Pierre Rene, Natural Lipstick (Hipoalergiczna pomadka do ust)

Pierre Rene, Natural Lipstick (Hipoalergiczna pomadka do ust)

Pojemność 4,8 g

Zawiera wyłącznie naturalne roślinne i mineralne składniki, witaminy i ceramidy oraz filtry przeciwsłoneczne. Jest w 100% hypoalergiczna. Polecana do ust wrażliwych.

Mówili: tanio, mówili: dobrze! Nie do końca się z tym zgadzam.

Otrzymałam ten produkt w prezencie od przyjaciółki, która wyczytała w internecie, że pomadka jest dobra i tania. Z tym drugim się zgodzę, z pierwszym niekoniecznie.

+ robi bardzo dobre pierwsze wrażenie - mam ją w czarnym i eleganckim opakowaniu, dodatkowo była zapakowana w kartonowe pudełeczko, wygląda na drogi produkt - super!
+ ładny kolor - posiadam N13 Love Forever - klasyczna czerwień
+ cena
+ jest wydajna
+ dobra konsystencja, nie łamie się, nie brudzi opakowania

+/- nie jest trwała - zjada się, pozostawiając samą obramówkę na ustach, ale przy tej cenie jest to wybaczalne :) wiele droższych pomadek utrzymuje się podobnie krótko
+/- żeby ładnie pomalować usta, trzeba się trochę do tego przyłożyć i przejechać pomadką kilkukrotnie - za to daje ładny efekt, co prawda krótkotrwały ale...

- bardzo drażni mnie jej zapach i posmak - typowy dla tanich , bazarowych pomadek

Ogólnie nie jestem fanką tych pomadek. Swojej używam rzadko. Rozumiem jej zwolenników, bo za tę cenę trudno o lepszy produkt, jednak ja wolę dopłacić (niekoniecznie dużo!) i kupić trwalszą, przyjemniejszą pomadkę.

zaskoczenie

Wykopałam ją wczoraj z odmentów kosmetyczki. Potrzebowałam jakiejś szminki na wyjazd a nie chciałam brać ulubionych. Używałam jej sporadycznie. Kolor jaki mam to 17Just me!. Dostałam ją od przyjaciółki. Kolor jak dla mnie zbyt przydymiony, zbyt mało rzucający się w oczy, więc pewno dlatego była nieco przeze mnie zapomniana. I uwaga uwaga. Dziś okazało się, że po obiedzie nadal była na ustach. Bardzo przyjemne zaskoczenie, że dobrze się trzyma. Zapach ma staroświecki i w tym jego urok. Ładnie kryje. Sympatyczna matowa szminka. Opakowanie nie grzeszy urodą, to zdecydowanie, ale skoro trwałość jest na tyle fajna, że trzymała się na ustach po posiłku to chyba częściej muszę ją z dna kosmetyczki wykopywać.

Używam tego produktu od: sporadycznie od paru msc
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

miłe zaskoczenie

kupiłam ją na szybko, nie byłam pewna koloru ani konsystencji pomadki. nie miałam dużo czasu bo do sklepu weszłam z towarzyszem ;)
Naczytałam sie recenzji o wielu duzo droższych pomadkach, i zawsze ktoś był nie zadowolony wiec odwlekałam kupno czekając na ideał.
Właściwie to moja 3-4 pomadka w zyciu, pozostałe które mam to ... szkoda słow.
nie zawiodlam sie. jestem bardzo zadowolona :)
+krycie
+zapach
+kolor
+trwalosc :)

Używam tego produktu od: tydzien

Burgund dla chłodnych typów urody! :)

Oceniam nr 15, czyli burgund.

To chyba moja ulubiona pomadka, do której zawsze wracam. Odcień idealny dla chłodnych typów urody, którym nie pasują pomidorowe czerwienie, a które chciałyby postawić mocniejszy akcent na usta. Dość ciemny, ale nie za ciemny, intensywny, przy cienkiej warstwie malinowy, przy grubszej - winny. Piękny :)

Pozostałe zalety:
- szminka nie wysusza ust
- nadaje delikatny, nienachalny połysk (nie maże się jak błyszczyk, nie lubię takiego efektu)
- utrzymuje się dość długo, schodzi równomiernie
- ma naturalny skład
- jest niedroga
- jest łatwo dostępna

Minusów nie zauważyłam. Czego chcieć więcej? :)

Używam tego produktu od: chyba już ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: trzy całe

Ideał

Ten produkt to mój KWC! Stosowałam różne pomadki, różnych firm i zawsze czegoś mi w nich brakowało - a to trwałość, a to spowodowane przesuszenie ust itd...

+piękne rozświetlone odcienie
+nawilżone i gładkie usta
+trwałość
+ NATURALNY SKŁAD
+cena

- brak wad!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka różnych pomadek w różnych odcieniach

cudne kolorki, nietrwaly efekt

zakupilam te pomadke z wzgledu na sliczny niepowtarzalny kolor
zaraz po pomalowaniu wyglada super
jak dla mnie pomadka jest bardzo nie trwala :( to jej najwiekszy minus - szkoda bo ma takie ladne kolorki
pachnie slodko pudrowo dosc mocno
na szczescie zapachu w nszeniu nie czuc
nie wysusza
nawilza moze tak ciut ciut moze nic
bardzo ladne opakowanie
cena jest tania ale moim zdaniem nie adekwatna do jakosci
jakosc dla mnie slaba
daje ogromny plus za kolory
sa wyjatkowe mozna sprubowac

Używam tego produktu od: 6 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Idealna!

Mam dwa kolory: 05 True Mango i 16 Pink Angel

Plusy:

:) piękne kolory, cudnie wyglądają na ustach!
:) pomadki bardzo ładnie nawilżają usta i zostawiają je gładkie
:) świetna konsystencja
:) bardzo dobrze tolerowane przez wrażliwą skórę ust
:) trwałe
:) bardzo delikatny, nienachalny zapach
:) dobrze się noszą

Są bardzo fajne, polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: mam 2

14 coral pop

Cud miód i orzeszki!

+ piękny cudowny koraloworóżowy kolor
+ karmelowy zapach
+ super napigmentowana
+ ekstra tania
+ wydajna
+ długo trzyma się na ustach (bite 4-5 godzin, oczywiscie odpowiednio nałożona, i można jeść i pić)

+/- najlepiej wygląda nałożona pędzelkiem
+/- trzeba mieć odpowiednio wypielęgnowane usta (nie muszą być idealne, ale suche skórki nie przejdą)

moja entuzjastyczna recenzja

Oceniam stosunkowo jasny, pomidorowo-(lekko) pomarańczowy odcień 14 Coral Pop.

Bardzo dobra szminka. Jej najważniejsza zaleta to według mnie trwałość: nie zbiera się w załamaniach ani kącikach ust, nie ściera na styku warg, lekko i równomiernie blaknie z czasem. Wytrzymuje w dość dobrej formie na moich ustach dwie-trzy godziny gadania i popijania z butelki, a co dla mnie super istotne, bo wybrałam kolor jaskrawy, odcinający się od naturalnego kolorytu warg - nie robi jakichś katastroficznych, paskudnych zacieków, nie zbiera się w placki czy plamy, słowem - bezpieczna.

Problemem jest nakładanie, bo szminka jest "tępa", średnio twarda, ale czy z pędzelka, czy ze sztyftu bezpośrednio - robi smugi, kryje nierówno, ale uwaga, jeśli trochę dokładniej ją wpracować, czy to pędzelkiem czy opuszkiem palca, krycie jest dobre. Nie jest to jednak szminka, którą w ciemno można przejechać po ustach i z marszu pokryć je na gładko (przynajmniej ja bym nie mogła). Nasycenie kolorem / napigmentowanie też mogłoby być nieco silniejsze (a może i nie? tak jak wspomniałam, ostatecznie kryje ładnie, długo i bez wypadków).

Mój odcień to bardzo efektowne, trochę retro, połączenie intensywnej czerwieni z koralem, czyli wóz strażacki pożeniony z pomidorem. Na stronie producenta jest 13 odcieni, dominują typu nude oraz beże, jest odcień mocno pomarańczowy, jest też - kupuję! - odcień mocno i czysto czerwony, nieco ciemniejszy niż mój. Mój nie ma drobinek ani metalicznego połysku, sądząc po fotkach producenta inne (z małym wyjątkiem beżowawej 06) też nie.

Szminka faktycznie nie szkodzi ustom. Nie wysusza, choć i jakoś spektakularnie nie nawilża. Ma neutralny, niewyczuwalny smak, bardzo lekki (owocowo-szminkowy) zapach. Opakowanie ok, ujdzie, tylko nie wiem czemu kolor szminki u podstawy ("końcówka" zatopiona w plastiku) jest w moim przypadku zdecydowanie inny (bardziej różowy) od szminki jako takiej.