E.L.F. Cosmetics, Eyebrow Stencil (4 szablony do stylizacji brwi)

E.L.F. Cosmetics, Eyebrow Stencil (4 szablony do stylizacji brwi)

Wielokrotnego użytku szablon do stylizacji brwi: pomaga nadać im idealny kształt i podkreślić charakter twarzy.
Szablon jest łatwy w użyciu i dostępny w czterech formach:
- Curved Arch,

inne
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Ułatwienie regulacji, dla tych co mają dwie lewe ręce :)

Nigdy sama nie potrafiłam sobie wydepilować brwi tak jak kosmetyczka klientce, zawsze było trudno, tu się wyrwało za dużo a tam było krzywo, brwi odrastały, a że mam ciemne to wszystko było widoczne.
Wybieram największy łuk z szablonu, ale pasuje jeszcze jeden, zamalowuje i wyrywam to co zbędne, świetna sprawa, wielkie ułatwienie.
Taka depilacja dwóch zajmuje z 15- 30 minut i jest efektowna, z szablonami robię to dla relaksu, bez szablonów było ze stresem.
Stylizuję potem brwi woskiem czy cieniem już bez szablonu, bo dobrze wydepilowana brew się sama układa.

Używam tego produktu od: 1 rok.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

Przydatne

Zawsze miałam problem z dokładną regulacją brwi.
Dzieki temu produktowi stało się to znacznie łatwiejsze.

//Zapraszam na mojego bloga.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Fajny gadzet

Dzieki tym szablonom w koncu moge sie cieszyc idealnym ksztaltem brwi. W opakowaniu znajdziemy 4 ksztalty brwi, wiec kazdy dopasuje cos dla siebie. Pomagaja zarowno w rownym zarysowaniu brwi, jak i regulacji. Wystarczy przylozyc szablon i zapelnic wyciete pole cieniem oraz usunac wlosy, ktore rosna poza polem tej "dziury". Polecam kazdemu, kto ma problemy z precyzyjna depilacja, nie wie jak nadac swoim brwiom fajny ksztalt i charakter. Szablony wykonane sa z miekkiego plastiku, wiec posluza dlugo. Do tego niska cena...nic tylko wyprobowac! Polecam!

Używam tego produktu od: ok. 1 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego :)

Pomocne :)

Bardzo pomocne moim zdaniem. :)
Kupiłam w promocji przy okazji większych zakupów. Podchodziłam do tego sceptycznie, a jednak się przydały. W środku mamy 4 różne szablony, dzięki którym można ujarzmić swoje niesforne brwi i nadać im ładny kształt. Co prawda czasami trzeba trochę się napracować, żeby nie przesadzić i żeby brwi nie wyglądały na przerysowane, ale po jakimś czasie dochodzi się do wprawy.

Ogólnie rzecz biorąc polecam.