Nail Tek, Hydration Therapy Color

Nail Tek, Hydration Therapy Color

Nail Tek Hydration Therapy Color to profesjonalnej jakości, szybkoschnące, barwne lakiery do paznokci, które nie wysuszają płytki. Ich nowatorska formuła oparta została o czystą wodę i molekułę wodno-magnetyczną Pentavitin. Składniki te zapobiegają wysuszaniu paznokci oraz wzmacniają działanie nawilżające odżywek z serii Hydration Therapy. Atrakcyjna paleta barw Nail Tek Hydration Therapy Color obejmuje linię Classic Creme, Shimmer oraz French Manicure i jest poszerzana o nowe odcienie. Lakiery nie zawierają DBP, toluenu ani formaldehydu.

Bardzo wolno schnie

Nie wiem czy ja trafiłam na jakiś felerny egzemplarz czyli kolor spellbound schnie ekstremalnie wolno. Utrzymuje się równie długo jak kolory o połowę tańsze. Ogólnie nie polecam.

Piękny kolor, trwały, ale ciężki w obsłudze

Wbrew opiniom innych wizażanek, u mnie trwałość tego lakieru sprawdziła się naprawdę dobrze!
Kolor jest przepiękny, wiśniowy, z lekko fioletową poświatą, idealny.
Niestety faktycznie jest dość wodnisty, bardzo długo schnie (nieporównywalnie dłużej od tańszej Coloramy Maybelline), no i ta cena ;/
Dodatkowo, ma o wiele większą tendencje do robienia bąbelków na paznokciach niz inne.
Byłam z niego dość zadowolona, dopóki nie znalazłam podobnego koloru z Essence.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Trwałość bardziej niż żałosna

Mam odcień wściekłej czerwieni. Użyłam go do tej pory 3 razy z okazji większego wyjścia i niestety nie mogę go ocenić na więcej niż półtora gwiazdki. Trwałość tego lakieru jest SKANDALICZNIE słaba. Emalia odpryskuje już po 12h, a po całym dniu schodzi płatami. Za takie pieniądze? Żenada.
Aplikuje się doskonale, kryje bardzo dobrze- wystarczy jedna warstwa. Schnie szybciutko i daje ładny połysk, ale cały efekt psuje ta nędzna trwałość. Wielka szkoda.

Używam tego produktu od: wrzesień 2012

Nie jestem przekonana

Spodziewałam się naprawdę dobrego jakościowo lakieru, ale mam wrażenie, że wyrzuciłam pieniądze w błoto.

Minusy:
*lakier jest bardzo wodnisty
*pędzelek nabiera strasznie dużo lakieru, co jest bardzo uciążliwe i powoduje to niekomfortowe malowanie
*zostawia prześwity nawet po 2 warstwach
*jasne kolory po 1 warstwie nie są praktycznie widoczne na paznokciach
*konsystencja lakieru nie pozwala na precyzyjne pomalowanie - upaćkane, zalane skórki
*cena jak na taką jakość

Plusy:
*pojemność
*właściwości nawilżające

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Oj tak!:)

Mam dwa kolory tego lakieru oba neutralne - jasne Love Letter i jeszcze jeden biały ( nie pamiętam nazwy). Dla mnie największym plusem jest ich pędzelek może nie jest szeroki, ale długi i to sprawia, że można bardzo sprawnie pomalować paznokcie. Kolor nie trzyma się nie wiem jak długo, ale jest ok. Bardzo szybko wysycha i pięknie, jak chyba żaden inny lśni na paznokciach. Lakiery są bardzo wydajne i co ważne nie schną w opakowaniu, nadal są tak świeże jak pierwszego dnia gdy je kupiłam. Niedługo mam zamiar wypróbować jakiś bardziej intensywny kolor z tej serii.

a niech to!

A niech to! obiecywałam sobie lakierowy odwyk - ale nie dałam rady jak tylko zobaczyłam te lakiery :) (która to już buteleczka? sto piąta?.... sto szósta?... :) )
Kupiłam od razu 5 - kolory jesienne, bardzo spokojne, eleganckie. I wszystkie piękne.
Od najjaśniejszego - do najciemniejszego:
- Mocha Loca - przygaszony, jaśniutki, pudrowo-szary róż, idealny do "dłoni manekina"
- Fawn Over Me - kolejny przygaszony indyjski róż (N-ty w mojej kolekcji), ciemniejszy, bardziej nasycony niż Mocha Loca
- Chocolate Guilt - to taki "mauve" - beżowo-brązowy z lekkim fioletowym tonem. Bardziej przypomina ciepłe kakao niż czekoladę.
- Hello Gorgeous - przepiękny, klasyczny czerwony. Żywy i energetyczny. Absolutnie niestaromodny, nie staro-babowy, nie nudny. Spodoba się i miłośniczkom klasyki - i zwolenniczkom energetycznych, jaskrawych kolorów.
- Cherry Truffle - Ni to brąz - ni fiolet. Coś jak bardzo ciemna, lekko sfermentowana, podgniła wiśnia. (odcien lepszy niż jego opis).

Buteleczki są wielkie. Lakier kryje dobrze - 2 warstwy wyglądają idealnie. Nie ma efektu farby olejnej - kolory są głębokie. Długi pędzelek nabiera dużo lakieru - można się przyzwyczaić.
Schnie dłużej niż moje ukochane rimmele - ale nie jest źle.
Ładny, szklisty połysk - z czasem lekko matowieje.
Polecam przeszukanie sieci i aukcji - można znaleźć dużo taniej niż w stacjonarnych perfumeriach.
warto kupić - szczególnie dla pięknych, niejednoznacznych kolorów.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pięciu (chcę następne :) )

Bardzo na tak :)

Lakiery w duzych opakowaniach, dość wodniste i trzeba uważać by się nie wylewały zbytnio na paznokcie przy malowaniu bo pędzelek duzo nabiera.
Nie mniej jednak to jedyny ich minus. Pędzelek super,łatwo się maluje. lakiery szybko schną, utrzymują się u mnie o 1 dzień dłużej niż wszystkie inne pozostałe które do tej pory miałam okazję testować. Płytka paznokcia mi się utwardziła po ich stosowaniu :)

Mam 2 kolory, Midnight Madness (matowy), i Dose-a-rosa :) Bardzo polecam :)

pełna recenzja ze zdjęciami u mnie na blogu: http://matleenamakeup.blogspot.com/2012/02/nail-tek-lakiery-do-paznokci.html

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki