St. Ives, Oczyszczająco rozgrzewająca maseczka do twarzy

St. Ives, Oczyszczająco rozgrzewająca maseczka do twarzy

Delikatnie otwiera pory w celu ich dokładnego oczyszczenia, ostrożnie zbiera obumarłe komórki naskórka, likwiduje wągry i usuwa zanieczyszczenia oraz nadmiar sebum. Pozostawia skórę idealnie świeżą i czystą. Zawiera ponad 95% naturalnych składników: wyciągi ze szwajcarskich ziół (rumianek, pierwiosnek, bez czarny, słonecznik), naturalne olejki eteryczne z cytroneli, cytryny, rozmarynu, lawendy, tymianku i eukaliptusa, oczyszczające wyciągi z oczaru wirginijskiego, wyciąg z korzenia żeń-szenia oraz wyciąg z drzewa herbacianego o właściwościach oczyszczających i regulujących. Testowana dermatologicznie. Tubka 15 ml wystarcza na 2-3 użycia.

fajnie grzeje:)

Teraz ten produkt jest w saszetkach ale skład ma ten sam:) Maseczka przyjemnie grzeje przy nakładaniu (nie podrażni od ciepła), niestety na twarzy już nic nie czuć. Ma ciemnobeżowy kolor, jest gęsta, 1 saszetka starczy tylko na jedno użycie (7,5ml). Maska dobrze oczyszcza pory, wygładza, usuwa wągry, zmniejsza rozszerzone pory. Zapach ma ziołowy- czuć cytrynę (a raczej jakąś cytronellę jak napisali na saszetce:))i lawendę- ma takie olejki. Maseczka świetnie zasusza krostki;P Mały minus to to, że trzeba ją trzymać 15-20 minut na buzi (wolę te 5 minutowe) ale dla oczyszczenia jestem w stanie przemęczyć się, oraz to że dosyć ciężko ją zmyć wodą-ja usunęłam ją ręcznikami papierowymi. Aha... i bym zapomniała dodać że ciężko się ją nakłada na mokrą twarz bo spływa- wygodniej na lekko osuszonej ręcznikiem;)

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 podwójna saszetka

Miłe zaskoczenie

Bardzo miło zaskoczył mnie efekt rozgrzewania, którego się nie spodziewałam (nie doczytałam chyba na opakowaniu :)) , fajnie oczyszcza, pozostawia buzię promienną i wygładzoną.
Fajnie się nakłada i łatwo ją zmyć.

Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki

działa

nie przepadam za maseczkami rozgrzewającymi, gdyż mam cerę naczynkową i boję się, że mogą jej zaszkodzić. kupiłam przez internet kilka rodzajów maseczek st.ives podpierając się pochlebnymi recenzjami na wizażu. no i się nie zawiodłam. efekt rozgrzewania jest odczuwalny zaraz po aplikacji, później już jakoś go nie czułam.
produkt zostawił prześliczną, rozświetloną, miłą w dotyku buzię.
zmniejszył pory, wygładził wypryski.
działa.
no i jak wszystkie znane mi maseczki tej firmy cudownie pachnie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca temu
Ilość zużytych opakowań: 1(podwójne)

cudko

Jest gęsta dlatego dobrze się ją nakład efekt rozgrzewający jest bardzo mocny ale to akurat lubie.Po użyciu skóra jest aksamitna oczyszczona rozświetlona po prostu marzenie.Wielkie cuudo za grosze

Używam tego produktu od:dawno

Cudeńko.

Recenzja w kilku słowach? Strzał w dziesiątkę ;)
Ta maseczka spełnia praktycznie wszystkie moje oczekiwania - bardzo dobrze oczyszcza cerę, ściąga pory, matuje (mniejsze wydzielanie sebum jest jeszcze trzy - cztery dni po użyciu). Dodatkowo, co jest dla mnie bardzo ważne, nie uczula, nie podrażnia i, mimo mocnego matowienia, nie wysusza mojej mieszanej i jednocześnie wrażliwej cery. Bardzo przyjemny jest także efekt rozgrzewania - umila stosowanie kosmetyku, jednak, na szczęście, skóra nie piecze żywym ogniem ;)
Cena jest śmiesznie niska (płaciłam 3,5 złotego), a jedyne, czego żałuję to to, że nie jest dostępna w każdej drogerii (nie widziałam jej w Rossmannie i innych, jedynie w Naturze) i można ją kupić tylko w saszetkach. Z przyjemnością zakupiłabym normalne opakowanie w tubie.
Jak dla mnie to maseczkowy ideał, a St.Ives ma u mnie wielkiego plusa.

Ilość zużytych opakowań: dwa

świetna

Bardzo dobra maseczka, zużyłam już ok. 6 saszetek, miłe uczucie po nałożeniu i odświeżona skóra. Jedynym minusem, jak dla mnie, jest opakowanie - wolałabym, żeby była w słoiczku lub tubce.

Ilość zużytych opakowań: 6 saszetek

świetna

Bardzo miłe uczucie ciepła przy nakładaniu - bardziej odczuwalne gdy nakładamy na lekko wilgotną skórę.
Lekko oczyszcza, mocno wygładza, rozjaśnia, skóra wygląda na bardziej promienną, wypoczętą, napiętą.
Regularnie stosowana naprawdę przynosi efekty.
Nie pasuje mi konsystencja - jest taka dziwaczna, śliska... ale gwiazdki nie odejmuję, bo maseczka i tak doskonała.
Wielki plus, że nie zasycha na skorupę, jak np. wiele glinek.
Nawet "przenoszona" dużo dłużej niż zaleca producent - nie podrażnia i krzywdy nie robi.
Zapach ok - świeżo-ogórkowy.
Reasumując - jestem zachwycona, mój "must have" przed wyjściem czy imprezą,
gdyby nie ta saszetka....
Może i higieniczna, ale strasznie niepraktyczna: na jeden raz za dużo i nigdy nie wiem co zrobic z resztą... więc bawię się w przekładanie do słoiczka po kremie... a takiej zabawy to ja bardzo nie lubię...

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście, a może i więcej...

przed wielkim wyjściem

bardzo lubię tą maseczkę. może sama w sobie nie oczyszcza tak jakbym chciała, ale pod wpływem ciepła pory się otwierają i z większością niespodzianek mogę sobie sama poradzić a efekt jest taki sam jak po oczyszczaniu twarzy u kosmetyczki.(widocznie mniej zaskórników!!) za to duuuży plus. cera jest świeża i matowa. efekt utrzymuje się kilka godzin. cena jest wręcz śmieszna. wolałabym żeby maseczka była dostępna w tubce bo nie lubię saszetek. używam regularnie, stanowi część mojego pakietu dzień-przed-imprezą ;). godna polecenia

Używam tego produktu od:ok roku
Ilość zużytych opakowań:sporo, kilkanaście?

Fajna :)

Ja ją kupuje w saszetkach i jest naprawdę wydajna...Bardzo ładnie pachnie,super oczyszcza,skóra po użycia jest gładziutka,mięciutka i co ważne nie wysuszona :) Bardzo lubię to uczucie ciepła przy nakładaniu (swoją drogą ciekawe jak taki efekt powstaje :P )

Polecam :)

Używam tego produktu od: ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Lubię:)

Maseczki tej zaczęłam używać, gdy ze sklepów znikła moja ulubiona rozgrzewajaca z Garniera. Ale ta jej w niczym nie ustępuje.
+ bardzo dobrze oczyszcza, widać efekt użcyia
+ przy regularnym stosowaniu można zmniejszyć ilość zaskórników
+ mocno rozgrzewa, lubię taki efekt, szczególnie w zimie
+ jest wydajna, jedno opakowania wystarcza mi na 4 razy

Na pewno jeszcze wiele razy ją kupię;)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

do regularnego stosowania

Maseczkę stosuję regularnie od dłuższego czasu, daje ona przyzwoite efekty. Przyjemnie się ją stosuje, jest łatwo dostępna (w Rossmannie :D), przyzwoicie oczyszcza bez podrażnienia.

Drażni mnie nieco zapach, ale to rzecz gustu.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu, nie wiem dokładnie
Ilość zużytych opakowań: kilka-kilkanaście

Przyjemna

Bardzo przyjemna delikatna maseczka,pierwsza,ktora nie wysusza mojej mieszanej cery :)

+pięknie pachnie
+delikatnie oczyszcza i odswieża
+przyjemne ciepełko na twarzy,ah,jestem od niego uzalezniona
+przystępna cenowo

polecam!!