No7, Stay Perfect Nail Colour (Lakier do paznokci)

No7, Stay Perfect Nail Colour (Lakier do paznokci)

Formuła lakieru została aktualizowana i teraz zawierają ekstrakt z drewna okoumé, aby pomóc w walce z kruchością paznokci, przy jednoczesnym zwiększeniu elastyczności. Proszek Lumiere zapewnia głębię, a także blask i trwałość lakieru.

lakiery do paznokci
przedłużające trwałość lakieru, odżywcze
o przedłużonej trwałości

Zaskakująco dobry i najpraktyczniejszy

Jeden z najwygodniejszych pędzelków, bardzo poręczne opakowanie, znacznie lepsze niż Revlon czy niepraktyczna buteleczka Zoyi- co sezon kolory bardzo modne, dokładnie podążające za trendami. Opakowania ok 10 ml, ale dostępne też miniaturki po 4 ml, cena ze średniej półki, niemniej ta marka ma w rzeczywistości promocje niemal co miesiąc, więc zaopatrzyć się w te lakiery za ok 2 funty za pełnowymiarową buteleczkę jest bardzo łatwo.
Sam lakier: na moich paznokciach bardzo trwały, co znaczy, że wytrzymuje do 4 lub 5 dni. Bardzo łatwy w nakładaniu: nie sądzę, żeby był 3 albo 5 free, czyli może nie być dla osób wrażliwych i kobiet w ciąży, ale prawdę mówiąc dla mnie to jego jedyna wada.
Jestem BARDZO zadowolona i obecnie to moja ulubiona marka lakierów do paznokci.

Chodź pomaluj mój... ee.. Moje paznokcie!

Soczyste, błyszczące, ociekające pigmentem kolory.

To co lubię najbardziej.

Lakier schnie całkiem przyzwoicie.
Po około 10 minutach można dotykać bez kalki.
Po zastosowaniu Instant dry Sally Hansena,
po 3 minutach nie boję się wykonywać zwykłych, codziennych czynności.

Wystarczy jedna warstwa by uzyskać identyczny kolor jak na opakowaniu.

Bardzo wygodny, gęsty pędzelek i idealna konsystencja sprawiają, że malowanie paznokci zajmuje mi około 2-3 minut.

Trwałość to około 2-3 dni zanim zacznie się ścierać przy krawędzi. Mimo to, kolor pozstaje intensywny i nie matowieje.

Jedynym minusem jest cena. 7GBP za "niefirmowy" lakier do paznokci to sporo. Choć w sumie NO7 ogólnie ceni się wysoko.. to w tym wypadku podąża za tym jakość.

Polecam.

P.S.
Zdjęcie moje. ;-) Można zobaczyć jak się prezentuje.

Używam tego produktu od: pół roku, seria w tym czasie przeszła "lifting" opakowania
Ilość zużytych opakowań: około 30. różowy, niebieski, turkusowy, złoty itp, itd.