Pantene, Pro-V Intensywna Regeneracja, Odżywka (stara wersja)

Pantene, Pro-V Intensywna Regeneracja, Odżywka (stara wersja)

Odżywka polecana go włosów najbardziej wymagających: suchych, zniszczonych i poddawanych częstym zabiegom stylizacyjnym. W połączeniu z szamponem z tej samej linii chroni włosy przed wysuszeniem, uszkodzeniami i rozdwojonymi końcówkami. Wzbogacona o kompleks Amino Pro-V pomaga uzupełnić składniki, które są kluczowym budulcem struktury włosów. Dzięki temu pozwoli zatrzymać wilgoć wewnątrz włosów, chronić je przed uszkodzeniami i neutralizować utratę wilgoci.
Linia Intensywna Regeneracja pomaga w usuwaniu już istniejących uszkodzeń i zapobiega im na przyszłość, a zawarty w niej specjalny system odżywek sprawia, że włosy odzyskują zdrowie i blask. Włosy stają się mocniejsze i bardziej sprężyste, miękkie i łatwe w układaniu, bez rozdwajających się końcówek.

Całkiem ok

Przeczytałam gdzieś na wizażu, że tę odżywkę powinno się stosować bez spłukiwania i rzeczywiście, wtedy są lepsze efekty. :D

Fajne opakowanie, trochę twarde i przy końcu jest kłopot z wydostaniem kosmetyku, ale nie jest najgorzej. Konsystencja ani nie lejąca, ani nie gęsta, chociaż dla mnie mogłaby być bardziej zbita, mleczny kolor, zapach jak we wszystkich pantene - znośny, ale chemiczny, producent chciał chyba, żeby pachniało jak w salonie fryzjerskim - no nie udało się... :rolleyes: Samo działanie zadowala mnie - może nie regeneruje aż tak, jak obiecuje producent, ale wygładza, zmiękcza włosy, nie ma takiego siana. Bardzo wydajna i nie przetłuszcza włosów, nawet u nasady, ale trzeba uważać z ilością, jeśli jej nie spłukujemy.

Świetna!!

Po użyciu odzywki włosy stają sie lśniące, miękkie. Końcówki jakby odbudowują sie. Nie ma śladu po rozdwojonych końcach. Odzywka łatwo sie spłukuje. Największą zaletą jest działanie i to że działa ona natychmiastowo. Nie trzeba jest trzymać ani minuty na włosach. Oszczędza to dużo czasu. Jest wydajna. Ogólnie polecam!

Używam tego produktu od:pól roku

Milutka :)

Doskonała jakość za przystępną cenę.

Kosmetyk regeneruje moje dość przesuszone, codziennym używaniem suszarki, włosy. Nadaje im zdrowy blask i przyjemną miękkość. Włosy łatwo poddają się stylizacji.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:sporo

Daje 5 gwiazdek bo naprawdę trudno jest znaleźć odżywkę, która jest dobra. To moja ulubiona, a wypróbowałam już dużo. Włosy po niej są gładkie, miłe, błyszczące i jest lepsza nawet od mojego ukochanego gliss kura włosy jak jedwab : )

Używam tego produktu od: 2 miesiące temu

może być

Odżywka jak odżywka. Ułatwia rozczesywanie włosów. Nie pogarsza kondycji włosów, ale i jej nie poprawia. Po prostu pomaga utrzymać je w takim stanie, w jakim są.

mile zaskoczona

Tą odżywkę kupiłam dlatego, bo natknęłam się gdzies na forum, że odżywki z pantene to takie silikonowe koszmarki. No i ruszyłam kupić, bo mnie akurat takie rzeczy służa. Mam włosy po przejściach i obciążające środki dobrze im robią.

Jest wydajna, przepięknie pachnie, dobrze się rozprowadza, jest szybka w użyciu, choć nieraz nakłądam ją pod folię i podgrzewam suszarką i pod recznik. Włosy sa po niej zniewalająco miękkie, gładkie, pachnące i łatwo poddają sie stylizacji.

Początkowo byłam wściekłą, że ją kupiłąm, bo pierwszego dnia po umyciu włosy po niej dośc mocno się pusza. Ale nie dlatego, że się przesuszają, ale robią się takie lekkie i udają, że jest ich prawdziwe zatrzęsienie. Po paru godzinach ten problem mija. A na drugi dzien to już prawdziwa rewelacja.

Jestem zadowolona z tej odżywki. Cena jak na moje oko bardzo niska, bo tylko 8zł, w kazdym razie u mnie w drogerii.

Nie wiem czy kupię ponownie, bo nie przywiązuję się do maseczek (wyjątkiem jest wax), lubię zmieniac tego typu produkty, jak tylko skończę opakowanie. Aczkolwiek kiedys na pewno do niej wrócę.
----
edit;
po 3 miesiacach użytkowania nadal jestem bardzo zadowolona. Wciąż nie zuzyłam pierwszego opakowania a uzywam jej co drugie mycie. Wydajnosc na 6!
Ale maska działa tylko powierzchniowo- nie regeneruje trwale. Gdy zaprzestaję jej użycia brak poprawy w stanie włosów, wiec nie dodam gwiazdek, ale tez nie odejmę, bo poza tym jest świetna, zeby wizualnie naprawic włosy.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Tak!!!

Uwielbiam tę odżywkę. Włosy są po niej mięciutkie, to jedyny produkt Pantene, bez którego nie mogę się obyć. Polecam posiadaczkom delikatnych włosów, suszę codziennie i jeszcze żyję :)

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam :)

super!!

Jedna z najlepszych odzywek jaka kiedykolwiek mialam.Jest bardzo wydajna,intensywnie regeneruje wlosy,wygladza,ulatwia rozczesywanie wlosow,wlosy sa miekkie i gladkie.Zaleta takze jest niska cena.Polecam ;)

Używam tego produktu od:roku

pozytywne zaskoczenie

Moja mama kupila odzywke w zestawie z szamponem i postanowilam sprobowac, mimo, ze moją ulubioną odzywka jest maska Gloria.
Bardzo pozytywnie zaskoczyly mnie efekty po uzyciu tej odzywki - wlosy sa odzywione, gladkie, lsniace, wygladaja zdrowiej. Nie obciaza - za to olbrzymi plus. Wydajna, ladnie pachnie, latwo sie splukuje. Producent nie podal jak dlugo nalezy ja trzymac na wlosach - nie lubie, gdy brakuje takiej informacji. Mimo to nie mam nic do zarzucenia i naprawde polecam. W sumie efkety jak maska Glorii :)Używam tego produktu od: 4 tyg

edit - jest rewelacyjna, efekt blyskawiczny i dlugotrwaly, bez niej juz nie wyobrazam sobie pielegnacji wlosow

edit - po 2 mcach zaczely mi strasznie wypadac wlosy - odstawilam odzywke i proeblem zniknal, niestety juz do niej nie wroce

rewelacja

Uzywam tej odzywki z przerwami na nowinki od kilku lat, ale zawsze do niej wracam. Nie mam zadnych zatrzezen, moje cienkie placzace sie wlosy po niej wygladaja slicznie- blyszcza sie, dobrze ukladaja, nie elektryzuja. Nie mam zastrzezen.

Używam tego produktu od:kilku lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań:okolo 5

świetna!

Od ponad pięciu miesięcy nie ścinałam włosów, przez większość tego czasu prostowałam włosy, dopiero ostatnio przestałam męczyć je codziennie wyskoką temperaturą. Włosy napewno są zregenerowane, nie jestem w stanie stwierdzić w jakim stopniu chroni je przed nowymi uszkodzeniami. Jednak widać, jak wiele dobrego robi w połączeniu z szamponem z tej serii: włosy są miękkie, błyszczące, zdecydowanie mocniejsze i nie widać po nich, że są jeszcze zniszczone.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

idealna !

Plusy :
- piękny zapach
- świetna kremowa konsystencja
- nie obciąża włosów
- włosy miękkie, lśniące

minusów brak bo to moje nowe odkrycie i absolutne kwc !