Cashmere, Eyeshadow Base (Utrwalająca baza pod cienie do powiek)

Cashmere, Eyeshadow Base (Utrwalająca baza pod cienie do powiek)

Kaszmirowa baza o neutralnym cielistym kolorze i delikatnej kremowej konsystencji.
Przedłuża trwałość makijażu oka, aż do 15 godzin. Wygładza skórę powiek i wyrównuje ich koloryt.
Ułatwia rozprowadzanie cieni i kredek oraz zapobiega ich osypywaniu się i rolowaniu w załamaniach powiek. Intensyfikuje kolor.

Nigdy nie myślałam, że...

że coś TAKIEGO mi się przyda. Niepowodzenia makijażowe ( zanikanie cieni, zlewanie się kolorów etc) \'zawdzięczam\' nikłej jakości cieni, teraz wiem, że po prostu nie znałam TEJ bazy :)

+ cena
+ dostępność
+ wydłuża trwałość cieni i świetnie się one na niej rozprowadzają
+ wydajność

- nieco kłopotliwa w aplikacji - może się lekko zrolować, jednakże to kwestia wprawy - po dłuższym \'treningu\' najlepiej sprawdza się delikatne wklepanie bazy w powiekę.
- trzeba uważać, aby dobrze zakręcać bazę, inaczej obawiałabym się, że wyschnie na wiór.

Polecam. Działa :)

To jest to!

Plusy:

:) przedłuża trwałość cieni-makijaż jest w świetnym stanie przez cały dzień
:) wydajność
:) neutralny kolor
:) opakowanie- bardzo dobry dostęp do produktu
:) wydajność!
:) nie uczula

Minusy:
:( nieco tępa konsystencja po kilku miesiącach stosowania
:( dostępność

Używam tego produktu od: ok 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Mega wydajny Magik!

Baza ma prawie wszystko czego należy się spodziewać po bazie idealnej, czyli:
- świetnie utrwala cienie, nawet te kiepskiej jakości trzymają się na powiece calutki dzień, bez względu na to czy jest środek lata czy zima
- jest baaardzo wydajna, używam codziennie i w takim tempie skończę ja prawdopodobnie za 5 lat...
- cena bardzo przystępna jak na produkt takiej jakości
- odcień bardzo przyjemny, lekko rozświetla powiekę

O czym trzeba natomiast pamiętać:
- ze względu na dość tępą konsystencję należy nakładać ją na powiekę bardzo oszczędnie, bardziej wklepywać niż rozsmarowywać, wtedy nie roluje się i rozprowadza idealnie

Czego więcej chcieć?

Szukałam idealnej bazy, sama trafiła do mnie :)

Moją bazę mam z pudełeczka Glossy Box :) I co tu dużo mówić nie mam jej nic do zarzucenia. Jest bardzo wydajna, wystarczy odrobina na całą powiekę. Nakładam ją palcem również pod łukiem brwiowym. Utrzymuje cienie cały dzień na powiekach, nawet w trudnych warunkach :) Delikatnie rozświetla, nadaje spojrzeniu świeżości. Nie wysusza, nie mam problemów ze delikatną skórą na powiekach, jest w nienagannym stanie. Ja od bazy oczekuję przede wszystkim trwałości. Ten produkt spełnia moje oczekiwania w 100%
Polecam szczerze!

Wysuszyła mi powieki na wiór !

To, co zrobiła ta baza z moimi powiekami jest karygodne.. Zaznaczam, że nigdy nie miałam takich przygód dotyczących podrażnionych oczu, na cienie uczulona nie jestem. Na początku nie wiedziałam co się dzieje z moją skórą na powiekach. Łuszczyła się, była wysuszona do granic możliwości, piekła, swędziała... Istna katorga. Nałożenie tej bazy na takie powieki jeszcze bardziej potęgowało efekt wysuszonej skóry. Zastanawiając się, co mogło zrobić mi taką masakrę, stwierdziłam, że ostatnimi czasy w makijażu oczu zmieniłam tylko tą bazę. Tydzień po odstawieniu moje powieki wróciły do poprzedniego stanu.. Więc to mówi samo przez się.
NIE POLECAM !

Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

świetna

same plusy
- utrwala makijaż
- nie obciąża powieki
- podbija kolor cieni
- cienie się nie rolują, nie zbierają w załamaniu powieki
- przetłuża trwałość makijażu oka

kupię ponownie!

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Przedłużona trwałość, piękny kolor.

To moja pierwsza baza pod cienie. Jest kremowa, cielista, więc można jej używać tylko z kredką. Przedłuża trwałość, rozświetla powiekę. Jeśli chodzi o używanie z cieniami, nawet cienie najgorszej jakości trzymają się cały dzień! Podbija kolor cieni, sprawia, że barwy są żywsze. Łatwo się jej używa, ciężko sobie zrobić nią krzywdę. Do tego jest bardzo wydajna, swojej używam od prawie miesiąca, a praktycznie nie widać zużycia! Ma poręczne, ładne opakowanie. Nie widzę wad.

Używam tego produktu od: trzech tygodni codziennie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

idealny

Dostałam go przypadkiem, nie wierzyłam w jego cudowne właściwości,ani we właściwości tego typu produktów, jednak zaskoczyłam się pozytywnie!

-Ma dobrą konsystencję,

-Jest bardzo wydajny, działa już w małych ilościach,

-Zniewalający efekt, cienie trzymają się cały dzień i pogłębia ich intensywność

- no i niska cena ;)

Zdecydowanie mój hit ;)

słabo utrwala

Baza zdecydowanie nie dla mnie, głównie dlatego że cienie mimo jej użycia i tak szybko zbierają się w załamaniu powieki. Potrzebna jest odrobina wprawy żeby dobrze ją nałożyć, na początku może być ciężko z równą warstwą.

Daję 2 gwiazdki bo faktycznie ładnie "podbija" kolor i nie jest zbyt droga (akurat cena adekwatna do jakości), ale nie spełnia głównej funkcji - gdyby z obiecywanych 12/15 godzin utrzymywala cienie na miejscu chociaż 5 to już by bylo dobrze. W moim przypadku wychodzi maks 3 godziny i trzeba poprawić oko.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1/5 opakowania

Profesjonalizm w niewielkiej cenie

Ta baza jest wręcz idealna. Ja akurat ją dostałam ale polecam ją szczerze wszystkim.
Może zacznę od tego że ma kolor cielisty, delikatnie perlisty, ale baardzo delikatnie. Sama baza na powiecie delikatnie przykryje zyłki albo siną powiekę. Zdarza mi się nałożyć ją na całą powiekę i narysować tylko kreskę eyelinerem i jest ładnie ;)
Konsystencja - hmm... i tu jest pewien problem bo konsystencja wymaga cierpliwości i wypracowania. Jest gęsta, trochę kleista, trochę się grudkuje i trzeba się nauczyć ją nakładać. Najważniejsze: ODROBINKĘ!!
Mała ilość bazy jest łatwa do rozprowadzenia. Jak jest jej za dużo efekt jest fatalny.
Ja polecam nakładać ją palcem. pod opuszkiem łatwiej wyczuć wszelkie grudki. Troszkę przy tym naciągam skórę powieki (a przed oczami już mam zmarszczki).
Przy malowaniu ostroznie!! Baza doskonale "chwyta" pigment. Kazdy ruch pozostanie na powiecie. Ale to ma swoje dobre strony bo zwiększa wydajność cieni. Wystarczy trochę i już widać go na powiece. Trwałość to aż 12 godzin!! Moja mieszana cera potrzebuje trwałych kosmetyków. Nie miałam jeszcze podkładu ani bazy, które sprostały by oczekiwaniom mojej cery a ta baza pod cień utrzymuje go bez problemu!!
Cień jest intensywny, nie obsypuje się, nie roluje się - ideał!!
Wydajność? Az trudno powiedzieć. Mam jeden słoiczek już pół roku i ani pół nie ubyło.
Naprawdę warto zakupić. Jest wręcz niezbędna w mojej kosmetyczce!

Ilość zużytych opakowań: niecałe pół opakowania

beton

Niestety baza okazała się totalnym niewypałem. Jest gęsta i toporna i ciężko ją wklepać nie naciągając powieki. Bywa także w jednym miejscu za dużo się jej wklepie i nie można równomiernie rozprowadzić przez co kolor w jednym miejscu jest bardziej podbity niż w drugim. Nie ma możliwości stosowania bazy samodzielnie ponieważ zostawia placki na powiece co wygląda nieestetycznie. Jedyny plus to opakowanie, chodź i tutaj mam obiekcję, że przez to baza z czasem zacznie wysychać i mieć jeszcze gorszą konsystencję. Podobna do bazy Virtuala, ale cena dwa razy wyższa. NIE POLECAM.

P.S. jednak spełnia swoją rolę ponieważ cienie na niej przetrwają cały dzień, ale i tak szukam dalej.

nooo, nieźle, prawie bardzo dobrze:D

Z braku funduszy kupiłam tym razem bazę Daxa, zamiast najukochańszej Urban Decay.
I to był dobry ruch, choć do ideału (np. UD;)) jej ciut brakuje:

+ estetyczne i wygodnie opakowanie - w przeciwieństwie do innych \'słoiczkowych\' baz, wejście jest szerokie i łatwo manewrować samym opuszkiem palca, mając nawet długie paznokcie

+ baza ma miły, neutralny kolor z lekkim shimmerem, taki w sam raz - może być użyta samodzielnie do naturalnego makijażu

+ dobrze spełnia swoją postawową rolę - \'trzyma\' cienie, tam gdzie ich miejsce, choć jak to u mnie, nie na 100%, ale porównywalnie z UD

+ dość łatwo się rozsmarowuje po powiece, w przeciwieństwie do betonowych baz Joko, ale musi się ciut rozgrzać na palcu/powiece

+ sądzę, że jest wydajna - używam raptem niecałe 3 tygodnie, ale codziennie, a ubytku jakoś wcale nie widzę

Daję jej jednak 4 gwiazdki, a nie 5, bo jednak UD z racji formy opakowana jest przyjaźniejsza - konsystencją i sposobem aplikacji, Dax wymaga jednak mocniejszego wsmarowywania w powiekę, a powieka tego nie lubi (zwłaszcza mocno pełnoletnia;)).

Niemniej szczerze polecam, u mnie plasuje się zaraz po UD.

Używam tego produktu od: około 3 tygodni