Giorgio Armani, Emporio Armani Diamonds Black Carat EDP

Giorgio Armani, Emporio Armani Diamonds Black Carat EDP

Odkryj nowe, głębokie oblicze oryginału - bardziej tajemnicze i nieskończenie zmysłowe. Symbol śmiałości i niezniszczalnej siły. Emporio Armani `Diamonds Black Carat` jako echo oryginalnej bazy z perfum `Diamonds` odsłania unikatowy zapach dla kobiet. Uzależniający, orientalny charakter tych perfum jest wykreowany by tworzyć aurę tajemniczości.

Nuty zapachowe:
nuta serca: róża bułgarska, bursztyn, drzewo cedrowe
nuta głowy: frezja, malina
nuta bazy: wanilia, benzoes, paczula

kwiatowe, orientalne, drzewne
wody perfumowane

więcej elegancji mniej landrynki w porównaniu z klasykiem :)

tak bardzo elegancki, nie tak słodki i cukierkowy jak klasyk Diamonds
nie jest duszący wg mnie nawet spokojniejszy niz pierwowzór
będzie pasował każdej kobiecie gwarantuje do żakieciku jak i jeansów
moim zdaniem lepszy niż klasyk

Używam tego produktu od: od grudzień 2012

bo jestem kobietą...

Intensywniejsza wersja klasyka.Pachnie nadzieniem różanym z pączków,połączonym z malinami i odrobiną wanilii.Niesamowicie seksowny.Wżera się w skórę,otula.Bardzo trwały.Piękne opakowanie,jak luksusowy gadżet.Zapach ,który zawsze poprawia mi nastrój.Lubię go czuć na sobie,bo dodaje seksapilu.Polecam!

Godny uwagi

UWIELBIAM KWC ! :) Przepełniony kobiecością.
Przyciągnął mnie flakonik zatrzymał zapach.
Mam w posiadaniu oryginalną pierwszą wersje DIAMONDS ,ale jest zdecydowanie mniej trwała niż BLACK CARAT! Zapach utrzymuję się bardzo długo,idealnie komponuję się ze skórą. Jest moim numerem jeden na jesień,zimę ;)

Perfum według mnie
nie ma żadnych minusów .

Używam tego produktu od: Szczęśliwego dnia ,kiedy zostałam jego posiadaczką ;)
Ilość zużytych opakowań: 50ml nowy flakon

Bardziej wyrazista forma klasyka

Wypróbowałam te cudeńko w perfumerii gdyż moją uwagę przykuł piekny czarny flakonik. Spodziewałam się czegoś nowego mocnego jak czarna barwa buteleczki ale nie zaskoczył mnie ten zapach niczym. Jest w prawdzie piękny i uwodzicielski ale nie wiele się różni od klasyka, czyli podstawowej wersji diamonds w jasnym flakoniku. Ciut jakby mocniej pachnie ale mi od razu skojarzyły się perfumy które już stoją na mojej półeczce:) Trwałość bardzo dobra. Flakonik pięknie sie prezentuje ale... Jeśli ktoś posiada już pierwszą wersje perfum Diamonds to czy warto wydawać pieniądze aby powielić zapach:) Nie mniej, perfumy bardzo ładne.

Używam tego produktu od: Testy w perfumerii
Ilość zużytych opakowań: Tylko testy

trwały, kobiecy zapach

Zapach bardzo kobiecy, trwały, długo się utrzymuje bardzo przyjemnie komponuje się ze skórą. odpowiedni zarówno na dzień, jak i na wieczór. Zapach słodki, ale nie mdlący. Mocniejszy i intensywniejszy niż podstawowa wersja perfum (emporio armani diamonds). Na uwagę zasługuje też flakonik - mnie osobiście bardzo przypadł do gustu.

Perfumy godne polecenia.

Ilość zużytych opakowań: używam pierwszego opakowania