Eveline Cosmetics, 3D Shine & Care (Nawilżający błyszczyk do ust)

Eveline Cosmetics, 3D Shine & Care (Nawilżający błyszczyk do ust)

Błyszczyk dostępny w kilkunastu kolorach zawiera odbijające światło drobinki. Na opakowaniu jest informacja, że zawiera filtry UVA i UVB. Kosmetyk ma gęstą konsystencję - jest bardzo wydajny, dzięki temu, że niewiele się go nakłada jak i też dzięki dużemu jak na błyszczyk opakowaniu - 9 ml

Warto kupić

Bardzo lubię błyszczyki z Evelline( w przeciewieństwie do tuszów)są bardzo ładne,wyglądają naturalnie,mają ładny zapach,są wydajne,starczają naprawdę na bardzo długo.Minusem jest kleistość a przy dłuższym stosowaniu minimalnie wysusza usta.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

fajny !! :) :)

Dość fajny błyszczyk, fajnie nawilża usta, ładnie się na nich prezentuje ;) Trwałość też dość dobra porównując go z innymi jakich używałam :)
Z błyszczykami lubię eksperymentować, toteż nie wiem, czy go kupię ponownie ;)

Używam tego produktu ładnych parę lat temu ;)

nie polecam

te blyszczyki sa czesto dodawane do gazety. mam kolor brązowy, ktory ladnie wyglada, jednak po wyschnieciu blyszczyka zostaje brokat na ustach,ktory nie wyglada ladnie. plus za bardzo ladny czekoladowy zapach. ogolnie bardziej polecam blyszczyki eveline shine effects , ktore bardzo ladnie wygladaja na ustach i slicznie sie mienią :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Dobry.

Nawet nie pamiętam, kiedy go miałam oO. Fajny był. Super zapach, nie kleił się i ładnie błyszczał na ustach. no. Ale nie umiem go nigdzie znależć .. Jesli bym zoabzcyła, to napewno by wskoczył do mojej kieszzeni ;)

Używam tego produktu od:ee, nie pamiętam :D

jakosc przewyzsza cene

blyszczyk tani, wydajny. Slicznie swieci, w miare dlugo się utrzymuje. Efekt wcale nie gorszy od wielu drozszych blyszczykow, a wedlug mnie lepszy od diamond shine maybelline. Pewnie jeszcze niejednokrotnie go kupie.

Używam tego produktu od: sama nie wiem

dobry

posiadanu odcień: Nr 10

ładny, lekki lustrzany połusk

ładny lekko jakby cytrusowy zapach

konsystencja dość gęsta

lekko lepki

trwałość- średnia

Używam tego produktu od:roku

fajny

Moim zdaniem fajny błyszczyk! Ma fajny zapach, ładnie się błyszczy, łatwa aplikacja kosmetyku, wystarczająco długi "pędzelek" do nakładania i co dla mnie jest bardzo ważne nawilża usta, dzięki czemu są one miękie i kuszące;)

Używam tego produktu od:nie pamiętam

Zależy dla kogo

Plusy:
+Piękny zapach
+Starcza na długo
Minusy:
-Tworzy trochę dziwny, nienaturalny efekt
-Nie podoba mi sie w nim brokat
Nie kupię ponownie ponieważ będę szukała czegoś bez brokatu

Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

Niefajny.

Niefajny ten błyszczyk. Nie polecam nikomu.
Bardzo przesusza usta, szybko znika, zostawiając brzydkie, białe ślady. Ma nieładny zapach. Fakt jest jednak taki, że ma szeroką gamę ciekawych kolorów, jest dosyć wydajny i fajnie się go nakłada. Jednak to nie wszystko i zdecydowanie więcej już po niego nie sięgnę.

Używam tego produktu od kilku miesięcy.

Miły.

Byszczyk zdecydowanie się nie wyróżnia. O, taki se ;)
Do plusów zaliczyłabym przyjemny zapach, ładny połysk na ustach i ciekawie wyglądające drobinki.
Niestety z trwałością jest problem, schodzi już po kilkunastu minutach.
Aplikator jest dziwny. Jednorazowo nabiera się za mało mazidła, przez co, by uzyskać jakikolwiek efekt, trzeba go zanurzać dobre kilka razy. No i po jakimś czasie używania, te włoski z gąbeczki odpadają (?), zostawiając niemal sam plastik :|
Po za tym opakowanie jest bardzo nieporęczne, za długie...

Używam tego produktu od: nieregularnie od roku
Ilość zużytych opakowań: męczę jedno...

Przyjemny, ale...

Błyszczyk był przede wszystkim bardzo tani, ok. 5 zł i to już jest plus. Ja posiadam kolo nr 14. Błyszczyk ma przyjemy zapach, jest trochę zbyt gęsty i klejący, co chasami przeszkadza. Ogólnie jest fajny i przyjemny w stosowaniu, ale jest jeden problem: czasami pod wpływem ciepłoty ust, błyszczyk waży się. Niestety...

Fajny

Był dodatkiem w jakiejś gazecie.Myślałam,że to kolejny szajs,który dodają do gazety żeby sprzedać,ale pomyliłam się :) Mam kolor numer 55-perłowo-różowy.Na ustach wygląda bardzo ładnie :) Co prawda nie tak jak w opakowaniu,ale to chyba lepiej bo wygląda bardziej naturalnie :) Żeby uzyskać efekt taki jak w "buteleczce" trzeba go nałożyć z 3 razy.Ładnie pachnie,jakimiś owocami.Dobrze się nakłada i jest wydajny.Nie klei się na ustach.Trochę duże jest opakowanie,ale wybrałam je świadomie bo znudziły mi się błyszczyki "w kulkach" :PUżywam tego produktu od:miesiąca