Joanna, Professional, Szampon rewitalizujący kolor do włosów blond (stara wersja)

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 4.00/5

Szampon rewitalizujący kolor doskonale neutralizuje niepożądany, żółtawy odcień włosów blond po rozjaśnianiu lub koloryzacji i pozwala na usunięcie pozostałości produktów po tych zabiegach. Nadaje chłodny, popielaty refleks, którego intensywność zwiększa się stopniowo po kilkukrotnym użyciu. Formuła kosmetyku wzbogacona jest o mikroproteiny, dzięki czemu włosy nabierają pięknego blasku, pozostają lekkie i miłe w dotyku. Piękny zapach czarnej porzeczki sprawia wyjątkową przyjemność i relaks podczas mycia włosów.

Najlepszy do blondu

Uwielbiam ten szampon! Sprawia, że żółty odcień znika, a włosy są puszyste i lśniące. Nie wysusza włosów i nie wyglądają po nim jak siano. Dzięki pompce łatwo się go używa, a przyjemny zapach umila mycie głowy.

+niweluje żółty odcień,
+nawilża,
+nie plącze włosów,
+wydajny,
+wygodne opakowanie z pompką,
+przystępna cena,
+przyjemny zapach

Świetny

Samodzielnie rozjaśniam włosy i przez to mam żółte refleksy po farbowaniu i muszę niwelować je różnymi produktami. Uważam że ten szampon jest świetny ma genialne i super wygodne opakowanie, ładnie niweluje żółte odcienie na włosach. Super się pieni

Dla utrzymania chlodnego blondu

Kazda blondynka chyba zna niebieskie szampony. Ja wręcz uwielbiam ten był naprawdę fajny. Używałam go nie tylko zgodnie z przeznaczeniem czyli jak szampon ale również jako dodatek do maski. Uważam że fajnie podtrzymuje efekt chlodnego blondu. Jednak jak z większością szamponów tego typu trzeba uważać by nie stosować za często, bo zostawia włosy niebieskawe.

Nie zamienię go na inny!

Po wypróbowaniu kilku szamponów ten okazał się najlepszy!
Dodaje włosom pięknych refleksów i to przy użyciu niewielkiej ilości.
Super pachnie, dobrze się pieni, włosy dobrze się po nim rozczesują

Wymarzony blond

JOANNA PROFESSIONAL COLOR BOOST COMPLEX usuwa niepożądane żółte odcienie, nadaje chłodny, popielaty refleks. Zapach ładny choć niezbyt intensywny. Szampon niestety wysusza włosy, radzę stosować z odżywką. Na plus opakowanie, pojemność i wydajność. Fajnie, że producent zastosował pompkę co ułatwia użytkowanie. Raz na jakiś czas na pewno się sprawdza, przy dłuższym stosowaniu sama nie wiem czy polecam.

Szampon bardzo wydajny, korzystam od kilku miesięcy, o przyjemnym zapachu, fajnie odświeża kolor, polecam w połączeniu z maską lub odżywką, ponieważ lekko wysusza włos.

Szampon Joanna Professional

Po rozjaśnieniu włośów od razu uznałam, że potzrebuję czegoś co schłodzi mój odcień i muszę przyznać, że kupienie tego szaponu było strzałem w 10!|
Jestem bardzo zadwolona z efektów chłodnego blondu.
Polecam!!

Spełnia obietnice producenta.

Ja poprostu Uwielbiam ten szampon. Kiedy zafarbilam włosy w domu na chłodny blond uratował moja fryzurę. Czasem gdy po rozjaśnianiu pojawia się żółte pasemko a ten szampon świetnie wyrownuje kolor. Teraz używam go raz w tygodniu do utrzymania chłodnego odcienia. Trzymam go na włosach jakiej 5 minut i dopiero spłukuje - wtedy daje najlepszy efekt. Ma przyjemny owocowy zapach. Aplikacje ułatwia opakowanie z pompka. Kupiłam kilka opakowań i napewno kupię ponownie bo jest to mój HIT.

Rewelacja

Kupiłam na promocji i jestem mega zadowolona. Ma piękny porzeczkowy zapach. Mycie włosów to przyjemność. Ma dość gęstą konsystencję. Bardzo dobrze się pieni, niewielka ilość wystarczy, żeby dokładnie umyć długie włosy. Używam do moich farbowanych włosów i zauważyłam, że kolor dłużej wygląda świeżo niż w przypadku używania normalnego szamponu.

Szampon

Poleciła mi go znajoma jestem z niego bardzo zadowolona,.Stosuje go co drugie mycie ponieważ stosując go codziennie włosy zrobiły się bardziej niebieskie w miejscach mocno rozjaśnionych. Zapach cudowny!!! Bardzo dobrze się pieni więc jest bardzo wydajny.

Dobry do chłodnych blondów

Szampon kupiłam po koloryzacji na chłodny blond. Stosuje go do drugiego mycia, najpierw myje włosy szamponem chroniącym kolor a później tym aby nie mieć żółtych refleksów. U mnie ten szampon bardzo dobrze się sprawdza. Kiedy go nałożę czekam ok. 4 minuty i dopiero spłukuje. Po myciu muszę nałożyć olejek bo niestety włosy są suche i to jedyny minus. Szampon jest w wygodnej buteleczce z dozownikiem

Nie dla mnie

Zakupiłam ten szampon z ciekawości. Mam włosy rozjaśniane i uwielbiam chłodny kolor blondu. Znaleźć dla moich włosów idealny szampon o chłodnym odcieniu jest ciężko, ponieważ mam bardzo duże żółte odrosty. Niestety po użyciu szamponu z Joanny nie widziałam żadnej zmiany, natomiast ma przepiękny zapach i dobrze wygładza włosy. Bardzo ładne opakowanie, wydajny szampon.