Matrix, Total Results, Color Care, Miracle Treat 12 (Lotion w sprayu do włosów koloryzowanych)

Lotion zapewnia twoim włosom 12 cudownych właściwości pielęgnacji:
- chroni włosy koloryzowane,
- nadaje natychmiastowej jedwabistości,
- ułatwia rozczesywanie,
- przeciwdziała rozdwajaniu końcówek włosów,
- pomaga zapobiegać uszkodzeniom,
- zapewnia efekt nawilżenia,
- wygładza łuskę włosa,
- dogłębnie odżywia,
- sprawia, że włosy są łatwiejsze w układaniu,
- kontroluje puszenie,
- pomaga wydobyć połysk,
- pomaga wzmocnić włosy.
W skład lotionu wchodzi witamina E, olejek słonecznikowy, silikony bogate w obronne antyoksydanty, które pozwalają walczyć z wolnymi rodnikami oraz emolienty, które odżywiają i przywracają włosom miękkość. Lotion zawiera również wysokie stężenie kationów i alkoholi tłuszczowych. Przeznaczony do włosów koloryzowanych. Można stosować do każdego rodzaju włosów.

Polecam!

Świetny produkt, naprawdę gorąco polecam. Stosuję od bardzo dawna i jestem z niego strasznie zadowolona.

Plusy:
-baardzo wydajny ( nie trzeba dużo nakladac żeby włoski były mięciutkie)
- przystępna cena
-wygodne opakowanie
-ładny zapach ;)
- naprawdę działa, widać efekty

Nie obciąża włosów, naprawdę trzeba sie postarać żeby przesadzic z ilością ;P baardzo ułatwia rozczesywanie i wspomaga utrzymywanie się koloru na włosach ;)

Używam tego produktu od: 1 rok

to mi się podoba

Szarpnęłam się na półlitrowe opakowanie, bo cena wypadała duuużo korzystniej i nie wiem teraz kiedy zużyję tę wielką butlę. Używamy z TŻ we dwoje, bo też ma długie włosy i bardzo sobie chwalimy.

Mimo sprayu konsystecja jest bardzo gęsta i trzeba naprawdę mocno ten spray naciskać żeby wyszła ładna mgiełka a nie "sik", co jest trudne bo butla ślizga się w rękach - to największa wada, za co -0,5 gwiazdki.

Poza tym zapach, nieeeesamowita wydajność i działanie super. Parę psików na czuprynę do pasa i włosy jak nowe. Mięciutke, błyszczące, świetnie się rozczesują, nie są obciążone, są sypkie i puszyste. Nawet jak użyję kiepskiego szamponu i takiej też odżywki d/s to ten "psikacz" uratuje moje włosy przed wyglądem starej miotły.

Efekt doraźny, do kolejnego mycia, ale za to jaki spektakularny ;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania 500ml

Spełnia wszystkie obietnice producenta.

Pożaliłam się mojej fryzjerce że kolor mi z włosów ucieka, że chciałabym mieć coś co go zatrzyma chociaż na trochę dłużej i poleciła mi ona właśnie tą odżywkę.
Mam półlitrowe opakowanie, jest wydajne bo produkt jest mocny w działaniu i nie trzeba go nakładać dużo.
Włosy po nim mam miękkie, lejące, zdrowo wyglądające, błyszczące i kolor ma intensywniejszy odcień po użyciu tegoż lotionu, nawet jak farby z włosów ubywa to nadal odżywka podbija kolor który nam jeszcze pozostał.
Nakładam dwa psiki na całą długość i trzeci czasem w suche miejsca, jak za dużo nałożyłam tzn: 4-5 doz kosmetyku to na drugi dzień rano włosy już tłuste a myję 2 razy w tygodniu, by nie wymywać tak strasznie mej farby.
Ten lotion pomaga w utrzymaniu koloru a dodatkowo zawiera naturalne, pielęgnujące oleje w składzie, i to mi się podoba bo nie lubię wyrzucać swoich ciężko zarobionych pieniędzy na kosmetyczne buble.
Mając 500ml. tej odżywki wpadłam na pomysł aczkolwiek nie nowy, by przed myciem pokryć nią suche partie włosów, potrzymać jakiś czas a potem umyć czuprynę, włosy są po takim zabiegu są bardzo miękkie i łatwo się poddają stylizacji za pomocą prostownic i lokówek.
Ten lotion to dobra rzecz.

Używam tego produktu od: Od grudnia ubiegłego roku.
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze opakowanie.

Rewelacyjny

Nie wiem czy oceniam ten sam produkt, bo opakowanie jest inne, po za tym cała reszta wydaje się identyczna

Lotion jest boski, nie ważne jaką beznadziejną odżywkę do włosów użyje , ten kosmetyk i tak nie powoli moim włosom wyglądać źle

- włosy po nim świetnie się rozczesują (mam długie i lekko kręcone)
- są miękkie, nawilżone wręcz lejące
- nie obciąża włosów
- co do ochrony koloru ciężko mi to stwierdzić, ponieważ myję włosy codziennie i kolor nie trzyma się na nich zbyt długo.
- wydajana duża butla - wystarczy mi pewnie na rok ;)

Nie wyobrażam sobie teraz moich włosów bez niego. Na ostatnim wyjeździe nie zabrałam go ze sobą i bardzo tego żałowałam.

Spełnia swoje zadanie czyli przedłuża żywotność koloru, nawet jeżeli włos wymaga już farbowania to odżywka ta podkreśla reflexy.
Do tego wydajny, super wygodne opakowanie.

Używam tego produktu od: KILKA MIESIĘCY
Ilość zużytych opakowań: 1 CAŁE

Rzeczywiście cudo

Nie jestem żadną specjalistką w kwestii silikonów czy innych okrzykniętych szkodliwymi substancji... więc oceniam kosmetyk pod kątem \'działa/nie działa\', o semantykę mniejsza.

Ten oto zabawny ni to spray, ni to balsam... działa.

Mam włosy straszliwie przesuszone mniej więcej od połowy, a przy tym kręcone i skłonne do splątań, co razem tworzy mieszankę wybuchową już kilka dni po myciu (a dodam, że z uwagi na naturę tego siana, spokojnie mogłabym go nie myć ze trzy tygodnie...poprzestaję na jednym. Średnio).

Spray nałożony na wilgotne i umyte włosy sprawia, że po wyschnięciu są lekkie, gładkie i sprężyste - czyli dokładnie ten efekt, którego szukałam. Żadnych przesuszeń ani przetłuszczeń, lok jest przeciwieństwiem oklapnięcia, fryzura trzyma się pięknie przez kilka dobrych dni.

Kosmetyk polecił mi fryzjer pracujący na Matriksie; w salonie przed modelowaniem szczotką nakłada mi to razem z olejkiem wygładzającym i to jest idealna kombinacja. Do domowej pielęgnacji wystacza sam spray.
Tylko dzięki niemu nie posiadam na głowie miotły.

Zapach nienachalny, buteleczka bardzo wydajna - dzielę się nią od 3 miesięcy z inną krótką fryzurą i wciąż mamy połowę specyfiku.

Warto.