Nivea, Lip Care, CareGloss & Shine, Błyszczyk do ust (różne odcienie)

Nivea, Lip Care, CareGloss & Shine, Błyszczyk do ust (różne odcienie)

Błyszczyk NIVEA CareGloss & Shine nadaje ustom promienny blask i intensywnie je pielęgnuje. Nabłyszczająca i odżywcza formuła zawiera pielęgnujący olejek z orzeszków Macadamia, cenną witaminę E oraz pigmenty rozświetlające. Nadaje ustom piękny blask i podkreśla promienny wygląd. Dzięki naturalnemu woskowi z liści Kandelila sprawia, że usta są gładkie i nie kleją się. Skutecznie pielęgnuje i chroni. Nie zawiera konserwantów, przebadany dermatologicznie.

Odcienie: transparentny, czekoladowy, różowy.

Skład: Polyisobutene, Octyldodecanol, Hydrogenated Polydecene, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Candelila Cera, Silica Dimethyl Silylate, C18-38 Alkyl Hydroxystearoyl Stearate, |Polyglyceryl- Diisostearate, Squalane, Macadamia Ternifolia, Tocopheryl Acetate, Simmondsia Chinensis, Mica, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Glycryl Stearate, Aqua, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Parfum, +/-[CI(77891, 75470, 77491, 77499)]

Cena: 10 zł / 10 ml

hmmmmm

mialam kolor rozowy. Jako ze u mnie go nie ma zamowilam na ebayu od sprzedawcy z Holandii. Wszystko super, kolor rozowy ktory lekko podkreslal moje usta. Bez drobinek, ladny polysk i nawet dobra konsystencja, ale tego szczypania nie daruje. Peobowalam sie przekonac i uzywalam. Robilam rzerwy i wracalam z nadzieje ze cos sie zmieni i ciagle to samo. Przez to blyszczyk Nivea lezal, a ja uzywalam innych. Bardzo sie zawiodlam. Szkoda tych ok 6 euro ktore na niego z przesylka wydalam.

Używam tego produktu od: jakis czas
Ilość zużytych opakowań: ledwo napoczete pierwsze

Miałam transparentny

Ładnie nabłyszcza, nawilża, dba o skórę ust, ładnie pachnie i nie wysusza. Całkiem trwały, jeśli nie oblizuje się ust i nie klei za mocno. Uwielbiam:))

Nie dla mnie

Kupiłam ten błyszczyk ponieważ spodobał mi się naturalny kolor. Poza tym chciałam mieć kosmetyk do ust, który jednocześnie je ochroni, ale i zapewni bardziej widoczny makijaż niż pomadka ochronna.
Niestety rozczarowałam się. Największą wadą tego kosmetyku jest to, że po nałożeniu na usta powoduje nieprzyjemne pieczenie, szczypanie. Byc może mam alergię na których ze składników, stąd taka reakcja, ale coś takiego przytrafiło mi się po raz pierwszy i nie potrafię tego wyjaśnić. Próbowałam kilka razy, za każdym razem to samo.
Nie podoba mi się również zapach, strasznie sztuczny, chemiczny, bardzo nieprzyjemny.
Konsystencja gęsta, kremowa, wystarczy odrobina, aby pomalować usta.
Efekt jaki daje jest bardzo ładny. Ten kolor akurat lekko rozjaśnia usta, zapewnia dość mocny połysk, ale całość wygląda naturalnie.
Trwały, wytrzymuje ok. godziny, pod warunkiem, że powstrzymujemy się od jedzenia czy picia.
Piękne opakowanie, aplikator w formie dzióbka, wygodnie się nakłada.
Wydajny, mimo małej pojemności. Naturalne kolory do wyboru.
Błyszczyk dobry, ale zraził mnie do siebie nieprzyjemnym uczuciem szczypania. Ponownie nie kupię.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 roku

Superanckie!

Używałam parę lat temu. Miałam różowy (dwa razy) i jeden raz odcień naturalny. Obydwa były super, ale wolałam ciut bardziej różowy, bo mocniej akcentował moje blade usta.

Ogólnie:

- błyszczyki nadawały ładny połysk
- były gęste i przez to trwałe na ustach
- nie lepiły się mocno
- regenerowały przesuszone usta (!!)
- dobre na zimę i lato
- zapachy raczej neutralne
- trochę drogie jak na takie małe błyszczyki z Nivea

Dziś już ich nie ma (dokładnie tych samych, bo są nieco inne), więc już ich nie kupię. Trochę szkoda. Ale miłe wspomnienia zostały.

Używam tego produktu od: kiedyś przez ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: trzy całe

OK

Używałam różowej wersji tego błyszczyku.
Miał on ładny kolor, który ślicznie podkreślał usta.
Błyszczyk nabłyszczał, ale nie miał w sobie nachalnym brokatowych drobinek.
Troszkę sklejał usta, co stanowiło spory problem przy wietrznej pogodzie, gdy włosy okropnie przyklejały się do ust.
Na ustach utrzymywał się dość długo. Był wydajny.
Opakowanie poręczne, idealne do schowania w kieszeni.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Ulubiony :)

Jestem mu wierna już od kilku lat, najczęściej kupuję ten różowy albo naturalny, czasami też wersję "powiększającą usta". Ma wszystkie cechy idealnego błyszczyku - łatwo się aplikuje, nawilża, nie klei się, ładnie pachnie, pięknie podkreśla usta. Minusem jest dość wysoka cena i (mam wrażenie) malejąca z roku na rok objętość tubki...Nie mniej jednak jest cudowny:)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Bardzo dobry :]

Miałam transparentny, bardzo dobrze wspominam go.
+ długo utrzymywał się na ustach
+ wydajny
+ ładnie pachnie
+ lekki
+ nie wysusza ust
+ lekki połysk

+/- trochę klei się

- bez smaku
- opakowanie

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Bardzo fajny :)

Mam odcień transparentny, który w rzeczywistości nadaje moim ustom taki lekko brzoskwiniowy kolorek. Bardzo lubię ten błyszczyk. Moim zdaniem, jak za taką cenę to jest bardzo dobrej jakości. Dość długo utrzymuje się na ustach i jest wydajny. Jak najbardziej polecam ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

KWC!!!

zacznę od tego, że nie cierpię błyszczyków! może miałam pech bo te które miałam strasznie się kleiły, były gęste i ogólnie do bani. ten jest inny! mam odcień transparentny (ładna brzoskwinka)

plusy:
+nawilża
+pachnie pięknie
+ładnie błyszczy
+długo się trzyma
+nie klei się
+idealna konsystencja
+przyzwoita cena
+b. wydajny

minusów brak!

Taki zwykły

Na początku zaznaczę, że nie używam błyszczyków i szminek, bo nie lubię, jak mi się usta świecą albo mają nienaturalny kolor. To jest jedyny błyszczyk, którego używam. Cena (12-13zł) jest moim zdaniem wygórowana, ale nie używam go na tyle często, żeby kończył się szybko. Trochę klei usta, ale to nie przeszkadza. Z trwałością też jest różnie- pewnie jak każdy się ściera albo wysycha. Plusem dla mnie jest przede wszystkim to, że kolor jest naturalny, taki jasny róż. Nie ma też typowych brokatowych drobinek, chociaż "coś" rozświetlającego posiada i dlatego ładnie odbija światło. No i zapach- trochę chemiczno-owocowy, ale nie odpycha :)

Ilość zużytych opakowań: trochę 1

całkiem ok

Całkiem fajny błyszczyk, lekko lepiący, ale to nie pzreszkadza. Delikatny zapach i nienachalny wygląd. Jest raczej naturalny, taki do codziennego makijazu. Nie wysusza ust, calkem dobzre radzi sobie z nawilzaniem. Moze kiedys jeszcze kupię, ale nie wiem

Używam tego produktu od: 3 misiace
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Fajniusi

Miałam różowy, zabrała mi mama :) Ogólnie ma fajną konsystencję i długo utzrymuje się na ustach. Kolor naturalny, czyli taki jak lubię najbardziej, z lekkim połyskiem. Polecam

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:0,5