La Rive, Look of Woman EDP

La Rive, Look of Woman EDP

Zmysłowy i kuszący, intensywny, kwiatowy zapach. Spotkanie orientalnej inspiracji z ponadczasowa elegancją.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: pomarańcza, gruszka, imbir, kwiat davany
nuta serca: róża, jaśmin, szafran
nuta bazy: styrak japoński, paczula, wetiwer

kwiatowe, owocowe
wody perfumowane

Ładny zapach

Zapach jest dość mocny i ciężki, więc nadaje się tylko na jesień i zimę, bo kiedy jest ciepło, może drażnić. Nie używałam go codziennie, ale od czasu do czasu, bo pasuje tylko do eleganckich ubrań.
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Cudownie nadaję się na jesień i zimę

La rive LOOK to dosłowna kopia perfum od Giorgio Armani IDOL.Mam oryginał w swoich zbiorach perfumeryjnych,więc pokuszę się o stwierdzenie,że LOOK to bardzo dobra kopia.Pachnie dosłownie tak samo,z nutką orientu,szykownie,bardzo elegancko.Porównywałam oba te zapachy na nadgarstkach i jedyna różnica jaka pomiędzy nimi jest wyczuwalna,ale myśle że tylko dla posiadaczek oryginału,to fakt iz La Rive nie jest tak bardzo głęboki jak IDOL.Nutka szafranu,taka troszkę wibrująca i upajajaca jest w tym przypadku nie wyczuwalna,zaś w oryginale daje troszkę po nozdrzach,przez co zapach czasami był dla mnie za ciężki i męczący.La rive są lżejsze,bardziej słodkie,taka wersja EDP summer ;)Czyli coś zdecydowanie dla mnie ;)Oryginalny flakonik oszczędzam na specjalne okazje.Jednakże po odryciu LOOK juz wiem że moje \'\'specjalne\'\'perfumy mogę używać zawsze.Trwałość w tym przypadku jest na korzyść La rive.Oryginał niestety jest ulotny i osobiście bardzo szybko przestawałm go czuć na sobie.Więc jak dla mnie, Look w tej kategorii ma 5 z+bo trzyma się własciwie jak oryginał dość krótko,tak ok.3h.
Reasumując.LOOK to naprawdę piekne perfumy,po ok 5 minutach leża na skórze tak samo szykownie,zmysłowo i elegancko jak oryginalne.Nie wyczuwam tu jakieś topornej,tandetnej nuty,a jedynie lzejszą,subtelniejszą.Są troszke mniej wymowne w odbiorze. Uważam, że La Rive LOOK są świetnym pomysłem np.na prezent.Ja posiadam malutka wersję 30 ml.ale juz wiem ze skuszę się na 90ml.Flakonik jest wyjatkowo estetyczny i elegancki.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 30 ml.