Cashmere, Eyeshadow Base (Utrwalająca baza pod cienie do powiek)

Cashmere, Eyeshadow Base (Utrwalająca baza pod cienie do powiek)

Kaszmirowa baza o neutralnym cielistym kolorze i delikatnej kremowej konsystencji.
Przedłuża trwałość makijażu oka, aż do 15 godzin. Wygładza skórę powiek i wyrównuje ich koloryt.
Ułatwia rozprowadzanie cieni i kredek oraz zapobiega ich osypywaniu się i rolowaniu w załamaniach powiek. Intensyfikuje kolor.

Daje radę

To moja pierwsza baza pod cienie, więc trochę trudniej mi ocenić jej skuteczność. Używam dobrych cieni z Inglota i dają radę utrzymywać się z jedną małą poprawką w ciągu dnia.
Baza nie roluje się, wygładza skórę. Mam wrażenie, że trzeba chwilkę poczekać aby się "wchłonęła" wtedy łatwiej nałożyć cień. Jest bardzo wydajna.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Stracone pieniądze

Baza od początku nie była w moim "typie" tzn nie kryła prawie w cale, była prawie bezbarwna i kleista.
Mimo tego dzielnie jej używałam. Bazie z Iglot wogóle nie dorównuje nawet w małym stopniu.
Po czasie baza z Cashmere stwardniała tak, ze nie da się jej ogóle nałożyć na powieke......
Straszny zawód i tylko pieniędzy szkoda.

Używam tego produktu od: od długiego czasu z przewami
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatni

Nie polecam...

Na początku byłam z niej całkiem zadowolona. Dobrze się ją nakładało i przedłużała trwałość cieni z blendowaniem też nie było większych problemów. Jednak po niedługim czasie od zakupu
(około dwóch tygodni) baza stała się sucha...Utrudnia to nałożenie jej na powiekę, a położony na nią cień wygląda na zważony. O rozcieraniu cieni w ogóle nie ma mowy ... Za taką cenę nie polecam jej kupowania.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i pewnie wyrzucę

hmm... mieszane uczucia

Mam bardzo mieszane uczucia. Spodziewalam sie ze baza spowoduje ze cien sie przylepi i nie zejdzie nawet pod wplywem pocierania bynajmniej nie do konca. Ta baza naklada sie super w porownaniu do artdeco. Nie roluje sie , nie daje koloru. wygladza powieke, cienie ladnie wygladaja na oku. Ale na pocieranie to niestety nie dziala. Ale nie skreslam jej gdyz robiac makijaz o 6 rano, idac o 8.00 na bardzo intensywne cwiczenia gdzie nawet podklad splywa z twarzy cien pozostaje nienaruszony. Wiec ma cos w sobie. Moze to ja zbyt wiele wymagam..

Używam tego produktu od: 1 od miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

słabo, cienko

Zacznę od plusów ;

+ ma ładny kolor.. taki jakby lekko perłowy beż.. który sam w sobie może stać się cieniem bazowym

+ wyrównuje kolor powieki

+/ - jak się za dużo nie nałoży to się nie roluje ;) ale z czasem staję się to trudne bo baza zaczyna podsychać i coraz trudniej wydobywa się ją z opakowania i jak już się coś wydłubie to przeważnie za dużo..

+ wydłuża trwałość cieni.. ale bez szału

+ cena i dostępność

minusy;

- opakowanie.. może ładne..szklane itd ale wg mnie nie higieniczne i nie funkcjonalne bo baza szybko wysycha (dużo szybciej niż bazy w tubkach np)

- na tej bazie niektóre cienie nie dają się rozetrzeć lub jest to bardzo ciężkie..po prostu jak cień się przyklei to nic już go nie rusza i trzeba zmaltretować powiekę by uzyskać efekt chmurki..

Znam lepsze do tej już nie wrócę..

Używam tego produktu od: 2-3 mce

Mój ulubieniec!

Pierwszy raz miałam styczność z tym produktem dzięki GlossyBox. Później kupiłam sama, na szczęście cena nie jest zbyt wygórowana, zwłaszcza, że baza jest wydajna. To moje 4 opakowanie i nie żałuję ani grosza. Mam głęboko osadzone oczy, opadającą powiekę i tłustą skórę. To wszystko razem sprawia, że cienie nałożone na \'nagą\' powiekę, trzymają się może 2-3 godziny. Dzięki bazie jestem w stanie przetrwać spokojnie 12 godzin bez oznak zrolowania się cienia czy też starcia. Polecam jak najbardziej.

Używam tego produktu od: 2lata?
Ilość zużytych opakowań: cztery

b.dobra

Jest to moja pierwsza i jedyna baza pod cienie więc nie mam porównanie ale jestem bardzo zadowolona. Roluje się na powiekach ale tylko gdy nieumiejętnie się ją nałoży, nie można dawać jej za dużo. Podbicia kolorów nie zauważyłam ale wydłuża trwałość makijażu oczu na cały dzień.

+wydajna, myślę że zanim ją skończę to już zaschnie
+makijaż oczu nienaruszony przez cały dzień

-mały minusik: kredka i tak trochę odbija się na górnej powiece, ale ja używam raczej eyelinera i wtedy wszystko dobrze się trzyma

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Dobra, ale nie najlepsza

PLUSY:
- na początku świetnie utrwalała cienie, wygładzała powiekę, nic się nie rolowało
- wygodne opakowanie
- bardzo wydajna
- ma odpowiednią konsystencję
- nie podrażnia oczu, nie uczula, nie przesusza

MINUSY:
- nie intensyfikuje koloru
- po jakimś czasie straciła swoje właściwości i zaczęła się "wałkować"

Używam tego produktu od: listopada 2012

Coś nie do końca...

Wszyscy zachwalali, więc kupiłam. Na początku była spoko, generalnie żadna baza pod względem spełniania swojego zadania jeszcze mnie nie zawiodła. Nie roluje mi się, nie wchodzi w zmarszczki (smaruję też dolną powiekę), nie schodzi, nie wiem co jeszcze :) No prostu trzyma mi cienie cały dzień. Jednak po jakimś tygodniu stosowania zaczęło mi łzawić prawe oko na chwilę po nałożeniu bazy. Myślałam wtedy, że to może nowy krem pod oczy. Jednak odstawiłam krem i nadal było to samo. Wiedziałam już, że to ta baza, kiedy zaczęłam używać innej. Teraz wszystkie mi się pokończyły i wróciłam do tej. Niestety znów sytuacja się powtórzyła i łzawi mi jedno oko. Wnioskuję, że jest w niej coś, co mnie uczula :/ Szkoda, bo jest wydajna, polska i nawet niedroga.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego i raczej ostatniego

rolujące mazidło

Kompletnie się u mnie ta baza nie sprawdziła!
Fakt, że przy kompletnie suchej skórze powieki mam akurat tłuste,wobec czego już kilka baz się u mnie nie sprawdziło,ale żadna nie zawiodła mnie aż tak!

To mazidło rolowało się już na wstępie,zanim zdążyłam je dobrze rozprowadzić na powiece!
Jak już nawet czasem udało mi się to jakoś w miare nałożyć i pomalować,to i tak sprawiało że cienie rolowały mi się już po godzinie!
Nie zauważyłam też,żeby szczególnie podbijał kolor cienie.
Trafił tam,gdzie inne skrajne buble,tak beznadziejne że nawet nie warte oddania ich komuś,czyli na śmietnik.

Używam tego produktu od: używałam ok.pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: 1 niezużyte,wyrzucone opakowanie

Fantastyczna!

Kupiłam ją w cenie 25 zł w Superpharm.Używam od 2 tygodni i od 2 tygodni znowu maluje się cieniami.była warta swojej ceny,trzeba uważać żeby nałożyż cienką warstwę gdyż za duża ilośćpowoduje po nałożeniu cienia wrażenie"zważenia" cienia na powiece,zapach bardzo neutralny wręcz niewyczuwalny.Używam tego produktu od: 2 tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie 1.zobacze czy po czasie dalej bedzie sie tak dobrze sprawdzac

13.12.2014-2 tyg temu skończyłam moją baze,już kupiłam nową, skończyłam ja obsolutnie do samego końca, wprawdzie pod koniec wygrzebuwalam ją patyczkiem ale mimo to działała jak na początku,Polecam serdecznie!

Zrolowany klusek!!!!

Jakim cudem ma tyle pozytywnych komentarzy???Bazę tą nabyłam drogą kupna Pudełka Glossybox. Była w niej jako produkt pełnowymiarowy. Mam mega wątpliwą przyjemność z jej stosowania.. Jak dla mnie to jeden wielki zrolowany kluch, którego rozprowadzenie graniczy z cudem.. Nie wiem czy dostałam produkt wybrakowany czy co ale naprawdę, nie mam siły na jej roztarcie...Waży się i zwija w kulki...Cień na niej wygląda okropnie niechlujnie.Jego data ważności 6msc to chyba jakiś żart - biorąc pod uwagę tempo roztarcia do końca życia bym ją miała. Masakra!!!!! ostatnio tak mnie wkur...* fluid dr I.Eris Sensitive a ta baza dzielnie mu wtóruje..Moga sobię przybić piątkę w koszu!!