Real Techniques, Kabuki Brush 01409 (Pędzel kabuki 2 w 1 składany)

Real Techniques, Kabuki Brush 01409 (Pędzel kabuki 2 w 1 składany)

Pędzel o ultra miękkim syntetycznym włosiu typu taklon umożliwiającym uzyskanie perfekcyjnego i nieskazitelnego makijażu HD. Dzięki niemu bez problemu pokreślisz policzki, a także nałożysz puder.
Kabuki Brush można używać na dwa sposoby, w zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć. Można nałożyć nim puder lub rozkładając go - profesjonalnie wykonturować twarz. Rozłożony świetnie sprawdzi się również do omiatania twarzy i usuwania nadmiaru pudru.

kwintesencja miękkości

Jak większośc pędzli Sam Chapman, ten również jest niesamowicie miękki. Była to pierwsza rzecz, która bardzo mnie w nim urzekła. Mogła bym dotykac nim twarzy za każdym razem, gdy robię makijaż i nigdy mi się to nie znudzi. Od typowego kabki , różni się z pewnością kształtem. Nie jest klasycznie zaokrąglony, tylko ścięty jak pędzle do różu. Dodatkowo rozkłada się na pół, co może ułatwic nam pracę przy modelowaniu twarzy. Osobiście używam go do rozcierania granic między brązerem, a różem. Sięgam po niego również wtedy, gdy rankiem zagapię się nieco i na moich policzkach wyląduje fantazyjnie ogromna ilośc różu. Wtedy fantastycznie go rozciera i "usuwa" nadmiar kosmetyku. Z pewnością każda kobieta znajdzie dla niego swoje zastosowanie.
Bardzo łatwo się go czyści, schnie zazwyczaj całą noc, gdy wieczorem robie mu kąpiel. Włoski trzymają się na miejscu. Nie odkształca się. Jest dla mnie bardzo wygodny w użytkowaniu. Polecam go tak jak większośc pędzli RT :)
Pół gwiazdki mogę mu odjący tylko za dostępnośc online.

Ilość zużytych opakowań: pierwszy pędzel