Mrs. Potter's, Szampon do włosów farbowanych z ginkgo biloba i keratyną

Mrs. Potter's, Szampon do włosów farbowanych z ginkgo biloba i keratyną

Nowa wzbogacona receptura szamponu do włosów farbowanych zawiera ekstrakt z ginkgo biloba, który sprawia, że włosy są wzmocnione i zachowują połysk, keratynę odbudowującą strukturę włosów zniszczonych farbowaniem, filtr UV, który chroni przed promieniowaniem słonecznym powodującym zmianę koloru oraz nawilżający i wygładzający ekstrakt z dzikiej róży. Efekt: włosy są gładkie, lśniące i pełne koloru.

niewiele do ideału

Świetny szampon.

Ekonomiczne opakowanie,
niska cena,
dostępność (tesca, carefoury).
Przyjemnie pachnie,
kremowa konsystencja świetnie zapienia włosy
łatwo się spłukuje.
Szampon jest delikatny, łagodnie myje ale dokładnie.
Nie obciąża, włosy są sypkie na długo i nie przetłuszczają się (jak np po Isanie do włosów brąz).
Chroni kolor przed wypłukiwaniem, włosy są nieustannie błyszczące i miękkie, choć kolor z szamponetki powinien sie wypłukać 2 miesiące temu

Fajny, lekki szampon.

+ szampon jest lekki, nie obciąża włosów, nie przesusza włosów i przez to nadaje się do częstego stosowania

+dobra konsystencja, łatwo się aplikuje, całkiem dobrze się pieni

+lekki, przyjemny zapach

+nie jestem pewna czy chroni kolor przed wypłukiwaniem ale u siebie zauważyłam że z tym szamponem \'blond pozostaje blond\' i nie zamienia się w żółty (to pewnie zasługa dobrej farby ale po niektórych szamponach do włosów farbowanych ten blond wygląda lepiej, a po niektórych gorzej)

Minusów nie zauważyłam. To szampon który zawiera silikony ale nie jest typowym \'oblepiaczem włosa\'. Ma lekką formułę, jest tani i całkiem wydajny - polecam bo warto spróbować.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Bardzo mi przypadł do gustu :)

Po serii "agresywnych" szamponów postanowiłam sięgnąć po jakiś, który ma w składzie silikony, aby doraźnie pomóc moim włosom, żeby nie wyglądały tak kiepsko (przesuszone). Jako że mam rozjaśniane włosy, wybrałam szampon do włosów farbowanych.

Plusy:
+ po umyciu włosy wyglądają dobrze, są błyszczące, + szampon nie przesusza włosów,
+ ogólnie zauważyłam poprawę kondycji włosów (choć oczywiście nie używałam samego szamponu, zawsze po myciu użyję jakiejś maski lub odżywki),
+ przyjemny zapach,
+ fajna lekko kremowa konsystencja,
+ duże opakowanie (tanio wychodzi, bo szampony z innych firm mogą mieć tę samą cenę, a miec opakowania np. o połowę mniejsze).

Minusy:
- trzeba użyć większej ilości szamponu, aby dokładnie umyć włosy (nie pieni się jakoś rewelacyjnie), przez co dużo się go zużywa.

Szampon spełnił moje oczekiwania, chętnie kupię go w przyszłości raz jeszcze.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie