Neutrogena, Formuła Norweska, Deep Moisture Comfort Balm (Głęboko nawilżający balsam)

Stworzony do pielęgnacji wrażliwej, suchej skóry. Może być stosowany do twarzy i ciała. Przynosi natychmiastowe uczucie komfortu, zapewniając 24-godzinne nawilżenie i ochronę. Unikalna, szybko wchłaniająca się formuła przynosi natychmiastową ulgę, pozostawiając skórę doskonale miękką i świeżą. Nie pozostawia tłustej warstwy. Testowany dermatologicznie. W wygodnym słoiczku z nakrętką.

wrażliwa, sucha
w słoiczku
ochronne, zimowa ochrona, nawilżające, regenerujące
uniwersalne
bogate
emulsja
> 100ml

Bardzo dobry balsam

Przetestowałam juz bardzo duzo balsamow i myślę, że ten jest jeden z lepszych. Ma bardzo przyjemny zapach, dobrze nawilża skórę. Jest ona nawilżona nawet rano, gdy balsam był stosowany na noc. Szybko sie wchłania.

Neutralna Neutrogena - czyli produkt dla każdego !

Podobno jak coś jest do wszystkiego (jest uniwersalne) to jest do niczego — ale nie w tym przypadku. Głęboko nawilżający balsam od Neurogeny jest nie tylko dla Ciebie, jest dla całej Twojej rodziny, nawet dla najmłodszych domowników. Balsam ma lekką kremową konsystencję, szybko się wchłania. Przy regularnym stosowaniu widoczna jest poprawa jakości skóry i nawilżenia. Produkt jest bardzo wydajny, a opakowanie ekonomiczne.

jest ok

Ten balsam jest bardzo fajnym kosmetykiem.
Dobrze nawilża skórę.
Szybko się wchłania.
Ma neutralny zapach, dzięki czemu "nie kłóci się" z dezodorantami/perfumami.
Jest sprzedawany w dużym opakowaniu.
Tani, łatwo dostępny produkt.
Nie wykluczam ponownego zakupu.

Neutrogena, Formuła Norweska, Deep Moisture Comfort Balm

Balsam ten jest jednym z moich ulubionych kosmetyków. Wspaniale nawilża i szybko się wchłania. Nie pozostawia na skórze tłustego filmu, który można by czuc przez cały dzień. Skóra natychmiast staje się odżywiona. Jedynym minusem może być zapach. Poręczny pojemnik z kosmetykiem. Cena adekwatna co do jakości. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu.

kocham go miłością szczerą :D

Jest cudny! Gładzi cudownie mnie po twarzy z samego rana i wieczorem przed snem. Wspaniale działa na niemal każdą partię ciała - dekolt, szyja, dłonie... Jest boski, delikatny, dobrze nawilża i koi moją skórę. Świetnie się wchłania i nie przykleja się, nie błyszczy się. Co tu dużo gadać, przyjmuję go całego jaki jest :)

Zamiennik balsamu nawilżającego

Podebrałam ten krem mamie, bo tak mi się spodobał. ;-) Duża pojemność aż 200 ml na tak małe opakowanie robi wrażenie i zajmuje mało miejsca w łazience. Plastikowy słoiczek jest lekki i mieści naprawdę dużo kremu.

Ma kremową, białą konsystencję, a do tego cudownie, delikatnie pachnie. Zapachu nie czuć później w ciągu dnia, dzięki czemu nie gryzie się z perfumami czy innymi kosmetykami. Ten krem to dla mnie tak naprawdę balsam nawilżający tylko w innej formie, w innym opakowaniu. Bardzo go lubię, jak i całą biało-granatową serię z Neutrogeny.

Ja używam tego kremu tylko do ciała i służy mi jako zastępca balsamu. Świetnie sprawdza się po depilacji, łagodząc i kojąc skórę. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej czy tłustej warstwy. Nawilża i pielęgnuje skórę już po pierwszym użyciu. Ciało jest gładkie i przyjemne w dotyku. Nie ma nic lepszego niż posmarowane nogi tym kremem po depilacji ;-)

Genialny!

Szukałam kremu do twarzy na wyjazd na narty (czyli wytrzymałego na silne mrozy). Dzięki wizaz.pl znalazłam kilka ciekawych propozycji. Zakupiłam trzy różne z pośród wizaz'owych ofert. Pierwszy to krem na zimę Bambino (bardzo ciężki i tłusty, pewnie idealny dla dzieciaczków), drugi to krem z serii Wintercare (ten sprawdził się świetnie na nartach, ponieważ był idealnie tłusty, twarz się nie świeciła aż tak bardzo, i był bardzo wytrzymały na mróz i wiatr a aplikowałam go na wcześniej nałożony na twarz balsam Neutrogeny). I właśnie trzecim wybranym przeze mnie produktem był balsam Neutrogeny, który okazał się strzałem w dziesiątkę w codziennej pielęgnacji mojej twarzy.
Od trzech tygodni używam go codziennie rano i wieczorem. Świetne się wchłania, twarz się nie świeci, nie jest przesadnie tłusta a wisienką na torcie jest to, że idealnie sprawdza się pod mój podkład do twarzy. Miałam wieczne problemy z wyskakującymi chrostkami . Odkąd używam tego balsamu, wygląda na to że problem zniknął.
Wiem, że wydaję się to trochę dziwne żeby kremować twarz balsamem ale po przeczytaniu rad wizaz'owiczek , które wcześniej już przetestowały ten produkt na swoich twarzach, nie żałuję że sama zaczęłam go stosować.
Kilka razy użyłam go też na całym ciele i też byłam zadowolona (mam po prostu inny ulubiony balsam Nivea 72h).
Podsumowując „Głeboko nawilżający balsam Neutrogeny”, świetnie się wchłania, doskonale nawilża, ma idealną formułę, jest nie za lekki i nie za ciężki, bardzo wydajny, sprawdza się przy mroźnej temperaturze w warunkach miejskich i idealnie regeneruje skórę nocą. I co najważniejsze, pomógł mi w zwalczeniu pojawiających się wyprysków na twarzy!!!
Dzięki wizaz i dzięki dziewczyny za wasze recenzje. Ja już chyba znalazłam swój krem idelany :)))

Głęboko nawilżający balsam Neutrogena

Balsam idealnie pasuje do mojej skóry, rzadko kiedy używam tego samego produktu do nawilżenia ciała oraz twarzy, ponieważ żaden produkt do tej pory nie spełniał moich oczekiwań oraz nie pasował do potrzeb. Balsam od Neutrogena świetnie sobie z tym radzi. Lekka kremowa konsystencja, dobrze, szybko się wchłania, nawilża, ma delikatny przyjemny zapach, wydajny.

Mega

Stosowałam go tylko do ciała, bo przy problematycznej cerze bałam się nakładania go na twarz. Balsam bardzo dobrze nawilżał, przesuszona skóra podczas zimy szybko wróciła do normy. Dość wydajny, szybko się wchłaniał. Bardzo ładny zapach.

super!

Ten balsam jest rewelacyjny, wchłania się expressowo oraz wystarczy niewielka ilość by rozprowadzić go po całym ciele. Cena jest w miarę dobra i dostępność też. Pewnie kupię go ponownie i to nie raz.

Przyjemny balsam

Balsam jest delikatny, dobrze nawilża jednak dla mojej baaaardzo suchej skóry nie jest wystarczający. Potrzebuje ona nieco cięższej formuły, która mocniej ją natłuści. Jednakże produkt szybko się wchłania, ma ładny zapach i jest wydajny. Polecam

Najlepszy!

Mam mieszaną cerę w kierunku tłustej z suchymi skórkami. Testowałam naprawdę wiele kremów, ale większość mnie zapycha lub z kolei przesusza. Ten prosty krem nie zawiera parafiny (co jest bardzo rzadkie), ani innych zapychaczy. Idealnie nadaje się pod makijaż.