Joanna, Professional, Szampon rewitalizujący kolor do włosów blond (stara wersja)

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Szampon rewitalizujący kolor doskonale neutralizuje niepożądany, żółtawy odcień włosów blond po rozjaśnianiu lub koloryzacji i pozwala na usunięcie pozostałości produktów po tych zabiegach. Nadaje chłodny, popielaty refleks, którego intensywność zwiększa się stopniowo po kilkukrotnym użyciu. Formuła kosmetyku wzbogacona jest o mikroproteiny, dzięki czemu włosy nabierają pięknego blasku, pozostają lekkie i miłe w dotyku. Piękny zapach czarnej porzeczki sprawia wyjątkową przyjemność i relaks podczas mycia włosów.

Polecam.

Do szamponu Joanny wracam za każdym razem , kiedy znowu jestem blondynka. Uwielbiam go za zapach oraz efekt jaki daje. Przy regularnym stosowaniu faktycznie delikatnie ochładza kolor. Jednak trzeba pamiętać , że może przesuszać włosy .

Ekstra produkt

Włosy rozjaśniam od kilku lat, więc potrzebuję produktu, który będzie rewiatalizował kolor oraz jednocześnie odżywiał włosy. Ten szamon spełnia moje potrzeby i do tego jest w super cenie. Trzymam go około 3 min na włosach i ładne pozbywa się żółtych tonów.

Jest okej

Z racji tego, że od jakiegoś czasu rozjaśniam swoje włosy, to produkty do włosów blond, ochładzające ich kolor, są obowiązkowe na mojej półce w łazience. Szampon ten stosowałam lata temu i był całkiem w porządku. Bardzo dobrze radził sobie z oczyszczaniem włosów, nie obciążał ich, bardzo ładnie ochładzał kolor. Bardzo na plus jest jego opakowanie z pompką. Powtarzam to większości recenzji, ale uwielbiam opakowania z pompką, ponieważ pozwalają one łatwo dozować produkt. Bardzo podoba mi się też kształt buteleczki, ponieważ nie przewraca się ona podczas naciskania pompki. Czasem niestety zdarza się to przy zbyt wąskich buteleczkach. Jak każdy tego typu szampon, ten również niestety przysusza trochę nasze włosy. Dlatego po jego stosowaniu polecam nakładać mocno odżywcze maski, aby zniwelować wysuszające skutki działań takich szamponów. Ogólnie polecam i myślę że jeszcze kiedyś za kupię ten szampon.

Nie przypadł do gustu

Od lat rozjasniam włosy. Kupiłam raz ten szampon i ostatni. Podobnie jak standardowy z Joanny w szarym opakowaniu ochladza nieudana koloryzacje. Ale zapach jak dla mnie okropny. Duży plus za opakowanie. Niestety bardzo farbuje ręce skórę głowy i dostałam po nim łupież. Bardzo przesusza włosy i nie da się rozczesac po umyciu. Ogólnie ciężko doczyscic wszystko wokół od fioletu.

eliminuje niepożądane żółknięcie włosów

Mam blond włosy i mam je w odcieniu ciepłym ale po miesiącu po farbowaniu musze już delikatnie ochłodzić odcień i ten szampon fantastycznie sobie z tym radzi. Włosy dalej mają mój ukochany odcień ale delilkatnie ochłodzony tak jak zaraz po farbowaniu. Włosy nie są szare ani fioletowe . Szampon ładnie pachnie i nie wysusza włosów. Polecam

Kupuj Joaśkę zatem jak nie chcesz być żółtym kurczakiem :-)

Jest to szampon, który każda rozjaśniana blondynka powinna mieć w swojej łazience. Idealnie eliminuje z włosów żółty odcień przemianiejąc go w piękną platynę i odcienie chłodniejszego blondu. Nie zostawia na włosach fioletowego koloru więc nie wygląda się jak młoda, gniewna nastolatka z fioletowymi włosami :-) Bardzo dobry i wygodny dozownik z pompką sprawia, że nie marnujemy produktu i nie używamy go za dużo. Kolejnym ogromnym plusem jest jego zapach. Piękny, słodkawy jak dla mnie jagodowy. Nie jest męczący i mdły więc szybko się nie nudzi. Szampon jest bardzo wydajny i jego cena jest niska patrząc na osiągane dzięki niemu efekty.

dla mnie extra

używam go od x lat i dalej jestem z niego zadowolona. Cena jest ok na promocji mozna kupić za dyszkę więc jest spoko co do wydajności to bardzo łatwy w aplikacji, ponieważ ma pompkę dzięki której mogę na luzie wziąć taka ilość ile mi potrzeba. Nakłada się fajnie i łatwo spłukuj. Zapach ok a efekt no fajny włosy z taka ładną barwa odcieniu blondu - ja jestem zadowolona i polecam!

Opinia

Szampon Joanna rewitalizujący odcienie żółtego spełnia swoje zastosowanie, najlepiej przytrzymać go chwilę na włosach.
Nadaje fajnego srebrnego odcienia na bardzo jasnych włosach wrecz białych, czasem zdazyl się fioletowy odcień. Teraz przy ciemniejszym kolorze włosów i jasnych pasemkach, ciemniejszy kolor pozostaje w zimnym odcieniu a jasnych nie robią sie żółte.
Szampon ma przyjemny zapach, dobrze się pien, wystarczy 1-2 pompki szamponu do umycia.

Ideał do włosów blond!

Szukałam dość długo idealnego szamponu do włosów blond. Miałam już kilka były dobre, ale po pierwszym zastosowaniu szamponu z JOANNY wiedziałam że to jest mój numer 1. Szampon z każdym kolejnym zastosowaniem zmniejsza widoczność żółtych refleksów, włosy zyskały piękny chłodny odcień, stały się miękkie i przyjemne w dotyku. Dla mnie to miłość od pierwszego użycia!

Rewelacyjny neutralizator żółci

Ten szampon to chyba najlepszy produkt marki Joanna. Perfekcyjnie usuwa żółte odcienie, neutralizuje włosy do chłodnego koloru, rewelacyjnie pachnie owocami leśnymi i nie rozchyla diametralnie łuski włosa.
Tak jak po każdym szamponie (a już głównie po fioletowym) trzeba użyć odżywki jednak bez niej, tuż po samym spłukaniu, włosy są w dobrej kondycji (w porównaniu z innymi fioletowymi szamponami). Osoby które upierają się że dla nich nie działa i nie usuwa żółtych odcieni: macie za słabo rozjaśnione włosy. Ten szampon działa w przypadku włosów silnie rozjaśnionych.

Niezbędnik blondynki.

jestem posiadaczką bardzo jasnego blondu, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji, aby jego odcień nie wypłukał się zbyt szybko.
Szampon od Joanny, stosuję od dawna - 1/2x w tygodniu i taka częstotliwość jest w pełni wystarczająca. Szampon jest mega wydajny i bardzo dobrze wypłukuje żółty, niepożądany odcień blondu. Ja zawsze zostawiam go kilka minut dłużej na głowie, żeby działanie było intensywniejsze. Jednak nie wyobrażam sobie aby codziennie myć nim włosy, potrafi je niestety wysuszyć, dlatego też trzeba używać go z głową, naprzemiennie z nnym szamponem.

Pomaga zniwelować żółć

Szampon spełnia swoje zadanie-niweluje żółty odcień na blond włosach. Nie trzeba go trzymać na głowie bardzo długo aby spodziewać się efektu. Produkt ma bardzo ładny zapach który ciężko mi określić ale lubię go wąchać. Jak to bywa z fioletowym szamponem trzeba uważać aby nie przesuszyć włosów. Efekt utrzymuje się do kilku myć i nie zauważyłam aby moje włosy robiły się zielone. Lubię ten produkt i zaopatrzyłam się w 2 opakowania. Cena do jakości jest moim zdaniem nawet za niska ale to dobrze, bo dzięki niskim kosztom blondynki utrzymają swoje kolory pięknymi