Jo Malone, Blue Agava & Cacao EDC

Jo Malone, Blue Agava & Cacao EDC

Orientalno - kwiatowy zapach o dominującej nucie kakao, inspirowany latynoskimi rytmami i wonią egzotycznych wysp.

Kategoria: orientalno - kwiatowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytrus Birgaradia, grapefruit, olejek limonkowy, kardamon, porzeczka
nuta serca: kwiat błękitnej agawy, sol morska, orchidea, biała lilia, geranium
nuta bazy: kakao, wetiwer, cynamon, piżmo, wanilia

kwiatowe, orientalne
wody kolońskie

To jest miłość <3

Nie miałam zamiaru kupić tego zapachu, ale jak moj chłopak go powachał powiedział, że jego zdaniem ten jest najlepszy ze wszystkich od Jo Malone, więc kupiłam ten i &quot;Peony and blush Suede&quot; i muszę przyznać ,że miał racje (jak zawsze, dlatego zawsze zabieram go na zakupy!) jestem wrecz zakochana w tym zapachu, jest wprost jak dla mnie stworzony! jak już wspomniała moja poprzedniczka zapach kakao jest tu bardzo realny. Nigdy nie pomyslalabym, że może byc aż tak cudowny! Spodziewałam się raczej nudnego zapachu gorzkiej czekolady,a tu taka niespodzianka! W zimne dni takie jak teraz jest taki cieplutki jak kubek goracego kakao, tak milutko otula i na mnie działa jakoś tak relaksujaco. Jak mam go na sobie czuję sie tak słodko,seksownie i przytulnie, jak czekolada do schrupania ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 x 50 ml

Czekoladozercy - radujcie sie!

Wielbiciele Neonatury Cocoon i Mexican Cococa Pacifica - Jo Malone zmiksowali cos dla was.

Dawno nie natknelam sie na zapach,w ktorym nuta kakao bylaby tak realnie ziemista jak swiezo zaparzona filizanka goracego francuskiego Valrhona cocoa. Jest tu slodycz, kremowosc, element gorzkosci i egzotyki, jaki nadaje perfumom kwiat niebieskiej agawy (popularna w Mexico odmiana agawy, wykorzystywana do produkcji Tequili). Pozostalych skladnikow nie wyczuwam na sobie, byc moze ze wzgledu na to, ze won kakao je bezwzglednie dominuje.

Zapach kojarzy mi sie z upojnymi wakacjami na Fidji, gdzie po dlugim goracym dniu i chlodnym prysznicu, pochlania mnie roztanczone miasteczko.

Pol gwiazdki odejmuje za trwalosc - BA&C to ulotny smakolyk. Mam zywczaj przedluzac jego zywot za pomoca ukochanego Black Vetyver Cafe, ktory rozprasza slodycz dymno-kawowym ogonem.

Zauwazylam tazke ze zapach zwieksza swa moc psikniety na nalozony po kapieli kakaowy balsam do ciala Palmersa.

Ze wzgledu na umiarkowana slodycz i ulotnosc traktuje go jako piekny dodatek do wakacyjnej walizki.