Lirene Dermoprogram, Stop Cellulit, Antycellulitowy peeling myjący

Lirene Dermoprogram, Stop Cellulit, Antycellulitowy peeling myjący

Antycellulitowy peeling to skuteczny preparat myjący, wspomagający redukcję cellulitu.
Doskonale oczyszcza i odświeża skórę, pozostawiając ją jędrną, jedwabistą oraz przyjemnie pachnącą. Dzięki zawartości kompleksu kondycjonującego i gruboziarnistych drobinek złuszczająco - wygładzających, peeling zapewnia doskonałe wygładzenie skóry, poprawę jędrności i elastyczności.
Peeling antycellulitowy:
- zwiększa skuteczność kuracji antycellulitowych wspomaga redukcję cellulitu,
- doskonale usuwa martwy naskórek, pozostawiając skórę gładką i jedwabistą w dotyku,
- ujędrnia skórę i nadaje jej elastyczność poprzez pobudzenie mikrocyrkulacji,
- znakomicie przygotowuje skórę do przyjęcia kosmetyków pielęgnacyjnych.

wygładza, nie usunie celulitu

Bardzo dobry i ostry peeling. Wyczuwalny zapach pomarańczy, trochę chemicznej pomarańczy. Przy mojej wrażliwej skórze muszę uważać. Taki od czasu do czasu. Działa, bo skutecznie usuwa zrogowaciały naskórek, a ruchy masujące pobudzają krążenie. Stosowanie peelingu sprawia, że skóra jest gładsza. Nie usuwa cellulitu, co najwyżej poprawia krążenie. Przyjemny produkt o energetyzującym zapachu. Zamiast peelingu naturalnego z soli.

Kiedyś, gdy produkt był na fali, zużyłam chyba z 10 opakowań. Cała moja łazienka pachniała tym peelingiem. To był taki szał na te produkty. Dziś podchodzę z dystansem.

Pogromca cellulitu!

Dzięki temu peelingowi z pewnością poprawiłam swoją kondycję skóry! Z udziałem tego peelingu nie zabrakło masaży, dzięki czemu, mam co chciałam - skórę gladszą ciut jedrniejszą. Nie mogę powiedzieć, że pomarańczowa skórka znikła, ale jest z pewnością mniej widoczniejsza niż przed stosowaniem (tak samo z rostępami!)
Peeling jest bardzo wydajny, cudnie pachnie, jest gruboziarnisty, dzięki czemu aplikacja na skórę jest (moim zdaniem) przyjemna, bo usuwa zrogowaciały naskórek i nie tylko. Poza tym, cenię ten peeling za super cenę i ciekawy design - zawsze przyciągnie moją uwagę w drogerii!

Nie ma co się oszukiwać :)

Nie ma co się oszukiwać. Krem magicznie cellulitu nie zwalczy. :)
Ale za to jest to miły peeling. Konsystencja jest dość ciężka, ma mnóstwo ziarenek. Ładnie pachnie, w sam raz na lato :) Jest wydajny.
Podoba mi się, że lekko się pieni.
Bardzo dobrze pozbywa się starego naskórka, pozostawia skórę gładką i miękką, ale na zwalczenie cellulitu serio, nie dajnie się nabrać ;)

Dobry kosmetyk

Ten pelling lubie za zapach pomaranczy.Stosuje zamiast zelu pod prysznic.Ma duze ziarenka scierajace martwy naskorek,Dostepny w wiekszych marketach i rossmannach.Po uzyciu skora mega gladka,nie wiem jak z cellulitem bo poki co nie mam ;-)

GRUBOZIARNISTY

Jak na peeling myjący zawiera duże drobinki ścierające. Pachnie orzeźwiająco. Zdecydowanie nie zwalcza cellulitu. Jak na produkt drogeryjny - dość dobry, choć mało wydajny. Kiedyś używałam to kilka lat, teraz używam bardziej naturalnych produktów.

Kupiony w: U konsultantki

dobry peeling, cellulitu nie zwalcza

Ten peeling zdecydowanie nie jest pomocny w walce z cellulitem. Ale nie oszukujmy sie, żaden produkt w tym nie pomoże. Natomiast skóra po jego użyciu jest ujędrniona, nawilzona i gładziutka. Dobrze myje i nie przesusza skóry. Myślę, ze ilość ziarenek mogłaby być troche większa. Ma bardzo przyjemny i orzeźwiający zapach. Żeby wydostać reszty peelingu trzeba przeciąć opakowanie. Polecam każdemu kto szuka takiego rodzaju produktu.

Warto przetestować

Krem co prawda cellulitu nie redukuje jakoś spektakularnie ale chyba nikt nie wierzy, że sam krem może to zrobić. Jako uzupełnienie zdrowego stylu życia: diety, aktywności, suplementacji, picia wody jest bardzo pomocne ale robot za nas żaden krem nie zrobi.
Naprawdę mocno ujędrnia skórę, poprawia jej gęstość, poprawia wizualnie jej stan przez co nogi wyglądają szczuplej i lepiej, Wspomaga walkę i z nadwagą, z centymetrami miejscowo i z ujędrnieniem skóry.
Ma lekką konsystencję, dzięki której wchłania się w mgnieniu oka i czyni skórę gładką i jędrną. Wpływa również na jej nawilżenie. Ma przyjemny energetyzujący zapach

Nie najgorszy

Fajnie się sprawdza w kwestii nawilżenia, czy też ujędrnienia, więc nie oszukujmy się ale cellulitu nie zlikwiduje, niestety potrzebna dietka, mimo wszystko fajnie złuszcza naskórek, pięknie pachnie, drobinki ma takie średnie ale, to już nie przeszkadza, ładne opakowanie, produkt wydostaje się z tubki łatwo, ogółem nawet fajny i wart wypróbowania

Fajny kosmetyk - lubię do niego wracać

Zalety:
- ma bardzo gęstą konsystencję, dużo złuszczających drobinek, musująca formuła
- ma bardzo odświeżający zapach pomarańczy, który dodaje energii
- jest wydajny
- bardzo dobrze wygładza
- wspomaga leczenie cellulitu, ujędrnia skórę nadając jej jedwabistość
- wygodna tubka

Wady:
- lekko przesusza skórę

Peeling na 6+

Miłość od pierwszego zastosowania. :D
Nie wyobrażam sobie pielęgnacji swojego ciała bez udziału tego peelingu.

+ Świetnie myje
+ świetny skład - moja ulubiona złota alga i kofeina
+ idealnie wygładza skórę i sprawia, że jest miła w dotyku
+ rewolucyjnie ujędrnia
+ możemy pożegnać się z martwym naskórkiem
+ poprawia wygląd skóry, która wydaje się porządnie napięta, odświeżona i zdrowa
+ przyjemny, bardzo orzeźwiający zapach
+ brak parabenów
+ wygodna, higieniczna tubka. Na wykończeniu produktu łatwo ją przeciąć i wydobyć ostatnie "tchnienie" :D
+ cena przystępna dla każdej Pani :)

Uważam, że aby zadbać o likwidację cellulitu, należy się zdrowo odżywiać i ćwiczyć. Jednak ten peeling to doskonałe uzupełnienie całości i zdecydowanie pomaga, a co do tego byłam bardzo sceptycznie nastawiona, bo żaden inny produkt mi tak bardzo nie pomógł.

Baaardzo polecam!
Maddi

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Dwa

Lubię

Po raz setny rozpoczęłam walkę ze swoim lenistwem i zabieram się za siebie. Ten peeling dostałam akurat od mojej mamy, dla niej był za ostry.
No właśnie - nadaje się do masażu i doskonale złuszcza martwy naskórek. Ale drobinki są dość spore i ostre - zatem nie polecam dla wrażliwców. Zgodnie z zaleceniami producenta używam go co kilka dni, ale też nie wyobrażam sobie ścierać się tak dzień w dzień.
Przyjemnie, odświeżająco pachnie.
Co do pozostałych efektów - bez diety i ćwiczeń sam peeling na cellulit nie pomoże :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Dobry peeling.

Jestem zadowolona z tego peelingu. Ma ładny zapach, skóra po nim jest naprawdę gładka, ujędrniona i miła w dotyku, nie wysusza, ma poręczne opakowanie. Może nie zauważyłam działania antycellulitowego, ale i tak uważam ten peeling za naprawdę dobry. :)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.