Kosmetyki DLA, Niszcz Pryszcz, Krem na noc (stara wersja)

Kosmetyki DLA, Niszcz Pryszcz, Krem na noc (stara wersja)

Średnia ocena: 3.64/5

Receptura opracowana specjalnie dla osób z cerą tłustą, mieszaną i trądzikową.
Każdej nocy podczas snu krem:
- hamuje rozwój bakterii,
- zapewnia odbudowanie naturalnej bariery hydrolipidowej,
- pobudza odnowę komórkową,
- pozostawia skórę gładką, delikatną oraz doskonale nawilżoną.
A wszystko to dzięki temu, że zawiera synergiczne połączenie następujących składników:
Świeży odwar z wierzby- naturalne źródło salicylanów, które regulują proces złuszczania naskórka i ułatwiają dynamiczne wnikanie substancji aktywnych, odpowiedzialnych za utrzymanie odpowiedniego stopnia nawilżenia.
Świeży napar z krwawnika - naturalne źródło azulenu, choliny, soli mineralnych głównie cynku- ma działanie przeciwzapalne, gojące oraz wybielające.
AHA- reguluje proces keratynizacji, udrażnia ujścia mieszków włosowych, przez co w efekcie zmniejsza ryzyko powstawania zaskórników, wspomaga wybielanie śladów potrądzikowych.
Olej jojoba - lekki, nie pozostawia tłustego filmu na skórze, nie zatyka porów. Wzmacnia struktury cementu międzykomórkowego, co w efekcie zapobiega wysuszaniu skóry.
Olej z ogórecznika- naturalne źródło kwasu gamma-linolenowego, którego brak powoduje zaburzenie procesu rogowacenia naskórka. Nie zatyka porów.
D - pantenol, alantoina- zmniejszają stan zapalny, przyspieszają gojenie podrażnionych części skóry.
Krem został przetestowany przez osoby z cerą tłustą, mieszaną i trądzikową pod kierunkiem lekarza dermatologa.

Hit

Dla mnie bomba! kupiłam krem na dzień i na noc i na prawdę pomogły do tego stopnia, że aż zaniosłam je mojej dermatolog. Pochwaliła skład. Krem na noc fajnie się rozprowadza rano ma się bardzo przetłuszczoną cere ale to mała wada w porównaniu do efektów. jeden krem wystarczy mi na jakies 3/4 mies. więc spora wydajność patrząc na opakowanie

nie działa

Kremu używam od pół roku i miałam nadzieję, że po pewnym czasie skóra się unormuje i pryszcze przestaną mi wyskakiwać po tym kremie, bo jak wiadomo, zawsze po zastosowaniu nowego produktu jest wysyp zmian trądzikowych, przynajmniej w moim przypadku. Dawałam szansę temu kosmetykowi kilka razy, ale niestety zamiast pomagać mi w poprawie stanu skóry, tylko ją pogorszył. Za każdym razem po jego użyciu, rano miałam skórę usianą nowymi małymi ropnymi krostkami, także więcej nie zagości na mojej twarzy. Szkoda, bo takie nadzieje w nim pokładałam.

Probowałam się z nim zaprzyjaźnić

Coś nie zagrało. Mam cerę przetłuszczającą się, więc zależy mi na uregulowaniu jej pracy. Krem przyjemny, dobrze się rozprowadza, niby też dobrze wchłania. Niestety rano moja skóra jest mocno przetłuszczona i nie czuję żeby była nawilżona. Stosuję wszystkie etapy pielęgnacji tak jak trzeba (demakijaż, mycie, tonizowanie, czasem serum, krem, czasem olejek) ale niestety jakakolwiek kombinacja by nie była - coś jest nie tak. Nie zauważyłam też szczególnych efektów jeśli chodzi o poprawę stanu cery. Niestety nie kupię ponownie.

Za dużo obiecuje

Miałam problemy z cerą, sporo wyprysków, rozszerzone pory, przetłuszczanie. Kupiłam bo miał dobry skład i producent obiecywał zmniejszenie wszysykich moich problemów skórnych. Po paru tygodniach stosowania nie zauważyłam zmniejszenia zmian ale odrobinę zmniejszył widoczność porów.

Jestem na TAK

O ile krem na dzień nie do końca się sprawdził u mnie to krem na noc jest super. Nawilża, zmniejsza ilość wyprysków i widocznie zmniejsza pory!!! Świetne opakowanie. Krem sprawdza się i u mnie i u mojego nastoletniego syna!

dobry ale nie bardzo dobry

Skończyłam własnie pierwsze opakowanie i jestem dosyć zadowolona, bardzo dobrze nawilża, jest bardzo treściwy, średnio dobrze się wchłania, nie zapycha ale też nie jest jakiś rewelacyjny w walce z już powstałymi niedoskonałościami, raczej przeciętny

Nie nie nie

Kupiłam krem gdyż naoglądałam się pani gadżet i oczywiście same oh i ahy. Pomyślałam naturalny krem a czemu by nie. Krem ma dziwna żółta konsystencje i dziwny wyczuwalny zapach który nie przypadł mi do gustu. Po nałożeniu na twarz szybko się wschodnia. I tak stosowałam go z 5dni codziennie na noc. Nie zauważyłam jakiegoś polepszenia stanu cery czy tez szybszej redukcji zmian trądzikowych. Zaczęły mi strasznie łzawić oczy ale do tego stopnia ze nie mogłam nawet makijażu nałożyć a jak nałożyłam po chwili wyglądałam jak chora. Na początku nie wiedziałam co jest przyczyna tego aż wkoncu odstawiłam krem i to piekło się skoczyło. Nie polecam nikomu kto ma duża skłonność do alergii.

Spełnienie snów

Długo szukałam produktu na moją trądzikową cerę. I kiedy dowiedziałam się o istnieniu tego cudu, który był na ustach wielu wizażanek, od razu pobiegłam do drogerii i okazał się moim wybawieniem. Mimo, że zapach, kolor i konsystencja nie zachęcają to dobrze się go rozprowadza i jest niewidoczny po nałożeniu, szybko się wchłania i jest bardzo wydajny.

Dobre nawilżenie

Stosuję krem na dzień i na noc. Ten na noc jest dość tłusty, ale nawilża nie zapychając skóry. Ujarzmił moje skórki na nosie, z trądzikiem sobie nie poradził. mimo wielomiesięcznego stosowania.

Swietny

Krem jest swietny, dzieki niemu pozbylam sie wysypu na twarzy a zlwaszcza po prawej stronie. Zostaly mi czerwone plamki ale jak nakladam makijaz nic nie widac. To malutkie opakowanie starczylo mi na 2 miesiace, a uzywalam kremu bez przerwy codziennie na noc a czasem nawet dwa razy. Niestety odkad krem mi sie skonczyl wrocil tez problem z tradzikiem, wiem ze to nie lek ani suplement diety wiec nie obnizam za to oceny.
Roznice widzialam na twarzy po okolo 3 tyg. stosowania, bylam i jestem mile zaskoczona bo wczesniej żaden krem,plyn a nawet masci mi nie pomogly.

działa

Dostałam ten kosmetyk od babi. Nie wiem, skąd go znalazła, bo nigdy wcześniej nie widziałam tej marki w sklepie. Zaczęłam stosować bez przekonania. Po jakimś czasie moja cera została cudownie uzdrowiona :) zaczęły znikać pryszcze i zaskórniki. Jedynie co mi przeszkadzało to zapach i niezbyt zachęcająca konsystencja, ale wszystko to jest niczym przy wspaniałym działaniu i super składzie :)

Nie dla mnie

Pokładałam spore nadzieje w tym kremie. Zachwalany, polecany, no to się skusiłam i kupiłam.

Zgrabne, małe opakowanie z wygodą pompką, dozuje odpowiednia ilość kremu. Skład ma bardzo ładny. Krem ma typowo ziołowy zapach, lekko zielony kolor. I na tym koniec moich zachwytów.

Krem bardzo szybko spowodował u mnie totalny wysyp. Ale nie poddałam się, bo może to skóra się oczyszcza i trzeba przeczekać. Jednak z czasem było tylko gorzej. Niestety musiałam się z nim pożegnać, mimo, że bardzo chciałam, żeby działał.