Revlon, Skinlights, Face Illuminator Lotion (Emulsja rozświetlająca)

Revlon, Skinlights, Face Illuminator Lotion (Emulsja rozświetlająca)

Beztłuszczowa emulsja rozświetlająca.
Zawiera minerały odbijające światło: różowy kwarc, topaz, masę perłową , które powodują "filmowy efekt optycznego wygładzenia".
Wszystkie produkty są beztłuszczowe, posiadają filtr SPF15.
Chroni skórę przed szkodliwym wpływem środowiska.
Zawiera witaminy A, E i C.
Ujednolica cerę.
Zalety:
- Natychmiast podkreśla cerę, bez kryjącego filmu.
- Przy regularnym stosowaniu wyrównuje karnację.
- Skóra jest promienna i rozświetlona.

taki sobie

Perlowa emulsja o konsystencji fluidu, nie nadaje sie, by ja stosowac na cala twarz, raczej do podkreslenia niektorych jej partii, np kosci policzkowych. Nalozona na wieksza powierzchnie twarzy daje efekt tlustej skory. Efekt rozswietlenia polega chyba wylacznie na blyszczeniu sie tej perlowej emulsji, moim zdaniem nie o to w makijazu rozswietlajacym chodzi. Odradzam zakup osobom o tlustej cerze.

Ok, ale bez zachwytów

Po przeczytaniu recenzji na KWC spodziewałam się kosmetyku - cudu i choć ta emulsja bardzo mi się podoba, to jednak nie jest cudem;)
Opakowanie jest bardzo wygodne i praktyczne, a do tego duuuuże - jedna tubka wystarcza na bardzo długo, nawet przy codziennym użytkowaniu.
Gama odcieni jest wystarczająca (choć zaskakująca - ja jako dość bladolica w kolorze 02 wyglądałam trupio, odcień 03 pasuje idealnie) do tego emulsja śwetnie stapia się ze skórą. Niespecjanie wierzę w pielęgnacyjne właściwości kosmetyków kolorowych - ale jako posiadaczka suchej skóry z zadowoleniem stwierdzam, że nie wysusza ani troszke, może nawet odrobinę nawilża, nie powoduje łuszczenia.
Nie daję większej ilości gwiazdek z trzech podowów - bo nie uważam by dawała aż tak spektakularne efekty. Troszkę nabłyszcza, rozświetla (duży plus za nienachalny efekt rozświetlenia i brak brokatu) mam wrażenie, że nawet trochę podkreśla niedoskonałości skóry...
Inne minusy - troszkę się waży po paru godzinach i największy - nie mogę stosować jej pod oczy, pod łukiem brwiowym itd. - mimo, że nie mam skłonności do alergii i podrażnień, po zastosowaniu w tych miejscach niemiłosiernie łzawią mi oczy.

No świetna po prostu :D

Nie przepadam za roświetlaczami w kremie, ale ta emulsja jest świetna. Nałożona na twarz (całą) delikatnie rozświetla maleńkimi, złotymi drobinkami miki, ale nie nabłyszcza. Nadaje się znakomicie nawet do tłustej cery (oil free), często nakładam ją samą, bez podkładu. Nadaje promienny wygląd, ale twarz nie świeci się wcale jak latarnia - efekt jest raczej naturalny, nie tak mocny, jak przy użyciu sypkiego pudru z tej serii (choć to oczywiście kwestia indywidualnych upodobań - jeśli komuś blask wyda się przesadny, łatwo go przytłumić pudrem matującym).

Mam najjaśniejszy odcień 01 "Natural Light", świetny dla bladolicych, choć na pierwszy rzut oka raczej ciemny. Emulsja jest wydajna, o dość płynnej konsystencji i świeżym zapachu (limonka z goździkami?). Nie podrażnia i nie uczula, choć nie jest to preparat <i>stricte</i> pielęgnacyjny i wolałabym, żeby miała nieco prostszy skład. Wytrzymuje na twarzy cały dzień.
Opakowanie nie bardzo mi się podoba - ta beżowa tuba wygląda raczej tandetnie, ale brawo za pompkę. No i trzeba pamiętać, żeby ją porządnie wstrząsnąć przed użyciem. ;)

Bardzo dobra ale............

Musze powiedziec ze ta emulsja jest bardzo dobra,niewiem czy kiedykolwiek powroce do starego podkladu(no moze bede ja z nim mieszac)ladnie sie rozprowadza, nie blyszczy sie tak bardzo jesli nalozy sie troszeczke, cera jest taka ozywiona,wygladzona i nawilzona.naprawde warto sprobowac :) I ladnie pachnie :)

Update:Niestety musze zmniejszyc ilosc gwiazdek.Emulsja u mnie lezy myslalam ze bede jej uzywac ale niestety cos mi w niej nie pasuje,chyba wiem co : kolor kupilam go bez przetestowania,wydaje mi sie ze powinnam wybrac odcien jasniejszy,nie do mojej karnacjii niestety-nie da jej sie uzywac w duzej ilosci,na poczatku bylam zachwycona ale po uzyciu jej kilka razy zdecydowalam sie ze efekt mi sie nie podoba.

Zapychacz jakich malo

Niestety to najlepszy zapychacz jaki znam - patrz sklad.
Nakladam go - buzia wyglada pieknie. Jest rozswietlona i wyglada bardzo zdrowo. Niestety to co sie dzieje nastepnego dnia jest przeciwienstem.
Wysypka i niezdrowy wyglad w moim przypadku murowane.

Sliczny efekt!

Ja rowniez podziele zachwyt pozostalych recenzentek! Mam odcien 01 Golden Light, ktory nadaje cerze sliczny promienny wyglad.
To kosmetyk naprawde wart kupienia!Polecam

rewelacja

Kupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami :) I właściwie powinnam powtórzyć wszystko co poprzedniczki. Rewelacja! Promienny wygląd. Polecam bardzo!

sekrecik

To moj maly sekrecik promiennego wygladu... Ja nakladam ja na nawilzona kremem twarz, a miejsca, ktore nie powinny sie swiecic matuje pudrem w kamieniu. Efekt jest rewelacyjny - cera wyglada swiezo i naturalnie. Sprawdza sie szczegolnie na bezproblemowej, lekko opalonej buzi. Probowalam mieszac ja z podkladem i nakladac na cala twarz, ale ten sposob sie nie sprawdzil- buzia zdecydowanie za bardzo sie swiecila. Coz, nie trzeba przeciez rozswietlac wszystkiego... Poza tym emulsja przepieknie pachnie i nakladanie jej to czysta przyjemnosc. Opakowanie jest poreczne i wydaje. Ogolnie bardzo polecam, bo to naprawde niepowtarzalny kosmetyk!

niebywały blask

To mój kolejny, nieplanowany zupełnie zakup, ale jaki wspaniały :D Mam odcień 03.
Emulsja jest rewelacyjna. Ukrywa zmęczenie oraz szarą, ziemistą twarz. Super sprawdza się w połączeniu z podkładem. Nie przetłuszcza cery i trzyma się prawie cały dzień. Rewelacyjna na okres wiosenny.
Osobiście uwielbiam stosować ją na podkład, podkreślający wybrane partie twarzy - policzki ,skronie.
Ogromne opakowanie i wygodny, higieniczny dozownik to kolejne zalety tego produktu.

Używam tego kosmetyku od 3 tygodni
ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

coś wspaniałego

Mam odcień 02 Pink Light.Zacznę od tego,że sceptycznie podchodzę do wszelkich rozświetlaczy stosowanych pod podkład.Ta emulsja całkiem zmieniła moje podejście ;) Niesamowicie rozświetla i nabłyszcza twarz,która zyskuje wspaniałą gładkość i zdrowy połysk.Efekt utrzymuje się nawet po nałożeniu podkładu,cera jest świeża i satynowo gładka.W duecie z sypkim pudrem Skinlights jest niepokonana!!!

Moja tajemnica...

wiecznie świerzego wyglądu :D Koleżanki mi się dziwią jak ja mogę tak promiennie wyglądać rano po całonocnej balandze ;) A to nie moja zasługa, tylko właśnie tej emulsji ! Jest ona ZNAKOMITA !!! Wszystkie ohy i ahy jak najbardziej na miejscu ;)
Emulsja sama w sobie pięknie pachnie, jest szalenie wydajna, nie droga, dozownik bardzo higieniczny ... a efekt murowany ;)
Nakładam czasami bezpośrednio na buzie ( jeśli nie mam na niej żadnych niespodzianek ), ale najczęściej na wybrane partie twarzy, na podkład.
Myślę jednak, że emulsja się nie sprawdzi u cer tłustych. Ja ją uwielbiam :) A w duecie z pudrem sypkim tej firmy ... mmmm ;) To co pudernice lubią najbardziej :D

świetny !

Naprawde doskonały produkt ! Zgodnie z obietnicami producenta twarz wyglada cały dzień promiennie, zdrowo i bardzo ładnie :) Trzyma sie przez cały dzień - nie spływa nawet w upał, bardzo ładnie pachnie, super wygodne opakowanie a wydajność niesamowita ! Buźka wygląda naprawdę świerzo cały dzień - używam czasem bezpośrdnio na twarz, bez podkładu i naprawdę ekstra efekt :) Uwielbiam całą serie skinlights - bardzo polecam !