Kosmetyki DLA, Niszcz Pryszcz, Krem na noc (stara wersja)

Kosmetyki DLA, Niszcz Pryszcz, Krem na noc (stara wersja)

Średnia ocena: 3.59/5

Receptura opracowana specjalnie dla osób z cerą tłustą, mieszaną i trądzikową.
Każdej nocy podczas snu krem:
- hamuje rozwój bakterii,
- zapewnia odbudowanie naturalnej bariery hydrolipidowej,
- pobudza odnowę komórkową,
- pozostawia skórę gładką, delikatną oraz doskonale nawilżoną.
A wszystko to dzięki temu, że zawiera synergiczne połączenie następujących składników:
Świeży odwar z wierzby- naturalne źródło salicylanów, które regulują proces złuszczania naskórka i ułatwiają dynamiczne wnikanie substancji aktywnych, odpowiedzialnych za utrzymanie odpowiedniego stopnia nawilżenia.
Świeży napar z krwawnika - naturalne źródło azulenu, choliny, soli mineralnych głównie cynku- ma działanie przeciwzapalne, gojące oraz wybielające.
AHA- reguluje proces keratynizacji, udrażnia ujścia mieszków włosowych, przez co w efekcie zmniejsza ryzyko powstawania zaskórników, wspomaga wybielanie śladów potrądzikowych.
Olej jojoba - lekki, nie pozostawia tłustego filmu na skórze, nie zatyka porów. Wzmacnia struktury cementu międzykomórkowego, co w efekcie zapobiega wysuszaniu skóry.
Olej z ogórecznika- naturalne źródło kwasu gamma-linolenowego, którego brak powoduje zaburzenie procesu rogowacenia naskórka. Nie zatyka porów.
D - pantenol, alantoina- zmniejszają stan zapalny, przyspieszają gojenie podrażnionych części skóry.
Krem został przetestowany przez osoby z cerą tłustą, mieszaną i trądzikową pod kierunkiem lekarza dermatologa.

5/5

Krem ma piękny, naturalny skład, dla mnie duży plus, że zamiast wody na pierwszym miejscu jest ekstrakt z ziół.
Jest bardzo gęsty, po nałożeniu zostawia warstwę na twarzy. Po pierwsze cudownie nawilża, rano twarz jest nawilżona i gładka. Warstwę, którą zostawia zmywam pianką. Po trzech miesiącach stosowania zmniejszył ilość wyprysków, a te, które sie pojawiają się szybko się goją.
Reasumując jest to najlepszy krem, który stosowałam na noc. Pięknie odżywia, zmniejsza trądzik, poprawia koloryt skóry, przyśpiesza gojenie i jeszcze ma piękny skład. Czego chcieć więcej od kremu?

Mój faworyt

Skuszona recenzją z gazetki promocyjnej i tym, że jest to produkt produkcji polskiej i na dodatek kosmetyk naturalny, postanowiłam spróbować. Produkt bardzo mi przypasował, jest delikatny, a co najważniejsze - działa! Efektów nie będzie widać oczywiście od razu ze względu na naturalny skład, ale jeśli się poczeka, to powoli można zauważyć poprawę cery. Mam na czole sporo małych, czerwonych kropek. Mija miesiąc od mojego stosowania tego kremu i już widzę, że część z nich zniknęła i jest ich znacznie mniej. Moja twarz jest nawilżona i gładsza. Polecam i na pewno kupię kolejne opakowanie.

Od złości do miłości

Przez parę dni krem nie zrobił nic. Później pojawiła mi się na twarzy krosta i to nie byle jaka - zakryła mi więcej niż połowę nosa i nie chciała zejść.
Płacz i zgrzytanie zębami zakończyłam zdobyciem clindamycyny(antybiotyku) i potraktowaniem nią twarzy. Na tą krostę pomogło, zeszła, więc lek odstawiłam po 3 użyciach. Krem zaś dalej używałam, stwierdziłam, że dam mu szansę. Opłaciło się? Owszem, kilka miesięcy nie mam już ani jednej krostki(antybiotyk tak nie działa)!
Na stronie producenta przeczytałam, że początkowo może pogorszyć stan skóry, mój armagedon to potwierdza. Jeśli ktoś jest w stanie to przeboleć - polecam!

porządny

Zalety:
+ gęsta, przyjemna konsystencja
+ bardzo dobrze się rozprowadza
+ jest bardzo wydajny, wystarczy kropla na posmarowanie całej twarzy
+ bardzo szybko się wchłania
+ przyjemnie nawilża skórę
+ nie pozostawia tłustej warstwy
+ ogranicza świecenie tłustej cerze
+ mat, mat mat
+ zmniejszył zaczerwienienia oraz drobne krostki
+ wart jest swojej ceny

ZMASAKROWAŁ MI TWARZ

[ W recenzji zawieram krem na dzień i na noc, bo używałam ich przez pewien czas razem i recenzja moim zdaniem jest pełniejsza. ]

Ostatnio zaczęłam interesować się naturalną pielęgnacją i czytać dokładnie składy. Mam skórę tłustą, trądzikową i od kilku lat walczę z zaskórnikami i pryszczami. Od czasu do czasu wyskakiwało coś większego, ale ogólnie nie było źle.
O tym kremie w blogosferze czytałam bardzo wiele, głównie opinii pozytywnych, chociaż było też kilka, że trzeba przeczekać wysyp i potem skóra gładka jak marzenie.
Zakupiłam więc od razu krem na dzień i na noc, miałam jeszcze do wykorzystania ten pierwszy w domu, więc zabrałam się za testowanie kremu na noc.
Po pierwszej nocy skóra gładka i nawilżona. Konsystencja bardzo zbita i długo się wchłaniał, no ale czego się nie robi dla gładkiej skóry. Z tygodnia na tydzień było coraz gorzej. Zauważyłam że koloryt nie jest wyrównany i skóra ogólnie nie wyglądała na zdrową. Nie wiem dlaczego ale winą za zaistniałą sytuację obarczyłam mój stary krem na dzień, więc po miesiącu użytkowania kremu na noc dołożyłam swojej skórze krem na dzień NISZCZ PRYSZCZ. Bo przecież coś z tak dobrym składem musi w końcu zadziałać jak należy. Coraz grubszą warstwą makijażu zakrywałam bardzo świecącą się skórę, bolące podskórne gule i ropne wykwity.
Kilka dni temu (po mojej dwu miesięcznej przygodzie z NISZCZ PRYSZCZ) zobaczyłam się w lustrze po zmyciu makijażu i zobaczyłam siebie z okresu nastoletniego, kiedy wychodzenie z domu było dla mnie traumą. Jeszcze tego samego dnia pobiegłam do apteki zakupić swój stary, sprawdzony krem.
Po odstawieniu serii NISZCZ PRYSZCZ moja skóra powoli wraca do normy, już kilka godzin po jednej aplikacji innego kremu skóra wyglądała zupełnie inaczej!
Miałam bardzo wysokie oczekiwania co do tego kremu, ale jak widać, nie wszystko co naturalne wszystkim służy.

Żałuję tylko że tak późno go odstawiałam. DZIEWCZYNY UWAŻAJCIE NA NIEGO!!

REWELACYJNE DZIAŁANIE

Jest to jeden z nielicznych kremów, które uwaga... działają na moją trądzikową cerę ! I to mocną trądzikową - mam 26 lat, ale wyskakują mi wciąż okropne stany zapalne, po których zostają czerwone blizny. No i smalec na twarzy w ciągu dnia to standard. Natomiast co robi ten krem ?
- całkowicie likwiduje świecenie i nie żartuję - wystarczy, że przypudruję skórę koło 7 rano i mat trzyma mi się do wieczora, nie widziałam tego nigdy wcześniej u siebie, nie muszę robić ani poprawek ani używać bibułek, coś niesamowitego!
- rewelacyjnie nawilża - skóra jest wyraźnie bardziej nawilżona, widzę to po wyglądzie podkładu w ciągu dnia, który raz że przestał się na niej ważyć, to dwa - wygląda po prostu bardzo ładnie, gładko i zdrowo
- zmniejsza występowanie niespodzianek - na pewno nie likwiduje on problemu trądziku, o nie ;) ale trądzik mam teraz o wiele mniej dokuczliwy
- poprawia stan porów - już nie mam takich kraterów jak kiedyś, przynajmniej na razie, póki stosuję krem :)

póki co jest to najlepszy krem jaki miałam kiedykolwiek

Działa :)

Też korzystam z niego razem z wersją na dzień i powiem szczerze, że oba produkty są bardzo podobne i przede wszystkim działają zgodnie z ulotką, chociaż czytając poprzednie recenzje dziwie się, że ludzie spodziewają się, że kosmetyk zadziała tak samo na każdej skórze i na każdym rodzaju niedoskonałości. Moja przyjaciółka na swoje olbrzymie pryszcze musiała korzystać z antybiotyków. Krem tego typu doskonale sprawdzi się na drobne niedoskonałości.

Plusy:

- działa na większość niedoskonałości
- dobrze nawilża
- szybko się wchłania
- skład
- opakowanie
- cena
- dostępny w rossmanie

Ciekawa propozycja

Z moich domowych obserwacji oceniam krem bardzo pozytywnie. Bez zbędnego rozpisywania się wypiszę wady i zalety, które zauważyłam

+ Skład
+ Niska cena
+ Duże nawilżenie
+ Radzi sobie z większością moich wyprysków
+ Dostępny w Rossmanie
+ Szybko się wchłania

- W Rossmanie już trzeci raz podczas mojej wizyty brakowało kremu i musiałam zamawiać przez internet. Fajnie, że tak schodzi, ale mogliby zamawiać więcej. Nie zawsze mam możliwość czekać i potrzebuje czegoś na już.

Polecam na drobne zmiany trądzikowe

Mam cerę mieszaną (mocno przesuszoną, z kilkoma wypryskami, skłonną świecenia się).
Krem dobrze nawilża, ma gęstą konsystencję ale bardzo szybko się wchłania, jednak tworzy na twarzy lekkie uczucie maski (czuję go na skórze rano gdy myję twarz, ale po zmyciu twarz jest nawilżona i zmatowiona).

Drobne wypryski już po jednym zastosowaniu, robią się mniejsze. Krem rozjaśnia zaczerwienienia i łagodzi podrażnienia, niestety nie działa na duże pryszcze. Zauważyłam też zwężenie porów. Dużym plusem jest też higieniczne opakowanie, nie musimy wkładać palców do pojemniczka z kremem, tylko jest on podawany przez dozownik. Jedynym minusem jest mocny, ziołowy zapach.

Podsumowując:
+rozjaśnia zaczerwienienia
+łagodzi podrażnienia
+zwęża pory
+zmniejsza drobne wypryski
+nawilża suchą cerę

-zapach
-dziwna konsystencja

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Likwidacja świecenia się skóry

Krem znajduje się w 30ml buteleczce z pompką typu air-less. Pompka działa bez zarzutów, nie zacina się oraz pozwala nam na wydobycie się takiej ilości kosmetyku jaką chcemy. Szata graficzna opakowania jest bardzo przyjemna, biel z różem tworzą razem świetną kompozycję. Jeśli chodzi o konsystencję to jest ona dosyć gęsta. Ale to nie oznacza, że źle się rozprowadza. Nic bardziej mylnego. Dzięki temu, wystarczy odrobina kremu na pokrycie całej twarzy. Już po pierwszym jego użyciu byłam zachwycona. Krem momentalnie się wchłania, daje ogromną ulgę skórze, porządnie ją nawilża lecz nie pozostawia lepkiej i tłustej warstwy. Ma po prostu bardzo lekką konsystencję, choć wiem, że przed chwila pisałam że jest gęsta ;p Chodzi mi o to że pomimo zbitej, gęstej konsystencji krem na twarzy zachowuje się jakby był musem, bo świetnie się po niej rozprowadza.

Główną bazą kremu jest napar z wierzby i z krwawnika, które nie dość że są naturalnymi ziołami to mają świetne właściwości. Ogólnie muszę powiedzieć, że jestem zachwycona składem.

No i zbliżamy się do najważniejszego, czyli do działania. Zmagam się z cerą trądzikową, więc ten krem spadł mi z nieba. Pokładałam w nim ogromne nadzieje, że poprawi kondycję mojej cery. I nie myliłam się! Od pierwszych dni stosowania tego kremu zauważyłam, że mniej się świecę oraz że moja cera mocno zmatowiała. Już taki efekt by mi starczył ale to jeszcze nie koniec! :) Obserwując moją cerę przez cały czas testów kremu muszę stwierdzić, że poradził on sobie świetnie z jej wygładzeniem i nawilżeniem. Co więcej zmniejszył zaczerwienienia oraz delikatnie zredukował liczbę wyprysków na mojej twarzy.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

genialny produkt

Jest to mój ulubieniec na wszelkiego rodzaju wypryski. Jego aplikacja jest bardzo przyjemna, a rano budzę się ze znacznie mniejszymi zaczerwienieniami. Mam wrażenie, że przyśpiesza proces gojenia się oraz usuwania zaskórników. A za co lubię go najbardziej? Nie wysusza skóry. Buzia rano jest nawilżona oraz wygląda promiennie.

Używam tego produktu od: lutego 2015
Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno opakowanie

Łagodny dla skóry, bezwzględny dla niedoskonałości

Od dawna szukam kremu łagodnego dla skóry
, który nie będzie zapacyhał cery, a jednocześnie dbał o walkę z niedoskonałościami .
Krem ma dość zabawną i dosadną nazwę, co mi w zupełności nie przeszkadza.
Opakowanie jest bardzo poręczne i higieniczne. Nieco gęsty kosmetyk łatwo wydobyć naciskając dozwonik .

Konsysyencja jest treściwa i bogata. Ale nie ma żadnego problemu z aplikacją kremu. Wchłania się też dobrze. Lekki filma jaki zostawia na skórze nie keli się.

Krem łagodzi podrażnienia, nawilża i dożywia skórę. Regularne stosowanie przynosi dużą poprawę w stanie skóry. Wygładza cerę i wlaczy z drobnymi niedoskonałościami oraz zapobiega powstawaniu nowych.

Skład również zasługuje na uwagę! A cena jest bardzo przystępna . Jest to jeden z lepszych kremów o działaniu przeciw trądzikowym, jaki używałam.

Ilość zużytych opakowań: 3/4