E.L.F. Cosmetics, Studio, Primer & Plumper (Baza powiększająca usta)

E.L.F. Cosmetics, Studio, Primer & Plumper (Baza powiększająca usta)

Pojemność 3,3 ml

Studio Lip Primer & Plumper to dwustronny sztyft składający się z primera, czyli bazy pod szminkę oraz plumpera, czyli `powiększacza` do ust.
Baza do ust (primer) w kolorze neutralnym sprawia, że kolor szminki na niego położonej, utrzymuje się bardzo długo.

bazy do makijażu ust
wygładzające
w sztyfcie

taka sobie

Kosmetyk dostałam w prezencie od koleżanki :)

Użyłam jej kilka razy, ale nie zauważyłam specjalnych efektów :)

Baza: rzadko używam pomadek, raczej błyszczyków, baza przedłuża trochę ich trwałość, ale nie nadaje się przy wysuszonych ustach, bo to podkreśla
Pierwszy raz użyłam jej, gdy było dość ciepło i może to dlatego dość szybko starła się razem z błyszczykiem
Czasem używam jej razem z bezbarwnym błyszczykiem, dla efektu nude, niestety dość szybko ściera się razem z błyszczykiem,zbiera sie w bruzdach, może z pomadką radzi sobie lepiej ;)

Plumper: ma ładny, cynamonowy zapach
Używam często powiększających błyszczyków, więc jestem przyzwyczajona do mrowienia na wargach :)
Ale po nałożeniu tego kosmetyku, zamiast mrowienia poczułam pieczenie, to "cudo" podrażniło skórę wokół nich, co wyglądało okropnie, musiałam to szybko zmyć i nałożyć krem nivea :)
Po pierwszym użyciu sztyft plumpera się złamał :/

Ogólnie baza jest nie jest zła, ale za ten plumper podziękuję pięknie
Opakowanie, ładne, w temacie wydajności się nie wypowiem, rzadko tego używam

Można wypróbować ten kosmetyk, ja pozostanę raczej przy błyszczykach :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

Ogólnie okay, ale szału nie ma =)

Plusy:
- baza sprawia, że kolory błyszczyków i pomadek nabierają zupełnie nowej, bardziej nasyconej barwy.
- plumper ma przyjemny cynamonowy zapach.
- faktycznie usta wydają się ciut większe (stosowałam w kolejności: primer, plumper, pomadka/błyszczyk)

Minusy:
- baza nie nadaje się na zimę, kiedy łatwo przesuszyć mrozem usta mimo stosowania balsamu, podkreśla suche skórki, jeśli usta nie są w idealnym stanie produkt wygląda jak zbrylone wapno...
- plumper zawiera standardowo składniki mające poprawić ukrwienie, niestety przy mojej wrażliwej skórze było to uczucie swędzenia i pieczenia. Prawdopodobnie to przez fakt, że mam w zimie wysuszone usta.
- przesusza zamiast nawilżyć.

Za tę cenę może być, ale z pewnością trzeba poświęcić dużo więcej czasu by doprowadzić usta do stanu idealnego przed użyciem tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego opakowania