Lumene, Eye Make-up Base (Baza pod cienie - stara wersja)

Lumene, Eye Make-up Base (Baza pod cienie - stara wersja)

Kremowa baza pod cienie do powiek w wygodnej tubce. Przedłuża trwałość cieni, ożywia ich kolor, a dzięki delikatnie cielistej barwie wyrównuje koloryt powiek. Dzięki niej każdy cień trzyma się na powiekach bez zarzutu od rana do wieczora. Bezzapachowa, polecana także do wrażliwej skóry.

Tak tak tak

Zacznę od tego, że zawsze miałam problemy z utrzymywaniem się cieni na powiece, kupowałam coraz droższe a i tak ich maksymalna trwałość to było jakieś 3-4 h.
Dopiero później wpadłam na pomysł kupienia bazy i powiem szczerze nie zawiodłam się.
Do tej pory nie mogę w to uwierzyć ale ta baza sprawia, że cienie trzymają się powieki idealnie (nieraz nawet 14h!) gdybym sama tego nie doświadczyła to nigdy bym w to nie uwierzyła, dlatego naprawdę zachęcam innych do kupna :-)
Dodam jeszcze tylko że produkt ten jest mega wydajny! jedno opakowanie wystarcza (przy codziennym stosowaniu) na około 2 lataUżywam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: niecałe dwa

Idealna

To moja pierwsza, i jak do tej pory, najlepsza baza. Fenomenalnie przedłuża żywot cieni, nawet tych sypkich. Z ta bazą jestem pewna, że makijaż oczu przetrwa w nienaruszonym stanie cały dzień, czyli mniej więcej od ósmej rano do ósmej wieczorem.

Duzym plusem jest aplikator w kształcie dziobka - raz, że higieniczny, dwa, żę bazy w słoiczkach mają zwyczaj "włazić" pod paznokcie.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Polecam !!

Świetna!! Bez bazy moje cienie rolują się po 1-2h, baza przedłuża ich działanie do 6h. Sprawdza się nawet pod tanimi cieniami!! Bardzo poręczne opakowanie. Minusem jest dostępność.

Daje 4 gwiazdki ponieważ jest to pierwsza baza której używam także nie mam porównania.

Używam tego produktu od: 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

polecam:)

Świetna baza, cienie utrzymują się baaardzo długo w nienaruszonym stanie. Tubka bardzo poręczna.
Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię po raz kolejny, gdyż jest bardzo wydajna i nie wiem kiedy się skończy:)

Używam tego produktu od:3 miesiące

gorsza od arta

zacznę od tego, że mam porównanie z bazą art deco i ta baza wypadła bardzo słabo..
ogólnie mam cere tłusta i oczekiwałam, że baza ta zniweluje - jednak nie podołała.

- cienie utrzymują się ok 3h na art bez problemu 6h
- nie wydobywa kolorów i tutaj duży minus
- nie chwyta cieni
- dostępność kiepska

Używam tego produktu od:4tyg

polecam

Mam tlusta cere i bardzo ciezko ja zmatowic . tak samo jest z powiekami . szukalam wiec baze dzieki ktorej cien bedzie trzymal sie dluzej . skusilam sie ocenami i kupilam na allegro. Polecam! co prawda cien nie trzyma sie caly dzien ale przynajmniej 3 razy dluzej niz bez bazy.

plusy:
+ cena
+ cien dosc dlugo sie trzymal
+ bardzo wydajny!!
+ dobra konsystencja i kolor

minusy
- ciezko dostepny [tylko na allegro sie z nim spotkalam]

b. dobry

Potwierdzam poprzednie recenzje :)
-cien trzyma sie caly dzien
-dobra cena
-wygodna tubka
-latwa aplikacja
-baaardzo wydajna

minusy:
-przy nalozeniu zbyt duzej ilosci baza zaczyna sie "rolowac"
-konsystencja mogłaby być mniej gęsta

polecamUżywam tego produktu od:roku

KWC!

Zachęcona dobrymi opiniami na wizażu i nie wygórowaną ceną zakupiłam tę bazę i jestem niezmiennie zachwycona! Cienie przetrwają każdą imprezę, cały dzień,w nienaruszonym stanie. Nie tracą na intensywności, nie załamują się w kącikach (a niestety wcześniej miałam z tym ogromny problem). Nie muszę dalej szukać bo znalazłam swój ideał!
Ach i jeszcze jedno, używam jedno opakowanie już od ponad roku prawie codziennie, a ubyło mi może trochę ponad połowa, więc bardzo wydajna, trzeba jej niewielką ilość,aby zadziałała. Polecam!

Używam tego produktu od:ponad rok

Doskonała

Jak większość moich kosmetycznych zakupów baza znalazła się w mojej kosmetyczce po zasięgnięciu opinii na jej temat.Cóż mogę napisać...naprawdę działa! :-) Niewielka ilość wystarczy aby cienie na powiekach trzymały się w doskonałej kondycji cały dzień.Jest wydajna.Łatwo się aplikuje.Godna polecenia!

Kupiłam ją po przeczytaniu recenzji wszystkich dostępnych baz. I muszę przyznać, że nie żałuję.

Kosztowała więcej niż zwykłe bazy (typu Joko), ale jest warta swojej ceny. Jestem teraz po całym dniu (na studiach, zakupach, w bibliotece). Wychodziłam z domu przed 8:00 rano, a teraz jest godzina 17:00. Moje cienie wyglądają, jakbym nałożyła je dosłownie 10 min temu. I jestem pewna, że to nie jest tylko zasługa dobrej marki cieni (jeden jest Inglota), ale drugi to zwykły bazarkowy cień, za 5 zł.

Polecam ją szczerze i gorąco. Dawno nie znalazłam tak dobrego kosmetyku ;)

Używam tego produktu od: Roku

genialna!

cudo, cudo, cudo. ta baza przeszła u mnie już nawet swój pierwszy test ekstremalny, czyli Sylwestra. moje cienie i liner trzymały się powieki jak zaczarowane! KWC.

Używam tego produktu od: tygodnia

Najlepsza

No zaraz się wścieknę, wykaswano moją recenzję tej bazy. Uzywam jej od 3 lat co najmniej , raz ją z dradziłam z Joko Virtual ale uważam, ze ta jest lepsza. Łatwo ją nalożyć bez rozciągania skóry , dobrze i równomiernie rozprowadza sie na powiece, wyrownuje jej koloryt. Trochę się zbiera w załamaniac ale po prostu przed nałożeniem cieni należy ją przetrzeć palcem w tym miejscu. Cienie oczywiście uzyskują intensywniejszą barwe i bardzo dlugo się utrzymują. Dodatkowo baza jest niesamowicie wydajna , mi jedna tubeczka starcza na pół roku. Natomist Joko Virtual starczyła mi na niecale 3 miesiące. Ostatnio kupiłam nowszą wersję ,w mniejszej pojemnosci i tak samo fajna a moze i lepsza.

Używam tego produktu od:ze 3 lata
Ilość zużytych opakowań:z 6