Oriflame, Tender Care (Krem uniwersalny)

Oriflame, Tender Care (Krem uniwersalny)

Zawiera wyciąg z plastra miodu oraz olejki roślinne. Cudownie koi skórę, przywraca jej miękkość i gładki wygląd. Idealny do pielęgnacji miejsc szczególnie narażonych na wysuszenie i pierzchnięcie.

regenerujące, nawilżające, ochronne, wygładzające
zapachowa
w słoiczku
wazelina, balsam do ust

Bardzo dobrze nawilża

Bardzo dobrze nawilżający krem bardzo go polecam każdej kobiecie. Uwielbiam go ponieważ noszę go zawsze ze sobą tam gdzie jest najbardziej potrzebny,
Konsystencja bardzo przyjemna i zapach też. Fajnie się wchłania i pozostawia uczucie jędrnej skóry.

Zawsze mam zapas ;)

" Miodzik " towarzyszy mi od kilku dobrych lat.

Zawsze mam jakiś w zapasie, jak nie tek klasyczny to jakiś zapachowy. Na żadnym z nich nigdy się nie zawiodłam.

Krem pomimo małego opakowania jest bardzo wydajny, świetne nawilża usta oraz suche miejsca na skórze, czy skórki przy paznokciach. Jest bardzo pomocny zimą.

Polecam każdemu kto go jeszcze nie zna!

Kultowy produkt z katalogu

Założę się ze każda z nas chociaż raz spotkała się ze stroną katalogu oriflame z tym produktem. Mimo że do produktów sprzedawanych przez konsultantki podchodziłam dość sceptycznie to pamietam jak pare dobrych lat temu koleżanka namówiła mnie aby jednak dać szanse i przekonać się na własnej skórze.. a raczej ustach :) i jakieś było moje zdziwienie po paru zastosowaniach jak ten balsam świetnie się sprawdza. Moje usta miały zdolności do pękania, momentami sprawiało to ból i duży dyskomfort. Ten balsam pomógł mi się z tym uporać, a co więcej skończyło się na stałym zamówieniu u kolezanki, aby nigdy przypadkiem mi go nie zabrakło. Polecam z czystym sumieniem! Warto spróbować!

Cudeńko

Mały, niepozorny produkt, który zawsze nosze przy sobie. Świetnie nawilża i odżywia usta.
Oprócz tego stosuje go na skrzydełka nosa kiedy mam katar i są zdarte od nadmiaru pocierania go chusteczkami. Cudownie je regeneruje! Nawet mój chłopak uwielbia balsam w tej formie!????❤️❤️
Nie ma drażniącego zapachu.
Jego komfortowe i lekko połyskujące wykończenie nadaje ustom eleganckiego i zdrowego wyglądu. Lubię go łączyć z kolorowymi produktami do ust, wtedy uzyskuje spójny i komfortowy makijaż.
Zgrabne i szczelne opakowanie, które nie pozwala na ewentualne otworzenie w torebce czy kieszeni.

Kupiony w: U konsultantki

Zawsze mam go na toaletce

Krem ten możemy stosować do całego ciała. Należy on do produktów uniwersalnych i faktycznie sprawdzi się w każdej sytuacji.
Jego opakowanie jest bardzo ciekawe i fajnie prezentuje się na toaletce.
Działanie oceniam na 5+, zastosowany na suche partie skóry faktycznie nawilża, odżywia i regeneruje.
Dość szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.

Klasyk

Tender Care to krem uniwersalny, który można stosować na różne sposoby. Niezależnie od tego, czy potrzebuję nawilżenia suchych warg, kojącej pielęgnacji skórek wokół paznokci, czy odrobiny balsamu na suche łokcie, ten produkt zawsze mi pomaga. Jego formuła jest niesamowicie bogata i dobrze nawilżająca, dzięki czemu skóra staje się miękka i elastyczna.

Jednak muszę przyznać, że jedynym minusem Tender Care jest opakowanie. Gdy tylko produkt zbliża się do końca, staje się trudno go wydobyć z dna słoiczka, a jest to szczególnie frustrujące, gdy posiadam długie paznokcie. Muszę wkładać paznokieć do wnętrza słoiczka, aby wyjąć resztki kremu, co może być niezwykle uciążliwe i niewygodne.

Pomimo tego niedogodzenia, ciągle wracam do Tender Care ze względu na jego skuteczność i wszechstronność. Jego delikatny, neutralny zapach i natychmiastowe uczucie odżywienia sprawiają, że czuję się naprawdę zadbana. Poza tym, dzięki temu niewielkiemu słoiczkowi, mogę go zawsze mieć przy sobie w torebce, gotowy do użycia w każdej chwili.

Podsumowując, Oriflame Tender Care to klasyk od lat, który kocham za niezawodne właściwości. Mimo niewielkiego rozmiaru opakowania, jego formuła nadal spełnia moje oczekiwania. Jeśli masz długie paznokcie, być może będziesz musiała się trochę namęczyć, aby wydobyć resztki produktu, ale jestem pewna, że warto. Polecam go wszystkim, którzy szukają wielozadaniowego kremu, który zadba o ich skórę w każdej sytuacji.

Małe i poręczne opakowanie w formie żółtego, małego słoiczka ze złotymi elementami wygląda bardzo elegancko chociaż wolę sztyfty. Balsam ma gęstą konsystencję o żółtej barwie. Pięknie pachnie marakują. W składzie znajdziemy wyciąg z plastra miodu i olejki roślinne. Opakowanie nie należy do zbyt higienicznych, a jeśli ktoś ma długie paznokcie pod koniec produktu może mieć problem z jego wyciągnięciem. Ja do tego celu używam patyczków higienicznych. Po użyciu na ustach, gdyż używałam go tylko i wyłącznie jako balsam do ust nie lepi się i jest komfortowy w noszeniu. Fajnie koi usta i świetnie nawilża, dzięki czemu sprawdzi do spierzchniętych czy suchych ust. Sprawia, że są one wygładzone i mięciutkie. Wydajność również jest bardzo dobra, a balsam nałożony na noc zostaje z nami do rana. Chyba znalazłam kolejnego ulubieńca chociaż opakowanie mogłoby być inne. Polecam.

Idealny na suche usta

Krem Tender Care od oriflame trafił do mnie przypadkiem gdy moja konsultantka pomyliła zamówienia. Mimo tego ta pomyłka była bardzo przyjemna. Krem jest świetny na suche i popękane usta. Idealny na mroźne dni.
Balsam zamknięty jest w małym, poręcznym i eleganckim opakowaniu. Okrągłe różowe pudełeczko ozdobione jest pięknym złotym grawerem. Po odkręcaniu ukazuje nam się gęsty, zbity produkt o delikatnym złotym kolorze i praktycznie bez zapachu. Jest bardzo wydajny, starcza mi na miesiące. Minusem jednak jest forma w jakiej musimy nakładać produkt. Nie jest to zbyt wygodne, ciężko dostać się do końcówki produktu. Długie Paznokcie są dodatkowym utrudnieniem.
Mim utrudnienia w nakładaniu warto wypróbować. Dodatek miodu działa cudownie na spierzchniete usta

Bardzo dobrze nawilża ;)

Używam go do moich wiecznie spierzchniętych ust i sprawdza się świetnie. Pachnie delikatnie, jest treściwy, konsystencja idealna. Mega wydajny, mam wrażenie, że non stop go używam a on nie znika ;P Jako jeden z nielicznych daje radę z bardzo suchymi ustami. Jak się kończy to trzeba trochę w nim podłubać, żeby wydobyć ze środka ;) Polecam bardzo!

lubię :)

Stosuję grubą warstwą na usta na noc i jest to produkt, który robi zdecydowaną różnicę już po jednej takiej nocy. Usta są wygładzone i nawilżone. Opakowanie nie jest zbyt wygodne, ale działanie tego kremu sprawia, że takie niewielkie niedogodności przestają mieć znaczenie. Zdecydowanie polecam :)

Ratunek dla ust!

Ten krem pamiętam już od małego, jak jeszcze moja mama go zamawiała od konsultantki Oriflame i go stosowała. A po wielu latach i ja go zaczęłam kupować (już na szczęście online) i jest to must-have dla moich ust - uwielbiam go używać. Ma super konsystencję, z jednej strony jest treściwy, z drugiej strony można położyć cienką warstwę, która Nam nie przeszkadza. Baaardzo wydajny, seriously. Bez zapachu. Odkąd go używam nie ma mowy o wysuszonych ustach. Czasami też go użyję na łokcie, ale to czasami.
Jeśli miałam wytknąć minus to mało higieniczne opakowanie do wydobywania produktu z opakowania, ale to jak wiele tego typu produktów z tej kategorii.

Polecam produkt !!

Produkt zamówiłam bo zawsze słyszałam o nim dobre opinie i to wszystko prawda. Idealnie nawilża usta i wygładza. Nadaje się też do kostek i łokci ale i skórek przy paznokciach.
Dla mnie super!