Fendi, Theorema EDP

Fendi, Theorema EDP

Fendi Theorema marki Fendi to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Fendi Theorema został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, kwiat pomarańczy, pieprz, jaśmin, cytryna, brazylijskie drzewo różane, kardamon i owoc dzikiej róży; nutami serca są goździk (roślina), cynamon, osmantus, ylang-ylang, róża i przyprawy; nutami bazy są syjamski benzoes, drzewo gwajakowe, drzewo sandałowe, Żywica bursztynowa i paczula.

słodka poduszeczka

Cudny zapach! Dawno temu skreśliłam go z
powodu zbyt ostrego otwarcia, które mnie bardzo zniechęciło. Ostatnio jednak spróbowałam ich znowu, i jestem zauroczona - zapach jest piękny, słodki, łagodny i otulający. Będzie idealny na późniejszą jesień - po czasie Dune nastanie czas Theoremy. Szkoda tylko, że po dwóch godzinach zostaje po niej ledwie wspomnienie... jak na tak ciężki i słodki zapach Theorema nie grzeszy trwałością - ale wybaczam jej to za tę kremową śmietankę w składzie :)

MRAUU

Kupiłam sobie dwa dni temu trzydziestke i muszę powiedzieć, że ten zapach to bajka. To spełnienie marzeń o czymś co będzie łączyło w sobie smakowitość i słodkość Escady Collection z ostrzejszą przyprawową nutą przełamaną czymś owocowym. Theorema taka jest. To jak czekoladowe pralinki z wyraźną nutą gałki muszkatołowej, cynamonem i soczystymi, słodkimi pomarańczami. To majstersztyk-zapach, który przyprawia o rozkoszny dreszczyk przy każdym powąchaniu nadgarstka. Najbardziej przemawia do mnie nuta głowy, gdzie najwyraźniej czuć pomarańcze, ale baza, cynamonowo-śmietankowo-przyprawowa też jest cudowna :) Jedyne co mogłabym Theoremie zarzucić to przeciętna trwałość-nie jest zła, ale tak nieprzeciętny zapach powinien byc nieprzeciętny pod każdym względem ;-)

piękny...

Kupiłam "w ciemno". Na szczęście zapach bardzo przypadł mi do gustu, więcej - bardzo go polubiłam. Jest bogaty, ciepły, kremowy, wyraźnie czuć nutkę pomarańczy. Trzyma się blisko skóry, otula ją i ogrzewa. Wspaniały na zimę i w każdej chwili kiedy zależy nam na poprawieniu sobie nastroju!

glebokie, zimowe

Przecudny zapachUrzeka swoja glebia i sila.Kojarzy mi sie z zima (i tylko do tej pory roku pasuje, no i do chlodnej juz jesieni)Cynamon, pizmo, glebia, nutka tajemniczosciTeraz pojawil sie bardzo podobny do niego zapach- DK Balck Cashmire.Bardzo trwaly i zapadajacy w pamiecAni odrobinke nie duszacyMinus- baaardzo ciezko kupic go w buteleczce 50 ml do ktorej jest boskie pudeleczko z patyczkiem. Udalo mi sie to tylko raz. Raczej wszedzie jest 30ml.Ale i tak go kocham :P Ulubiony moj zapach na zimowa pore.