Thierry Mugler, Angel Le Gout Du Parfum / The Taste of Fragrance EDP

Thierry Mugler, Angel Le Gout Du Parfum / The Taste of Fragrance EDP

Najnowsza limitowana seria kultowego `Anioła` tym razem z dodatkiem jeszcze większej ilości słodkości. Zapach należy do kategorii jadalnej , wyrafinowanej niczym smaczne czekoladki posypane szalenie wyrazistym kakao.
Piękne, słodkie nuty, które według autora pomysłu mają na celu poruszyć naszą fantazje i zmysły do głębi.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, mandarynka , kakao
nuta serca: brzoskwinia, marakuja, morela
nuta bazy: paczula, wanilia, meksykańska czekolada, karmel

wody perfumowane
orientalne, owocowe

intensywny i kuszący

Gorąco polecam ten zapach:
+ pasuje dla zdecydowanych, silnych i dojrzałych kobiet;
+ jest elegancki, nadaje klasę kobiecości;
+ zmysłowy, kuszący;
+ intensywny, mocny; unosi się w powietrzu, ale nie jest duszący ani ciężki;
+ trwały, wytrzymuje bez problemu pół dnia na skórze;
+ oryginalny, wyjątkowy;
Minus za wysoką cenę. Zapach jest co prawda rewelacyjny, ale myślę, że można poszukać tańszego zamiennika;

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Gratka dla kolekcjonera, ale czy noszalna...?

Pierwszy psik i od razu wiadomo, że to Angel. Ale również od razu mocno wyczuwalne jest to, co odróżnia wersję Le Gout od klasyka, czyli czekolada. I to czekolada najwyższej jakości, w dodatku gorzka. Prawdziwa uczta dla zmysłu węchu!

Dla mnie to bardzo ciekawe i udane połączenie. Nuta czekolady jest zachwycająca i niesamowicie autentyczna. Jednak dla mnie nawet Angel klasyk edp nie jest w zasadzie zapachem noszalnym, a na pewno nie na co dzień, nie w zwykły dzień, do pracy czy na zakupy. Tutaj mamy wzmocniony &quot;efekt gourmand&quot;, więc dla mnie jest to rodzaj olfaktorycznego eksperymentu, sztuka dla sztuki. Eksperyment udany, sztuka - na pewno, ale do podziwiania &quot;w muzeum&quot;, czyli do wąchania nadgarstka. I to jest prawdziwa rozkosz... Ale globalnie mogłabym użyć go tylko na jakąś wyjątkową okazję, wieczorne wyjście...

Ten zapach jest dla mnie naprawdę magiczny. Zachwyca mnie i chcę go mieć w swojej kolekcji, mimo, że go nie noszę ;) To taka kolekcjonerska gratka, szaleństwo perfumomaniaka.

Cudowny zapach:)

Witam:)
Zaczne od tego,ze do perfum Angel musialam \'\'dojrzec\'\'
Kiedys bardzo mi sie nie podobal ten zapach ale nastapil przelom i za któryms testem nagle spostrzeglam,ze zapach jest cudowny.Wersja Le Gout du Parfum otwiera sie gorzkim kakao-bardzo podoba mi sie ten poczatek-prawdziwa uczta dla zmyslu powonienia:D Potem kakao sie ulatnia i do konca mamy klasyka:) Zapach jest bardzo intensywny (jak to Angel),trwalosc znakomita-dobrych pare godzin (5-6) na skórze (na ubraniach az do wyprania) ,buteleczka piekna i czego chciec tu wiecej?:D

Używam tego produktu od: lipca 2012r.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1wszego