Lacote, Guam, Algascrub (Peeling energetyzujący do ciała)

Lacote, Guam, Algascrub (Peeling energetyzujący do ciała)

Peeling do ciała o właściwościach nawilżających, odżywczych i tonizujących. Intensywnie ujędrnia ciało i wspomaga redukcję cellulitu. Zawiera sól morską, algi guam, olejki (z jojoby, kiełków pszenicznych, słodkich migdałów), a także cenne, skutecznie relaksujące olejki aromaterapeutyczne. Idealnie wspomaga zabiegi Guam, jest również zalecany przy innych zabiegach wyszczuplających oraz dietach. Naturalne składniki peelingu sprawiają, iż skóra staje się niezwykle delikatna, nawilżona i ujędrniona.

peeling solny
nawilżający, ujędrniający
w słoiku
zapachowa
gruboziarniste

Peeling do ciała jest świetny

Peeling do ciała jest świetny. Z porzyjemnością go używam i widzę efekty. Skóra jest widocznie jędrniejsza i ładniejsza. Bardzo przyjemnie pachnie Szkoda, ze tak nieznany.

REWELACJA

Żaden peeling kupny czy domowy nie zdołał poradzić sobie z szorstkością na pośladkach i tylnej części ud. Ten produkt poradził sobie z problemem w 2 tygodnie. Jest mocno szorstki dlatego pod niego stosowałam żel z serii guam. Byłam w szoku gdy po ponad 3 ms okazało się, że na tylnej częsci ud zniknal podskórny cellulit, z którym się już pogodziłam i nawet z nim za bardzo nie walczyłam. Obecnie stosuje kosmetyki na całe uda, bo warto! Chciałam pozbyć się "gęsiej skórki", pozbyłam się w pakiecie cellulitu, z którym nic sobie nie radziło.

BARDZO WYDAJNY

Używam tego produktu od: 4 ms
Ilość zużytych opakowań: 1 op. 500 ml

super!

Najlepszy peeling jaki miałam.Dokładnie ściera martwy naskórek powodując,że skóra jest bardzo gładziutka.
Jest to bardzo silny kosmetyk,ma granulki soli morskiej.
Mam problemy z naczynkami na nogach,więc nie mogę rozgrzewających kosmetyków używać.Ale ten peeling bardzo przyjemnie chłodzi.Jest doskonałym uzupełnieniem błotka:)

Ilość zużytych opakowań: 2 duże