Shiseido, The Makeup, Cream Foundation

Shiseido, The Makeup, Cream Foundation

Lekki, nawilżający podkład, łatwy w użyciu. Doskonale kryje wszelkie niedoskonałości skóry, w tym również rozszerzone pory i drobne zmarszczki.
Nie uwidacznia zmarszczek, nie podrażnia i nie powoduje wysuszenia skóry.

dla mnie rewelacja

podkład ładnie wtapia się w cerę i wyrównuje drobne niedoskonałości, prawie go nie widać (w pozytywnym znaczeniu), nie tworzy maski, twarz wygląda naturalnie, świetnie nawilża skórę twarzy, skóra wieczorem po zmyciu makijażu nie jest "zmęczona", podkład ma ładny zapach, rozprowadza się go łatwo, myślę że dla osób z problemami skórnymi nie jest wystarczająo kryjący, ale dla mnie jest super i jestem bardzo z niego zadowolona:)
Używam tego kosmetyku miesiąc ilość zużytych opakowań: 1

Nie dla mnie :(

Spodziewałam się więcej po tym podkładzie. Strasznie uwidoczniał suche partie (szczególnie na nosie)nie pomagalo nalożenie drugiej warstwy nawilżającego kremu ani inne zabiegi, choć jest nawilżający zrobiły mi sie po nim suche placki na buzi (musiałam je później długo leczyć). Rozprowadzał się dobrze, ale krył średnio. Pozatym strasznie nietrwały, wieczorem z niego prawie nic już nie zostawało. Być może to nie dla mojej skóry, ale bardzo mnie zawiódł.
W rezultacie pozbyłam się go, choć dałam mu dość dużo czasu aby się do niego przekonać.

Super!

Uważam, że to bardzo dobry podkład.Świetnie się nakłada, dobrze stapia się ze skórą (używam odcienia I40) i ładnie kryje, a dzieki pigmentom odbijającym światło dobrze wygląda w każdym oświetleniu. Nie moge mu nic zarzucić, bardzo go lubię i nie mam zamiaru zmieniac go na inny.

Dla mnie swietny.Dobrze kryje ( w tym rozszerzone pory)nie tworzy przy tym maski , wyglada bardzo naturalnie.Nawilza

Oceniam na 4.00

Możliwe, że dziwny kosmetyk, bo jak na razie jedyny, który tak dobrze pasuje kolorem do mojej cery (Fluid Foundation - Natural Deep Ivory I60). Tu uwaga: Na obrazku jest Fluid Foundation, a podpis brzmi Cream Foundation. Ma to znaczenie, gdyż firma produkuje i taki i taki.Nie zostawia przy nakładaniu, przynajmniej u mnie, żadnych smug. Fakt, że podkład mieszam z odrobiną kremu. Rozprowadzam palcami, nie gąbką. I trzeba to robić raczej szybko. Nie czuje się go na twarzy, jest lekki, dobrze nawilża, świetnie matuje i na długo. Przy tym, zmatowiona skóra nie przypomina maski, wygląda naturalnie, tzn. w ogóle go nie widać. Ładnie rozjaśnia. Na pewno nie jest super kryjący, hmm... ale też go za dużo nie nakładam. Raczej maskuje zaczerwienienia niż je kryje. Wyrównuje koloryt cery, ale go nie zmienia. Nie zatyka porów do tego stopnia, że nie chce prawie w ogóle w nie wchodzić, co oczywiście bywa czasami denerwujące. Cena niestety nie jest konkurencyjna, chyba, że na lotnisku :-)W Seforze ok. 158zl/30ml (o ile dobrze pamietam)Aha, choć buteleczka ładnie wygląda, ma prostą formę, to w ogóle nie jest praktyczna. Nie ułatwia dozowania, a wręcz przeciwnie. Ma po prostu duży otwór i nic nie dołączają do nakładania.

Oceniam na 2.00

Doskonały dla cery bez problemów. Wszelkie wypryski są wręcz podkreślane, trzeba duuużo cierpliwości, żeby go dobrze nałożyć, zostawia smugi, ciężko dobrać odpowiedni odcień. Dziwny kosmetyk!