Eva Natura, Herbal Garden, Tonik do twarzy pielęgnacyjny z ekstraktem z czerwonej koniczyny

Tonik bezalkoholowy przeznaczony do odświeżania i wyrównania pH skóry. Bogate połączenie substancji naturalnych: ekstraktu koniczyny, soku z aloesu, D - pantenolu i ceramidów roślinnych. Polecany do każdego rodzaju cery, także delikatnej.
Efekty codziennego stosowania toniku:
- przywrócony naturalny odczyn skóry ,
- skóra doskonale oczyszczona, odświeżona i przygotowana do przyjęcia kremu.
Przebadano dermatologicznie.

Dobry i Tani ale...

Mam wrażliwą, mieszaną cerę z tendencją do przetłuszczania się w strefie T.

Plusy:

- nie podrażnia oczu
- nie uczula
- wygodne opakowanie
- odświeża
- ładnie pachnie ale zapach nie jest męczący
- cena
- naturalny skład

Minusy:

- nie zmywa dokładnie makijażu, dlatego odejmuje 1,5 gwiazdki

Używam tego produktu od: ok. 4 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

kolejnydobry produkt za niską cenę

to kolejny produkt do którego często wracam. Ma bardzo zachęcający skład i co najważniejsze, nie uczula, nie wywołuje podrażnień

+spełnia obietnice producenta
+dobrze odświeża
+skóra po użyciu jest przyjemna i nawilżona
+łagodzi podrażnienia
+cena
+poręczne opakowanie

-(minusów nie zauważyłam)

Przyjemny w używaniu

Skusił mnie zapach, który jest bardzo naturalny, był miłą odmianą w mojej pielęgnacji. Doskonale tonizował, odświeżał i nawilżał skórę. Dałam za niego ok 6 zł na promocji i nie żałuję. Jedynym minusem jaki znalazłam jest wydajność, z buteleczki przez nieuwagę może wypłynąć za dużo produktu. Myślę jednak, że w stosunku do niskiej ceny, nie jest to tragedia :) Polecam :)

B. fajny, ale mało wydajny

Tonik jest delikatny i bardzo dobrze nawilża skórę. Ma świetny skład: już na drugim i czwartym miejscu mamy wyciągi roślinne, a na trzecim - pantenol. Pachnie typowo ziołowo. Nie jest drogi, a mi dodatkowo udało się go kupić w korzystnej promocji za 5,29 zł.
Jedyną wadą jest dla mnie mała wydajność - tonik zużyłam w 20 dni.
Pomimo tego polecam - to bardzo dobry kosmetyk.

Używam tego produktu od: 20 dni

Warto wypróbować

Zdecydowanie polecam.

+niska cena (zapłaciłam ok. 6zł, a raz udało mi się go kupić w promocji za niecałe 4zł)
+ładne i wygodne opakowanie
+odświeża
+przyjemny zapach
+nawilża
+nie podrażnia
+wydajny

-trochę za słabo oczyszcza

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

W osiedlowym sklepie spodobało mi się jego opakowanie i jakoś wylądował w moim koszyku. Dużo nie kosztował, więc nawet nie było nad czym się zastanawiać.
Bardzo mi się spodobał. Dobrze tonizował, odświeżał i zmywał ewentualne resztki makijażu. Bardzo wydajny, ładnie pachniał (dawno żaden kosmetyk tak nie przypadł do gustu mojemu nosowi), zupełnie nie podrażniał (również oczu), nie pozostawiał klejącej warstwy. Miałam nawet wrażenie, że na początku jego używania, że przyśpiesza gojenie małych ranek. Nie wiem czy to pobożne życzenia, czy później zwyczajnie przywykłam do tego efektu, ale wspominam ten okres bardzo miło.

Na pewno jeszcze go kupię, choć teraz chcę dać szansę hydrolatom. Ale po tej przerwie jeszcze po niego sięgnę.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Całkiem dobry.

Całkiem dobry tonik, który bardzo dobrze oczyszcza twarz. Ma wspaniały delikatny zapach. Po użyciu skóra jest naprawdę oczyszczona, gładka i odpowiednio nawilżona. Poza tym jest w dobrej cenie ;)

Używam tego produktu od: Dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: Jedno

tak tak tak ! :)

To bardzo dobry tonik za niską cenę :)

-dokładnie oczyszcza i tonizuje skórę

-pachnie delikatnie i ziołowo

-działa nawilżająco na naskórek

-cera odświeżona, czysta i gotowa na przyjęcie kremu

-w upały orzeźwia i odświeża skórę

-nawilża bez pozostawiania tłustej czy lepkiej powłoczki

-na pewno do niego wrócę :)

Ilość zużytych opakowań: trzy

bardzo dobry

Bardzo przyzwoity produkt za bardzo dobrą cenę.

SOK Z ALOESU I KONICZYNA -TO JEST TO!
NATURALNE EKSTRAKTY.

Używam z tej serii mleczka do demakijażu-również polecam.
Delikatnie nawilża, matuje i wycisza podrażnioną cerę.
jak najbardziej jestem na tak.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Dopiero teraz doceniłam

Jestem na początku drogi jeśli chodzi o toniki. Używam ich od niedawna ponieważ wcześniej uważałam ten kosmetyk jako zbędny. Ale ten krótki okres wystarczył mi by odczuć różnicę w działaniu używanych przeze mnie toników.
Produkt ten kupiłam po głębszym zastanowieniu się (ciężko wybrać bowiem teoretycznie najlepszy przy takim ogromie jaki stoi na półkach), wraz z żelem z tej samej serii. Na żelu się zawiodłam - co tu dużo mówić.
Tonik to już - na szczęście - zupełnie inna historia.
Zamknięty - w sumie - w ładnej buteleczce, prostej, takiej niby zwykłej a kobiecej.
Otwiera się prosto, otwór nie jest za duży, przez co nie wylewa się zbyt wiele produktu, możemy łatwo kontrolować ilość wylewanego toniku więc nic się nie marnuje.
Zapach jest obłędny. Świeży, trawiasty, ostry, wyrazisty ale dający poczucie odświeżenia. Lubię takie zielone aromaty :)
Podczas użytkowania nie widziałam w działaniu niczego charakterystycznego. Ot, odświeżenie.
Jednak gdy teraz przeszłam na L\'oreala widzę kolosalną różnicę!
Podczas używania Herbal Garden buzia była naprawdę odświeżona i czyściutka , zdrowo wyglądała. Jest jedno słowo-klucz które zawiera całą dobroć co ten tonik zrobił dobrego dla mojej cery: balans. Moja skóra jest tłusta, ostatnio miejscami (o dziwo) przesuszona. Pojawiają się na niej niespodzianki, niestety te paskudniejsze: bolące gule. Podczas używania Evy skóra odzyskała cudowny balans, nie sprawiała takich problemów, zapomniałam co to sebum cieknące wartkim strumieniem. Coś tam wyskakiwało ale głównie przed comiesięcznym okresem. Buzia była w bardzo dobrym stanie, a ja ten stan bardzo polubiłam, ulżyło mi to bardzo. Dodatkowo tonik nie zawiera alkoholu, więc nie podrażniał, nic nie szczypało.
I więcej nic na opakowaniu nie obiecują. Odświeżenie i przywrócenie równowagi skórze. Wywiązali się bez dwóch zdań. Do tego ta cena....
L\'Oreal moją buzię...zdewastował. Rozchwiał co Eva zrównoważyła. Sebum się leje, wyskakuje masa małych niespodzianek, twarz niedługo po toniku jest przetłuszczona i nie świeża. L\'Oreala obsmaruję we właściwej recenzji :) Tęsknię za Evą, za tym co zrobiła z moją cerą....
Prawdą jest że docenia się coś jak już tego braknie. Czasem w cichości, bez reklam i wielkiego szyldu można zrobić dyskretnie coś dobrego, przywrócić naturalną równowagę.
Jak dobrze że ten produkt stoi sobie na półce sklepowej i tylko czeka aż po niego sięgniemy :)

Używam tego produktu od: 1,5 - 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe - 200 ml

Wow!

Świetny tonik w super cenie ! ;)
* Nawilża
* odświeża
* oczyszcza
* Tonizuje
* pięknie pachnie
* tani jak barszcz ! za opakowanie 200 ml zapłacimy 8-9 zł ! Uwielbiam i polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Najlepszy!

Cudo!

+ naturalny skład
+ cena
+ wydajność
+ na prawdę czuć, że odświeża cerę
+ skóra nie jest po nim ściągnięta, a ztonizowana i gładka
+ nie zostawia tłustej, lepiącej się warstwy, czego nienawidze
+ bardzo przyjemny, naturalny zapach
+ opakowanie w porządku

Idealnie spełnia swoje zadanie - odświeża, nie wysusza, nie klei sie.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w połowie