Dax Cosmetics, Masło do ciała z olejkiem ze słodkich migdałów `Idealne odżywienie`

Aktywne masło do ciała o silnym działaniu odżywczym i regenerującym skórę.
Przeznaczone do różnych rodzajów skóry, szczególnie do skóry suchej. Zawiera kompleks witamin E, C, F, który wzmacnia i przywraca skórze sprężystość.
Dzięki olejkowi ze słodkich migdałów i dzikiego szafranu oraz glicerynie preparat uszczelnia płaszcz lipidowy naskórka, silnie nawilża i chroni przed nadmiernym wysuszeniem.
Kojący wyciąg z płatków róży francuskiej działa łagodząco, a także zapewnia skórze aksamitną miękkość i delikatność. Masło do ciała znakomicie się rozprowadza i wchłania, a jego przyjemny zapach działa relaksująca.

Cena: 16zł / 150ml
/m/

masełko pierwsza klasa!

Z zestawu dużo lepsze i przyjemniejsze jest masełko. Jest ono jakby żelowe w kolorze cukierkowego różu. Fajnie nawilża skórę, nie zostawia tłustego filmu na skórze więc można się wysmarować i po 5 min ubrać. Bardzo dobrze się rozprowadza po ciele, zapach mnie nie urzekł ale to kwestia indywidualna ;) peeling za to jak dla mnie ma za mało i za duże ziarenka przez co nie ma uczucia dokładnego złuszczenia. Peeling zostawia tłusty film na sobie, nakładanie go było dla mnie problemem. Najfajniejszy peeling który używałam był firmy Kiehls :)

Ilość zużytych opakowań: jeden zestaw

Bardzo przyjemny produkt

Masełko - jak chyba większość Wizażanek - kupiłam w zestawie z peelingiem. Nabyłam je w dobrej cenie, "w ciemno" i nie miałam wielkich oczekiwań co do niego. Ale bardzo mile mnie zaskoczyło.

Masło ma lekko różowy kolor. Ma bardzo przyjemny zapach, który sprawia, że po użyciu mam od razu lepszy nastrój.

Masło jest średnio wydajne, podobnie jak inne masła. Wchłania się bardzo szybko. Nie pozostawia też nachalnego tłustego filmu. Można po paru minutach ubrać się i wyjść.

Masło ma bogaty skład. Nawilża skutecznie, po paru użyciach od razu widać, że skóra jest mniej sucha, bardziej elastyczna i wygładzona. Masło skutecznie ją regeneruje.

Problem jest w dostępności tego produktu. Udało mi się go nabyć raz i nigdy więcej.

Przyjemne, słodkie i puszyste.

Masełko możemy dostać zapakowane w eleganckie kartonowe pudełeczko w duecie z peelingiem cukrowym.
I już na wstępie powiem, że zestaw ten opłaca się zakupić, ponieważ oba kosmetyki są bardzo przyzwoite (tu odsyłam do recenzji peelingu).

Masło ma bardzo przyjemną konsystencję puszystego, męciutkiego musu. Kolor jest bladoróżowy.

Zalety:
*konsystencja - nie dość, że przyjemna to jeszcze świetnie rozprowadza się na skórze
*cudny zapach, podobnie jak w przypadku peelingu jest lekko migdałowy, ale nie duszący i świeżutki, świetny na noc, przyjemnie otula skórę
*efekt natłuszczenia i nawilżenia, dobrze również wygładza skórę
*po zastosowaniu masełka na skórze pojawia się tłusty film, który wchłania się po 2-3 godzinach co mnie akurat bardzo się podoba, a masełko stosowałam tylko na noc, więc tłusta warstwa tak czy inaczej nie sprawia mi kłopotu
*masełko świetnie odżywia i regeneruje skórę
*wygodny, odkręcany słoik
*elegancki design opakowania
*w promocji cena jest naprawdę niska - za oba produkty zapłaciłam około 12 zły

Neutralnie:
*wydajność - wystarczył mi na 2 miesiące stosowania kilka razy w tygodniu

Wady:
*po wieczornym posmarowaniu się efekt jest cudowny, jednak już rankiem skóra zapomina o masełku, nie ma ani nawilżenia, ani zapachu, ani natłuszczenia
*słaba dostępność - ja spotkałam się z tym zestawem tylko w Superpharm

Stosowanie tego masełka to sama przyjemność! Szkoda jedynie, że efekt działania jest tylko kilkugodzinny, bo gdyby nie to byłoby ideałem. Mimo wszystko bardzo polecam ten duet od Dax :)

Ilość zużytych opakowań: 1 słoik

Bardzo fajne masło :)

Kupiłam ten peeling razem z masłem do ciała w zestawie za 16zł. Skusiła mnie niska cena i duże opakowania. Nie zawiodłam się. Oba produkty mają przyjemny migdałowy zapach. Masło ma fajną konsystencje, dobrze się rozprowadza i wchłania. Po użyciu obu kosmetyków czuję, że dobrze zadbałam o swoje ciało :)