Lumene, SPA, Intensive Firming Body Lotion (Ujędraniający balsam do ciała)

Lumene, SPA, Intensive Firming Body Lotion (Ujędraniający balsam do ciała)

Energia i harmonia prosto z arktycznych tradycji SPA.
Rozwiązanie Lumene: ten intensywnie ujędrniający balsam do ciała sprawa, że Twoja skóra jest ciągle gładka i nawilżona. To wszystko dzięki zawartym w balsamie mikrov-vpigmentom. Regularnie stosowany znacznie poprawia elastyczność i jędrność skóry. Zawiera składniki opóźniające proces starzenia się skóry. Produkt wolny od perfum i barwników.

świetny

Bardzo dobry produkt, jak zresztą wiekszość z Lumene. Zapach rzeczywiście dość mocny, ale jak dla mnie ziołowy. Ale jak dla mnie jeszcze lepszym produktem z rej serii jest Detoxifying cellulite serum. Po prostu czuc jak działa. Blyskawicznie się wchłania. Jak dla mnie jeden z najlepszych roduktów na cellulit.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Bardzo dobry balsam, doskonale nawilża, łatwo się wchłania. Skóra pozostaje po nim na długo nawilżona. Mogę powiedzieć, że jest naprawdę "solidny". Jednak nie wiem czy go ponownie zakupię, ponieważ zapach mi zbytnio nie odpowiadał, ale to jest jednak kwestią gustu.