedyne co robiłam jako pierwsze po powrocie do domu to zmywanie makijażu , a tu.... zapomninałam , że go nałozyłam! Zawsze kupował kilka opakowań na promocji w Rossmanie i jakież było moje zdziwienie w tym tyogdniu gdy objechałam chyba każdy Rossman w Poznaniu w poszukiwaniu podkładu i go nie znalałam :( wchodzę tutaj i widzę , że to kosmetyk już zapomniany :( wycofany! Dlaczego się pytam???

Ilość zużytych opakowań: ok 12

Całkiem ok

Dobry podkład, lekko matujący, zapewniający naturalny wygląd.

Zalety:
+konsystencja (żelowa, lekka)
+zapach (delikatny, słodki)
+lekka formuła
+krycie (średnie, dobre jak na lekki podkład)
+nie zatyka porów
+łądnie stapia sie z cerą
+nie ciemnieje na twarzy
+matuje (nie jest to płaski mat, a jednak efekt jest zdecydowanie matowy)
+daje naturalny efekt

Wady:
-opakowanie (niehigieniczne, niewygodne)
-wydajność (bardzo szybko się kończy)
-podkreśla rozszerzone pory i suche skórki
-niezbyt długotrwały (utrzymuje się na skórze około 5h bez przypudrowania)
-wchodzi we wszystkie załamania, linie mimiczne

Dobry, lekki podkład. Żelowa formuła jest ciekawa i przyjamnie się nakłada.

Oceniam podkład w kolorze "100 Ivory" (najjaśniejszy).

100 Ivory

Ten podkład był jednym z moich lepszych zakupów podkładowych. Nie zapychał, świetnie stapiał się ze skórą (choć po paru godzinach niestety znacznie tracił na trwałości i to była jego największa wada), łatwo się go nakładało (choć z pewnością opakowanie nie należało do najbardziej higienicznych), całkiem ładnie krył, nie podkreślał ewentualnych suchych skórek, był lekki. Nie był najwydajniejszy, ale akurat w przypadku podkładu to nie jest wg mnie jakaś wada. Kolor był bardzo w porządku, choć nie obraziłabym się gdyby był jeszcze trochę jaśniejszy. ;)

Będę go dobrze wspominać, choć nie był ideałem.

Używam tego produktu od: używałam przez ok. rok
Ilość zużytych opakowań: 1.

jest ok

Używałam go kilka lat temu dzięki pochlebnym opinią koleżanek. U mnie również dobrze się sprawdził :)

Plusy:
-konsystencja
-dość dobrze zakrywał mi naczynka
-nie podkreślał suchych skórek
-trwały
-cena
-zapach

Minusy:
-opakowanie, nie raz zdarzyło się, że wypadł mi z rąk i wylał się na podłoge ;/
-ciemnieje

Ilość zużytych opakowań: ok pięciu

To był jeden z moich ulubieńców.

Podkład superowy, żal straszny, że go wycofano. Dlaczego, się pytam? :(

Jeśli o kolory chodzi, to używałam głównie 101 albo 103. Każdy super dopasowywał się do odcienia cery, ładnie się stapiał, nie tworzył efektu maski.
Krycie jak dla mnie bardzo dobre, moja cera większego nie potrzebuje.
Mat fajny, taki aksamitny. Przypudrowany pudrem matującym Rimmela dawał razem doskonały efekt zmatowionej buzi na ładnych parę godzin.
Konsystencja podkładu też super. Bardzo łatwo się rozsmarowywała.
Opakowanie jak opakowanie, mi absolutnie nic w nim nie przeszkadzało.

Gdyby tylko zaczeli go znowu produkować to pobiegłabym po niego choćby dziś.

Używam tego produktu od: używałam przez ponad rok czasu

Ilość zużytych opakowań: 3-4

Był moim ulubieńcem : )

Ubolewam, gdyż chyba został wycofany, aaa.. był moim KWC ; )
Wchodząc do drogerii zawsze patrzę czy jest- ten cudowny żel, był mega kryjący, pięknie stapiał się z cerą, mat też był, ale nie był taki płaski, skóra wygladała na zdrową :)
Kolorki też były całkiem wporzadku, tak więc czekam aż znowu ujrzę go na półkach sklepowych ; )

Ilość zużytych opakowań: dwa

Dobry, ale nie idaelny.

Podkład kupiłam zaciekawiona reklamą w telewizji. W sumie był to mój pierwszy podkład, który zużyłam całkowicie, bo podpasował mi kolor i konsystencja. Kolor 103 true ivory sprawował się idealnie latem, przypudrowany pudrem w kamieniu z Eveline wytrzymywał ok. 3-4 godzin, potem moja buzia zaczynała się świecić w strefie T.

Jedynym dla mnie minusem było opakowanie (jak dla większości :) ).

Używam tego produktu od: Roku

bardzo dobry

Kupiłabym go ponownie gdyby dalej go produkowali. Bardzo mnie rozczarował Rimmel, że go wycofał bo to był naprawdę bardzo dobry produkt. Używałam go ponad rok. Później szukałam zamiennika, ale niestety to już nie to samo.

Plusy:
Podkład miał świetną konsystencję. Bardzo dobrze rozprowadzał się na twarzy, nie robił smug. Używałam do niego pędzla i idelnie wtapiał się w cerę. Krył też niedoskonałości. Cena była przyzwoita, co prawda to było 18 g, a nie standardowe 30 g (jak w przypadku większości podkładów), ale często był na promocji. Matował również cerę, dość długi się utrzymywał. Nie tworzył efektu maski. Dla mojej cery był idealny. Chętnie bym do niego wróciła...

Minusów raczej nie dostrzegam. Mniejsze opakowanie, może trochę za wysokie w stosunku do ceny ale często był na promocji i jak dla mnie cena była przyswajalna.

Używam tego produktu od: używałam dgo ponad rok
Ilość zużytych opakowań: Około 5

mocne 3

Kupiłam ten podkład w promocji, nie oczekiwałam od niego zbyt wiele, jednak miło mnie zaskoczył.

Plusy:
- żelowa konsystencja
- wydajność
- dobre krycie
- dobrze dostosowuje się do kolorytu cery
- brak efektu maski
- nie uwidacznia suchych skórek
- utrzymuje się długo na twarzy
- cena

Minusy:
- pojemność
- ciemnieje w trakcie dnia
- problematyczny słoiczek
- mała gama kolorów do wyboru

Chyba okej

Piszę chyba, bo sama nie wiem co o nim myśleć. Po pierwsze zacznijmy od tego, że w sklepie kupiłam odrobinę ciemniejszy ocień, jednak przypudrowałam swoim jasnym astorem i jakoś to było. Mi się ta jego konsystencja taka dość ciężka wydawała...i to opakowanie. No, można powiedzieć że się polubiliśmy, ale tak chwilowo. Więc nie oceniam go ani źle, ani nie nazwę go ideałem. Od taki średniaczek.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe