St. Ives, Oczyszczająco rozgrzewająca maseczka do twarzy

St. Ives, Oczyszczająco rozgrzewająca maseczka do twarzy

Delikatnie otwiera pory w celu ich dokładnego oczyszczenia, ostrożnie zbiera obumarłe komórki naskórka, likwiduje wągry i usuwa zanieczyszczenia oraz nadmiar sebum. Pozostawia skórę idealnie świeżą i czystą. Zawiera ponad 95% naturalnych składników: wyciągi ze szwajcarskich ziół (rumianek, pierwiosnek, bez czarny, słonecznik), naturalne olejki eteryczne z cytroneli, cytryny, rozmarynu, lawendy, tymianku i eukaliptusa, oczyszczające wyciągi z oczaru wirginijskiego, wyciąg z korzenia żeń-szenia oraz wyciąg z drzewa herbacianego o właściwościach oczyszczających i regulujących. Testowana dermatologicznie. Tubka 15 ml wystarcza na 2-3 użycia.

a ja ją lubie

Bardzo dobra maseczka, ladnie oczyszcza skore i pozostawia ja matowa na dosc dlugi czas. Latwo sie rozprwadza ze wzgledu na kremowa konsystencje i naprawde rozgrzewa! Bardzo przyjemne uczucie, bardzo ;) Poza tym jest naprawde wydajna. Jedyny minus to taki, ze trzeba sie nameczyc zeby ja dokladnie zmyc.Używam tego produktu od:

dobra jakość za małe pieniądze

to jedna z moich ulubionych maseczek. lubię to rozkoszne ciepełko na twarzy podczas działania maseczki i zapach :) co do działania to nie jestem naiwna i nie wierze w cud kosmetyki. niektórzy myślą ze maseczka to takie cudo co nawet rysy twarzy powinno zmienić na piękniejsze ;) ja używam jej raz w tygodniu po umyciu buźki żelem oczyszczającym do cery z niedoskonałościami, potem traktuję ją peelingiem a dopiero na koniec maseczka. mam problemy z zaskórnikami bo cera w sumie sucha, pory zwężone a zaskórniki trudne do usunięcia ale przy regularnym wy żej opisanym stosowaniu skóra jest naprawdę piękna: rozjaśniona i czyściutka aż do następnego razu no i lepiej chłonie kremy.naprawde warto poświęcić pół godzinki w tygodniu aby maseczka zadziałała. i jest o niebo lepsza od tej oczyszczającej z garniera!!!

Używam tego produktu od: pół roku co tydzień
Ilość zużytych opakowań: duuuuużo :)

Nie poprawia, nie szkodzi.

Czytam uważnie obietnice producenta i myślę, że należałoby je trochę a nawet znacznie okroić. Maseczka jest tania, przyjemna w użyciu, bardzo wydajna i... tutaj kończą się jej zalety. Zresztą, po kolei:

Zalety:
* Niska cena - za podwójną saszetkę zapłaciłam ok. 2,50zł
* Wydajność (w/w starczają na 4 użycia)
* Konsystencja - znakomita, świetnie się rozsmarowuje, nie trzeba walczyć jak z maską rozgrzewającą Avonu ;)

Wady:
- Likwidacja wągrów? Wcale!
- Usuwanie zanieczyszczeń - jak wyżej.
- Nadmiar sebum - owszem, w przypadku cery mieszanej aż wysusza.

Pozostawia skórę nie odświeżoną i nie oczyszczoną - przynajmniej w moim przypadku. W dodatku jakby zmęczoną. Nadaje się jako przygotowanie do innego zabiegu pielęgnacyjnego ale sama w sobie nie wywołuje zachwytów.

Nie szkodzi więc biorąc pod uwagę atuty daję 2 gwiazdki. Ale ani sama nie kupię, ani nie polecam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki, 4 razy

hmmmmmmmm.........

Kupiłam wersje saszetkową (nauczona wieloma wpadkami i calkiem niezla kasą wyrzuconą w przyslowiowe błoto) i dobrze w sumie zrobilam. Ta maseczka to taki "miły-produkcik-na-chwilkę"- na chwilkę rozgrzeje, na chwilkę wygładzi, oczysci, zmatuje. Zatem warto ją kupic jesli chce sie chwilkę poczuc piękna i zadbaną :);).

Używam tego produktu od: 2 razy
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Za tą cenę- warto, przyzwoita

Maseczka gęsta, przyjemna w uzyciu, skutecznie oczyszczająca. Matuje cerę, niemniej, jestem zdania, że efekt rozgrzania, choc intensywny, mogłby byc dłuzszy(trwa tylko podczas nakladania- w momencie zetkniecia sie maseczki ze skorą, po chwili-zanika), za to odjęlam jedna *. Poza tym- produkt spelnia swoje zadanie- oczyszcza skorę, która po zastosowaniu wygląda lepiej- pory sa zwężone, skóra mila w dotyku. Maskę latwo można zmyć, bo mimo iż jest gęsta, nie zastyga. Ogolnie polecam, warto spróbować :)

Używam tego produktu od:naprzemian z maska rozgrzewająca garnier, od 4 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 3 podwojne saszetki

Średniaczek...

Ma swoje zalety i wady. Wad jest zdecydowanie więcej :( Fajnie rozgrzewa - ale tylko podczas aplikacji, potem nie czułam już żadnego ciepła. Skóra jest miękka i miła w dotyku ale zdecydowanie za mało oczyszczona... Właściwie prawie wcale nie oczyszcza :(

Miałam saszetkę i przy drugim użyciu opakowanie zaczęło się "łuszczyć", tzn. obrazek odchodził odsłaniając sreberko, a malusie kawałeczki tego obrazka samoistnie zaaplikowały się na buzię wraz z maseczką - co nie było fajne :(

Nie polecam. Można znaleźć lepszą maseczkę za tę cenę.

bardzo mi się podoba

jedna z moich ulubionych maseczek :) fajnie rozgrzewa, świetnie oczyszcza moją mieszaną cerę, matuje i wygladza, dobrze się też zmywa, nie zasycha w jakąś skorupkę (co niektórym maseczkom się czasem zdarza :-)

Tylko ciepło

Kupiłam ją razem z innymi maseczkami tej firmy ta wypada u mnie na miejscu drugim ale tylko dlatego że czuję przyjemne ciepło zaraz po jej nałożeniu ale na tym sie kończy niestety bo niby to ciepło ma oczyszczać ale nic takiego się nie dzieje. Skóra owszem jest wygładzona i miękka ale na tym dobroczynność tej maseczki się kończy.

Matuje i wygładza

Całkiem przyzwoita maska. Efekty: matuje i wygładza. Działa delikatnie: krem oczyszczający bardzo delikatny i przyjemny, maseczka - rozgrzewa mninimalnie - przynajmniej mnie. Uwaga - maska matuje lakier do paznokci!. Ogólnie dobre wrażenie chyba nie oczyszcza w jakiś bardzo widoczny sposób, ale szybko i delikatnie ściąga pory i poprawia wygląd mieszanej skóry. Warto spróbować..

lubię ją

Mnie się podoba! Gęsta, treściwa, o bardzo miłym zapachu, mocno rozgrzewająca skórę. Oczyszcza dosyć dobrze, może nie rewelacyjnie, ale nie jest gorsza niż większość tego typu masek. Minimalnie zmniejsza pory, delikatnie ściąga, ogólnie poprawia wygląd cery. Trzy i pół gwiazdki.

parzy ;)

Myslalam ze nie bedzie rozgrzewac tak jak maseczka Garniera. O dziwo pod tym wzgledem okazala sie lepsza ;). Pierwsze uzycie to byl szok bo po zetknieciu maseczki ze skóra poczulam najprawdziwsze gorąco :). Pozniej kiedy nieruszana lezy sobie na twarzy juz tak bardzo tego ciepla nie czuc... Co do efektów. Nie zwęża porów i nie widać tak bardzo tego oczyszczenia :(.
Ale tak jakby wyciąga wszelkie zanieczyszczenia (zauwazam to szczegolnie na moim pelnym wągrów nosie). Po maseczce trzeba zrobic peeling a wtedy efekt bedzie lepszy.
Dobrze sie naklada i zmywa.
Jest wydajna.
Daje plus tez za tubkę i cenę.
Kupię ponownie bo mi sie spodobała.

Nie lubię jej.

Na początku podobało mi się to, że jest w malutkiej tubce i nie jest droga. Niestety, ta maseczka jest kiepska. Nie oczyszcza tak jak powinna. Lekko odświeża tylko skórę i ją napina. Zanieczyszczenia i otwarte pory jak były tak są. Nic rewelacyjnego, a szkoda, bo jest wygodna, taką małą tubkę można wszędzie zabrać. Tylko po co? Skoro nie dziala prawie wcale?