Clarena, Hydro Hyaluronic Line, Hydro Hyaluronic Elixir (Hialuronowy eliksir nawilżający)

Nawilżająco - wygładzający eliksir do pielęgnacji przesuszonej, łuszczącej się skóry. Pentavitin z koktajlem substancji aktywnych zwiększa nawilżenie już po pierwszej aplikacji. Kwas hialuronowy zapobiega odwodnieniu a pozbawiona alergenów baza chroni przed podrażnieniami i przywraca komfort skórze. Jedwab wygładza naskórek ułatwiając równomierne nałożenie makijażu.

Skład: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Caprylic/Capric triglyceride, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Stearic Acid, Ethylhexyl Cocoate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Butylene Glycol, Laminaria Hyperborea Extract, Panthenol, Saccharide Isomerate, Hydrolyzed Silk, Sodium Hyaluronate, Ethylhexyl Stearate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Polyglyceryl-4 Diisostearate/Polyhydroxystearate/Sebacate, Sodium Isostearate, Alcohol, Acrylates/C 10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Xantan Gum, Hydroxyethylcellulose, Inulin Lauryl Carbamate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum , 2-(4-Tert.Butylbenzyl) Propanal, Alpha Iso-Methylionone, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxymethylpentyl 3-Cyclohexene Carbaldehyde, Limonene, Linalool, CI 42090.

Cena: 72zł / 30ml
/m/

Kupiony w: U konsultantki

Ultra nawilżenie

Kochan ten eliksir. Wygodne opakowanie z pompką, które dozuje idealna ilość ( na twarz i szyję wystarczy dosłownie kropla). Dogłębne nawilżenie oraz jest doskonałą bazą pod makijaż. W ciągu dosłownie pięciu minut uratował moja spalona na słońcu twarz.

Świetny produkt!

Próbkę w.w. eliksiru otrzymałam na szkoleniu z firmy Clarena. Zachwycona efektami postanowiłam kupić opakowanie w pełnym wymiarze.

Moim zdaniem:
- eliksir jest idealny do stosowania jako krem na dzień przed nałożeniem makijażu,
- ja stosowałam go rano po kąpieli kiedy miałam uczucie "ściągnięcia skóry", gdyż produkt ma działanie nawilżające,
- jego delikarna formuła pozwala na łatwą aplikację,
- ma delikatny zapach,
- wygodne opakowanie z pompką, która dozuje nam odpowiednią ilość preparatu.

Produkt dostępny na allegro.
Cena: ok. 70zl/30ml.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml