Versace, Lights On Lips (Błyszczyk do ust)

Versace, Lights On Lips (Błyszczyk do ust)

Pojemność 3,5 ml

Błyszczyk zapewniający ekstremalny blask naszym ustom dzięki złotym drobinkom. Złoty brokat zapewnia nam ekstremalne podkreślenie i powiększenie ust - dla kobiet , które chcą być zauważane i komplementowane. Można nakładać na pomadkę.
Dostępny w bardzo szerokiej gamie kolorów.

Cena: 110zł / 3,5ml
/m/

CUDO!!!

Dostalam w prezencie pare lat temu,
oceniam kolor V 2064-A.

CUDO nad CUDAMI

Piekny odcien, zero tandety czy dziwnego efektu na ustach. Utrzymuje sie naprwade dlugo jak na bluszczyk, gesta konsystencja (dzieki temy nalozony oszczednie jest wydajny). Drobinki wyglodaja w opakowaniu troche niepokojaco ale na ustach....cudo. Optycznie powiekasza usta, so swiecace, necace, pelne ale nie "wies tanczy wies spiewa".

Naprawde polecam!!!

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze:(

najbardziej versace wśród versace

pierwsze co się nasuwa jak nakładamy ten błyszczyk na usta to , iż są one NA PIERWSZYM PLANIE I W CENTRUM UWAGI

BŁYSZCZYK ZAPEWNIA NAM WYSOKI POŁYSK , LŚNIENIE , SOCZYSTY KOLOR , WYPEŁNIENIE UST

PRZEŁAMUJE CODZIENNĄ RUTYNĘ

jest to mój ukochany błyszczyk z całej gamy versace gdyż przypomina najbardziej sisley swoją taflowością i przezroczystością , jest najmniej kremowy i najtrwalszy , jednocześnie przy porządnym zakręceniu nie ma tendencji do wylewania się jak sisley

od innych versace różni się tym , że podkreśla usta migoczącym złotem ale jest to podkręcenie naszego sexappeal\'u a nie wulgarności i tandety

kolory są magiczne i to chyba moje ukochane barwy - odnalazłam cudny pudrowy róż , romantyczny róż z nutą fioletowego posmaku (V2082 ) i poziomkowy róż ( v2063 ) naprawdę czynią cuda w zestawieniu z opaloną cerą i blond włosami - NAJLEPSZA PALETA DLA BLONDYNEK JAKĄ ODKRYŁAM

ciekawy jest również miętowy odcień V2074

truskawkowy V2064

podobny wybór zapewnia nam Giorgio Armani , którego kosmetyki niestety muszę ominąć bardzo szerokim łukiem ( KONCERN L\'OREAL DO KTÓREGO MARKA NALEŻY NADAL TESTUJE KOSMETYKI NA ZWIERZĘTACH )

+ BŁYSZCZYK JEST GĘSTY ALE NIE LEPKI
+ FANTASTYCZNE KOLORY ZAMKNIĘTE W UNIKALNYM ZŁOTYM OPAKOWANIU Z GŁOWĄ MEDUZY
+NAJTRWALSZY WŚRÓD VERSACE
+ WYPEŁNIA USTA
+ ZAPEWNIA KOMPLEMENTY
+ PIĘKNIE ODBIJA ŚWIATŁO
+ROBI NAM CAŁY MAKIJAŻ ( MOŻNA ŁĄCZYĆ Z OKULARAMI )
+ WERSJA BRUSH ON

NURTUJE MNIE 1 BARDZO WAŻKI PROBLEM A MIANOWICIE CZY VERSACE TESTUJE NA ZWIERZĘTACH ???

DOPÓKI NIE OTRZYMAM ODPOWIEDZI OD FIRMY NIE ZDECYDUJĘ SIĘ NA KOLEJNE ZAKUPY MARKI

UWAGA NA PODRÓBKI - ORYGINALNY PRODUKT WACHA SIĘ POMIĘDZY 20 A 30$ , ZWRACAJNIE UWAGĘ NA HOLOGRAM NA PUDEŁKU

Używam tego produktu od: kilku lat

Ilość zużytych opakowań: posiadam kilka naście sztuk