Manhattan, Clearface, Compact Powder (Puder prasowany - stara wersja)

Manhattan, Clearface, Compact Powder (Puder prasowany - stara wersja)

Naprawdę niezły puder dla cery tłustej i mieszanej. Jest on jakby tylko delikatnie sprasowany. Daje efekt zbliżony do sypkiego pudru. Rysy twarzy są miękkie. Ma też fajne naturalne odcienie.

Okropność

Mam kolor vanilia. W Rossmannie był tylko taki. Żaluję, że go kupiłam. tworzy okropną maskę na twarzy, do tego kolor jest za jasny nawet na mojej jasnej skórze. Efekt: klaun. Żadnego działania antybakteryjnego. Załączona gąbeczka nakłada za dużo i tak bardzo widocznego pudru, zresztą obojętnie czym go nałożę i tak tworzy maskę. Ustrojstwo jakich mało!

Używam tego produktu od: kupiłam 3 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 1

Nie podoba mi się

Ten podkład nie jest najlepszy ale są też plusy:

Plusy:

+ Nie jest drogi
+ Fajne opakowanie
+ Nie zatyka mi porów

Minusy:

- Jak dla mojej cery źle kryje ( sucha i wraźliwa )
- Żle kryje :/
- Nie jest trwały
- Śmierdzi
- Nie wydajny ( mam go dwa tygodnie używam go raz dziennie a on mi się już powoli kończy )
Widziałam ten puder u mojej Frends i myślałam że jest przecudowny bo po nałożeniu trzymał mi się wiele godzin i dobrze krył ale się myliłam jej był chyba ze starszej wersji a ja mam ten z nowszej i mi się wcale nie podoba żeby było wszystko okej muszę bardzo dobrze rozprowadzić ten puder po mojej twarzy chyba co godzine żeby bardzo dokładnie krył wszystko, a na dodatek śmierdziii...!
Jak dla mnie te pieniądze były w błoto Nie polecam dziewczyną o skórze suchej i przetłuszczającej się...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: Raz go użyłam i więcej nie użyje

Lubię :)

Mam kolor waniliowy :D
Plusy:
+bardzo dobrze matuje,na wiele godzin
+ładnie stapia się ze skórą
+nie robi maski
+miękki,aksamitny,przyjemny w stosowaniu
+ładnie pachnie
+niska cena,jak na tak dobry produkt
+nie zapycha,nie podrażnia
+wydajny
Nie wiem,czy zaliczyc to do minusów,ale róznie zachowuje się na mojej skórze.Nałożony na podkład bardzo ładnie się stapia,nie robi placków,smug,nie roluje się i nie odznacza od skóry.Z kolei nałożony na twarz bez podkładu (szczególnie troszkę za grubą warstwą) jest już widoczny,tworzy lekką maskę,z podkładem ładnie się stapia,a tu jest jakby ciemniejszy.Kolor ten wydawał mi się jasny,ale chyba mimo wszystko jest troszkę za ciemny do mojej karnacji.
Jednak lubię go,stosowłam jeszcze w poprzednim opakowaniu i myślę,że będę do niego wracac :)

polecam

Bardzo dobrze kryje, bardzo dobrze matuje i co najwazniejsze utzrymuje sie na twarzy przez bardzo dlugi dzien.
widze, ze starczy mi na bardzo dlugo :)
Cena jest tez calkiem ok.
Godny polecenia.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

dobrze kryje:)

przy mojej skórze trądzikowej jest świetny przede wszystkim dobrze kryje i matuje na długo!
a minus? zapach! jak dla mnie jest okropny ale zapach jest nieważny przy tak dobrym działaniu. i bardzo wydajny! polecam:)))))

Używam tego produktu od:ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam drugie

Mój KWC

Mój KWC!!! Tak!
Stosuje go już od.....ponad 10 lat. I pomimo, że nie mam juz cery nastolatki, to wracam do niego zawsze, jak tylko go "zdradzę" z inny pudrem.

Fantastycznie się nakłada, współgra ze skórą, stapia się z nią, matuje, kryje pory.
Zawsze go stosuję na podkład, ale te 10 lat temu podkładów nie używałam i wystarczał mi tylko puder prasowany.
Jest genialny, uzywam tylko i wyłacznie odcienia Ivory, mój ukochany! jak go kiedyś przestana produkowac to się załamię ;)

Ilość zużytych opakowań: niezliczona

dziwny

Puder jest za bardzo mąkowaty ,łatwo z nim przesadzić bo nabiera się go za dużo , szybko się kruszy. Opakowanie ma lipne szybko rozwalające się. Sam puder jest dziwny, trudno go ocenić. Matuje dobrze, ale na krótko, schodzi szybko z twarzy, podkreśla suche skórki, do poprawek taki sobie bo wchodzi w pory. Bardzo dobrze kryje. Ładnie pachnie. Cena też w porządku . Dość dobrze wygląda na buzi jeżeli się z nim oczywiście nie przesadzi .

jestem na tak!

to jeden z lepszych pudrów jakie miałam, jesli chodzi o tę półkę cenową. Matuje moze rzeczywiscie kiepsko, ja się ratuje transparentnym z Vipery i jest ok. Ładnie tuszuje, ale polecam nakładać pędzlem, bo tą gąbeczką moze wyjsc maska. Schodzi po ok 5 godzinach, a u mnie to i tak ok :) sprawdza się z kremami matującymi.
---------------------------------------------------------
niestety jestem zmuszona do odebrania pudrowi 2 gwiazdek
kiedy zaczęłam 2 opakowanie to już nie było tak fajnie;/ wyglądałam jak obsypana mąką albo raczej cementem! szybko spływa, tworzy placki...jest nie za specjalny niestety

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

kiepski

a tego pudru, by dowiedzieć się, że to zwykłe badziewie.
Efekt matujący utrzymuje się max do 2 godzin, po tym czasie skóra zaczyna się okropnie świecić, używałam go przez ponad rok, po tym czasie przypadkowo użyłam taniego pudru za 10,50 zł z serii euphora, jakie było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że lepiej matuje, niż manhattan!
Jeśli macie przetłuszczającą się skórę to nie polecam

Używam tego produktu od:ponad rok

i tak i nie

Dle cer niezbyt przetłuszczających się z drobnymi niedoskonałościami jest naprawdę dobry - aplikowany nawet na gołą twarz. Na podkład już robi maske. Na krem- dość dobrze kryje i wygładza buźke. Ale juz po h świece się niemiłosiernie i zchodzi mi szybko z twarzy (pomimo dobrego kremu matującego).
Ale także > sypie się i słabo matuje, do poprawek na podkład jest zanadto napigmentowany. Mam mieszane uczucia...Używałam dwóch odcieni. Używam tego produktu od: 2 lat

Świetny

Najlepszy puder prasowany jaki stosowałam. Używam kosmetyków z średniej półki, ale nie raz testuję ekskluzywne produkty mimo to puder Manhattanu wydaje mi się naprawdę świetny. Doskonale matuję (przy tłustej skórze na pewno trzeba będzie powtórzyć aplikację za jakiś czas, ale cudów nie ma). Wygładza skórę i nadaje jej świeży, pudrowy koloryt.
Mój ulubiony. Kiedy skóra jest w niezłym stanie nie stosuję nic więcej i świetnie się spisuje. Polecam dziewczynom o mieszanej cerze.Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

Dobre na trądzik

puder ten jest bardzo fajny, świetnie zakrywa niedoskonałości, może czasami utworzyć delikatny efekt maski na twarzyczce ale z daleka tego jak najbardziej nie widać więc właściwie nie ma się czym przejmować zwłaszcza że nadaje skórze jednolity piękny matowy naturalny kolorek :D

Ilość zużytych opakowań:0,5