Nivea, Visage Young, Pure Effect, Control Shine! (żel - krem do twarzy) (stara wersja)

Lekki Żel-Krem NIVEA VISAGE YOUNG
z morskimi minerałami nawilża Twoją twarz, jednocześnie wyjątkowo skutecznie
i długotrwale matuje skórę. Formuła kremu wzbogacona absorbującymi nadmiar tłuszczu Mattisferami, natychmiast matuje cerę w miejscach, w których jest to konieczne.
Dzięki innowacyjnemu Regulatorowi Active Shine skutecznie zapobiega powtórnemu błyszczeniu się twarzy.
Dzięki świeżej porcji nawilżenia Twoja skóra staje się gładka i miękka. Odzyskuje swój naturalny, matowy wygląd.
Żel-Krem stosuj codziennie rano i wieczorem po użyciu żelu i toniku. Teraz Twoja twarz jest doskonale oczyszczona i nawilżona, jednocześnie pozostaje przy tym matowa.
Produkt nie zatyka porów skóry i nie powoduje powstawania zaskórników.
PRODUKT PRZEBADANY DERMATOLOGICZNIE. POSIADA ATEST PZH.

Skład: aqua, glycerin, cyclomethicone, distarch phosphate, alcohol denat, ethylhexyl methoxycinnamate, glyceryl stearate citrate, caprylic/capric triglyceride, myristyl myristate, octyldodecanol, tocopgeryl acetate, maris sal, aluminium chlorohydrate, cetearyl alcohol, dimethicone, ammonium acryloyldimethyltaurate / vp copolymer, titanium dioxide, sodium carbomer, alumina, silica, sodium polyacrylate, bht, tetrasodium iminodisuccinate, phenoxyethanol, diazolidinyl urea, methylparaben, butylparaben, ethylparaben, isobuthylparaben, propylparaben, parfum, CI 42090

Cena: 13zł / 75ml

Może być

+fajne uczucie po nałożeniu kremu
+ładny zapach
-średnio nawilża
-średnio matuje

Producent tego kremu nie zaspokoił moich oczekiwań.
Nie to żeby krem był nie dobry , ale takich jak ten jest wiele innych. Myślałam , że będzie lepszy .

matuje ale wysusza

Krem ten bardzo dobrze zmatowił moją cerę, przez długi czas nie widać oznak błyszczenia. Jednak po kilku dniach stosowania skóra zaczynała się robić przesuszona i wyskakiwały mi suche czerone plamy. Po odstawieniu kremu wszystko wracało do normy - plamy po kilku dniach znikały. mam cerę mieszaną, przetłuszczającą się a krem ją bardzo wysuszył :-(

Świetny jako baza pod make up

Bardzo fajny krem, zwłaszcza pod makijaż :) ładnie matuje, przyjemna konsystencja, łagodny nie podrażnia i cuuudownie pachnie, niesamowicie odświeża skórę, stosuję po umyciu żelem razem z tonikem ogórkowym ziaji, daje bardzo przyjemny efekt, zwłaszcza upalnym latem, odniosłam wrażenie, że doskonale przygotowywuje skórę na spotkanie z różem i podkładem :) Przyjemna aplikacja, do tego bardzo wydajny! Polecam :))

Ilość zużytych opakowań: dwa

nie rozstajemy się od ładnych paru lat:)

Mimo, że mam już 22lata, nadal używam kremu z serii Young, dedykowanej dla nastolatek. Jak dla mnie jest to najlepszy wśród kremów matująco-nawilżających. Mam cerę mieszaną. Staram się go używać tylko w ciągu dnia, na noc stosuję bardziej treściwe kremy (no chyba, że moje cera ma gorsze dni wtedy aplikuję go też na noc)
Plusy:
+genialna konsystencja żelu-kremu-brak uczucia ciężkości po nałożeniu
+bardzo szybko się wchłania, co jest plusem jeżeli ktoś używa podkładu
+matuje na ładnych parę godzin (przeważnie mam na twarzy tylko ten kremik, zero pudru czy podkładu)
+nie zatyka porów, delikatnie je zwęża, niweluje drobne "niespodzianki"
+super zapach-morskiej bryzy?:)
+wydajność-do posmarowania całej buzi wystarcza kropla wielkości ziarnka grochu
+stosunek pojemności do ceny-kupuję zazwyczaj w promocji za 10-11zł, a przy pojemności 75ml to taniocha
+gdy dostanie się przypadkiem do oka nie podrażnia
Minusy:
-nowa seria ma nieprzezroczyste opakowanie-przez to nie wiadomo ile kosmetyku zostało w tubie:(
-mógłby trochę bardziej nawilżać

Ale i tak gorąco polecam dla nastolatek jak również dla już nienastolatek :)

Używam tego produktu od: 6-7 lat, z roczną przerwą
Ilość zużytych opakowań: nieskończenie wiele:)

Nie daje oczekiwanego efektu.

PLUSY
- całkiem nieźle nawilża
- szybko się wchłania
- łagodzi podrażnienia
- ładnie pachnie

MINUSY
- nie likwiduje błyszczenia się cery
- nie matuje
- czasami pojawiają się problemy, gdy chcemy nałożyć na niego makijaż

Używam tego produktu od: dawna

Krem ma bardzo miłą konsystencję, łatwo się rozprowadza na skórze, dobrze nawilża. Ma dość przyjemny zapach. Jest bardzo wydajny - ponad 2 miesiące przy codziennym stosowaniu. Jedynym minusem jest to, że nie matuje na długo.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Dla niewymagających

Estetyczne, funkcjonalne opakowanie, przyjemny zapach, kolor i konsystencja. Nigdy nie miałam problemów ze świeceniem się twarzy, używałam go jako jeden z serii produktów Niveii. Nie podrażnia, ale nie jestem pewna czy ma jakieś działanie długodystansowe jeśli chodzi o pielęgnację cery. Kosmetyk ok dla nastolatki.

Używam tego produktu od: 4-5 lat
Ilość zużytych opakowań: Wiele

Najgorszy krem, jaki kiedykolwiek miałam. Nie polecam!

Kupiłam zachęcona reklamami i ciekawym opakowaniem. Mam cerę mieszaną, w strefie T w ciągu dnia bardzo się przetłuszcza, natomiast jeśli chodzi o policzki, jest sucha. Dodatkowo mam problem z trądzikiem. Zależało mi przede wszystkim na matowieniu i nawilżeniu, bo ostatnio chyba trochę wysuszyłam skórę. Jakie efekty? Jeszcze gorsze niż przed używaniem. Po nałożeniu twarz niesamowicie sucha, tak jakbym w ogóle nie użyła żadnego kremu, a po niecałej godzinie czoło świeci się jeszcze bardziej niż zwykle.
Według producenta efektem miała być nawilżona, matowa i gładka cera. Żadnego nie uzyskałam, oprócz wysuszonej twarzy.
Jedyny plus to nawet miłe dla oka opakowanie. Mogłabym też dodać za zapach ale też ostatnio zaczął mnie drażnić.
Daję pół gwiazdki, ale właściwie to nie wiem za co, bo opakowanie, które uznaję za jedyną zaletę nijak moim zdaniem ma się do oceny kosmetyku.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

Bardzo przyzwoity :)

Jestem na tak :)
+ nawilża
+ fajna miła konsystencja
+ szybko się wchłania
+ efekt odświeżenia
+ ładnie pachnie

Jedyny mały minusik to mógłby matowić na dłużej. Efekt matu był ale krótki i to mi trochę przeszkadzało.

Używam tego produktu od: jakiś czas

W sumie, to jest całkiem okej.

Krem ten jest dość tani i bardzo wydajny. Ładnie pachnie, ma fajną konsystencję - taką w sam raz. Czy zauważyłam jakieś efekty? W sumie, to tak pół na pół. Jestem leniuchem i nie chciało mi się codziennie rano i wieczorem używać peelingu, toniku, a na koniec kremu, więc nie wiem, czy efekty były naprawdę takie, jakie są napisane w opisie. To znaczy - użyłam go, załóżmy - rano, ale wieczorem już nie, potem dopiero za kilka dni... Chyba tylko raz wykonałam tą czynność w pełni - rano i wieczorem peeling, tonik i krem, no i wtedy zauważyłam efekty. Chociaż to zmatowienie skóry nie trzymało się zbyt długo. Ale krem ogólnie polecam, całkiem fajny. :)

Używam tego produktu od: używałam - starczył mi jakoś na trochę ponad pół roku.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Słabo matuje :(

Plusy:
+lekka, przyjemna konsystencja
+cena
+zapach
+opakowanie
+lekko nawilża

Minusy:
-efekt matowania żaden. Skóra świeci się już niedługo po nałożeniu, a czasem nawet miałam wrażenie że krem potęguje świecenie.. :/

Dlatego tylko 2 gwiazdki, ponieważ krem (mimo kilku plusów) nie spełnia swojej podstawowej funkcji.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Fajny

Krem lekko matuje, lekko nawilża, nadaje się pod makijaż . Jeśli ktoś ma suchą skórę na nosie i każdy podkład to uwydatnia ten krem lekko nawilży i zmatowi skórę tak, że sie obejdzie bez matującego podkładu ;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania